HWSW Informatikai Kerekasztal: Hp Quick Play - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hp Quick Play HP DV6540 Vista

#1 Felhasználó inaktív   gaborson77 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 31. 19:29

Sziasztok!
Én  Quick Play Direct problémával küzdök (DV6540), most kezdtem foglalkozni a dologgal és találtam egy jó kis oldalt: http://www.asifism.c...-windows-vista/ - innen letölthető, lenne, de elévültek, a letőltési kódok, igy nem tudom letölteni az eredeti verziót. Ennek az az előzménye, hogy a 2 hónapos gépem, avast virusirtóval, bekapott, egy trójai falovat, ami teljesen leamortizálta a gépem: kezdve a Windows Vista Home Prémium OP program újratelepitésétől, meg a minden más kisegitő programot újra kell telepitenem. A Quick Play program irányitópanele, benne van a klaviatúrámban,úgyhogy azt, mással nem tudom helyettesiteni. Kérném mindenki segitségét, amennyiben lehetősége van rá, az eredetei HP vista Quick Play program beszerzésében. Előre is köszönettel . Gaborson77

#2 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 01. 12:53

Valami HP QuickPlay letölthető a HP oldaláról, nem tudom, hogy erről van e szó. Ha nem, akkor szerintem a legegyszerűbb, ha felveszed a kapcsolatot a HP supporttal.
Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

#3 Felhasználó inaktív   gaborson77 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 02. 01. 23:48

Idézet: Root_Kiskacsa - Dátum: 2009. febr. 1., vasárnap - 12:53

Valami HP QuickPlay letölthető a HP oldaláról, nem tudom, hogy erről van e szó. Ha nem, akkor szerintem a legegyszerűbb, ha felveszed a kapcsolatot a HP supporttal.

:taps Szia köszönöm, a segitséged, sikerült feltelepÍtenem, a megfelelő HP QuickPlayt,.  :up:  Legyen szép napod. Thank you. Üdv Gaborson77

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó