HWSW Informatikai Kerekasztal: Battlefield Bad Company 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Battlefield Bad Company 2 PC/X360/PS3

#41 Felhasználó inaktív   Snexi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.566
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 05. 20:45

Idézet: M@Xtreme - Dátum: 2009. nov. 5., csütörtök - 21:38

Hálisten :D

Amúgy régen máshogy volt ez  :) 

jórégen lehetett :Đ mikor idejöttem,akkor már ilyen kihalt volt a fórum :) bár az érdekes hogy 1-2 ember kivételével mindenki 20-30 körül van :think:

#42 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 05. 20:46

Idézet: Snexi - Dátum: 2009. nov. 5., csütörtök - 19:31

nem tudom érdekel a mást is a játék (így a kommentek alapján :Đ ) de open beta decemberben :)

Jah for US, for EU - Keep your eyes open...
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#43 Felhasználó inaktív   mgf 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.748
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 05. 23:00

Idézet: Snexi - Dátum: 2009. nov. 5., csütörtök - 21:45

jórégen lehetett :Đ mikor idejöttem,akkor már ilyen kihalt volt a fórum :) bár az érdekes hogy 1-2 ember kivételével mindenki 20-30 körül van :think:

Mondjuk ez kifejezetten nem baj, igaz, hogy kevesebb, de legalább (nagyjából  :Đ) értelmesebb a beszélgetés mint az SG-n, itt elsősorban nem egymás fikázása megy. Azt sajnálom én is, hogy a gameware rész picit leült, általában csak 2-3 topic pörög valamennyire, a többi meg áll.

Egyébként eddig nem nagyon nézegettem ezt a Bad Company 2-t, de egész ígéretesnek néz ki, kár, hogy még majd fél évet kell rá várni, a pálya lerombolhatóságát nagyon hiányolom a játékokból, ha másban nem is, ebben szerintem mindenképpen jó volt a Red Faction, azért lényegesen közelebb áll a valósághoz az, hogyha az ember egy rakétavetővel belő egy házba (bár még sose csináltam élőben), akkor nem csak az ablak törik ki és kormos lesz a fal, hanem ledől a fél emelet :)

Szerkesztette: mgf 2009. 11. 05. 23:02 -kor

mgf

#44 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 10:59

Idézet: mgf - Dátum: 2009. nov. 5., csütörtök - 23:00

Mondjuk ez kifejezetten nem baj, igaz, hogy kevesebb, de legalább (nagyjából  :Đ) értelmesebb a beszélgetés mint az SG-n, itt elsősorban nem egymás fikázása megy. Azt sajnálom én is, hogy a gameware rész picit leült, általában csak 2-3 topic pörög valamennyire, a többi meg áll.

Egyébként eddig nem nagyon nézegettem ezt a Bad Company 2-t, de egész ígéretesnek néz ki, kár, hogy még majd fél évet kell rá várni, a pálya lerombolhatóságát nagyon hiányolom a játékokból, ha másban nem is, ebben szerintem mindenképpen jó volt a Red Faction, azért lényegesen közelebb áll a valósághoz az, hogyha az ember egy rakétavetővel belő egy házba (bár még sose csináltam élőben), akkor nem csak az ablak törik ki és kormos lesz a fal, hanem ledől a fél emelet :)

a red factionben a csokulcsal is szetverem a hazat  :Đ

amugy egy reszrol valoban bosszanto, hogy egy ekkora multu forum igy megdoglott (2001 elott nem nagyon volt), ugyanakkor tenyleg szakertobb a kozonseg, mint a phen pl.

Szerkesztette: arn 2009. 11. 06. 11:01 -kor


#45 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 11:17

Engem az ok erdekelne. Mert ha megnezel kulfoldi (angol nyelvu) gamer forumokat, mind-mind aktiv es dugig van. Valogathatsz hogy melyik kozosseg szimpatikusabb de akarhol is kotsz ki, egy aktiv tarsasagot talalsz. Persze ez lehet azert van igy mert nemzetkozi nyelven folyik a tarsalgas es szinte mindenkinek elerheto. Biztosan nem csokkent a jatekosok szama az utobbi evek alatt, akkor meg hova mennek ertekezni az emberek? Vajon mindenki atvonult mas forumokra (az altalatok emlegetett sg peldaul)? De miert? :confused:

Kis Bad Company 2 is legyen: remelhetoleg lesz Fileplaneten is beta az amcsiknak, azt meg szokas szerint at lehet verni egy proxy szerverrel.

Szerkesztette: N.M.I. 2009. 11. 06. 11:18 -kor

C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#46 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 11:23

Idézet: N.M.I. - Dátum: 2009. nov. 6., péntek - 11:17

Engem az ok erdekelne. Mert ha megnezel kulfoldi (angol nyelvu) gamer forumokat, mind-mind aktiv es dugig van. Valogathatsz hogy melyik kozosseg szimpatikusabb de akarhol is kotsz ki, egy aktiv tarsasagot talalsz. Persze ez lehet azert van igy mert nemzetkozi nyelven folyik a tarsalgas es szinte mindenkinek elerheto. Biztosan nem csokkent a jatekosok szama az utobbi evek alatt, akkor meg hova mennek ertekezni az emberek? Vajon mindenki atvonult mas forumokra (az altalatok emlegetett sg peldaul)? De miert? :confused:

Kis Bad Company 2 is legyen: remelhetoleg lesz Fileplaneten is beta az amcsiknak, azt meg szokas szerint at lehet verni egy proxy szerverrel.

Mondjuk úgy hogy az egy hét downtime, a fórum struktúra átszervezése, és a remek szemkifolyatós standard depresszió szürke meg tette hatását.  :)
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#47 Felhasználó inaktív   arn 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 28.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 06. 20:51

szerintem ebben az orszagban nagyjabol egy forum eleg egyegy temakornek (hw, bringa, jatekok, etc). es hardverbol ez most a ph... regen a hwsw volt egyertelmuen.

#48 Felhasználó inaktív   M@Xtreme 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 34.497
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 21:08

Atta, ez jóféle lesz nagyon :)

#49 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 07. 21:17

Idézet: M@Xtreme - Dátum: 2009. nov. 7., szombat - 21:08


Jóság, csak ne RT Patcher legyen hozzá, mert akkor a maradék hajaim is kihullik vagy megőszül.  :Đ
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#50 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 19. 21:07

Another Magic Moment From Battlefield: Bad Company 2 (gameplay video)

ez mekkora :nevet:
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#51 Felhasználó inaktív   Dr. Freeman 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 745
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 19. 22:21

Idézet: M@Xtreme - Dátum: 2009. nov. 7., szombat - 21:08


Elejétől olvasgattam a topicot, láttam h ez a beta us-re vonatkozik...nekünk itt mikor lesz elérhető, v ez a béta kipróbálható akkor singleben,?

Free
Xfire & Steam : freemanhun88

Gigabyte GA-M52L-S3 lap | AMD Athlon X2 6000+@3.0GHz AM2 BOX | 2Gb RAM | Gainward 9429-BLISS HD 3850 512MB PCIE | Samsung SATA 500GB | Nemtommilyen CD-DVD RW | ...

#52 Felhasználó inaktív   Snexi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.566
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 07:12

Idézet: Dr. Freeman - Dátum: 2009. nov. 19., csütörtök - 22:21

Elejétől olvasgattam a topicot, láttam h ez a beta us-re vonatkozik...nekünk itt mikor lesz elérhető, v ez a béta kipróbálható akkor singleben,?

Free

már európa is játszhatja a ps3-as demót :)
arról hogy mi mikor játszahtunk még nem tisztázott
nem tudni hogy closed vagy open béta lesz,mert decemberben lesz pc-re is béta
viszont januárban jön a demó :)

#53 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 09:54

De ha valaki véletlenül bekerül a PC Beta-ba (NMI  :Đ) az gondoljon már rám. Kösz.  :D
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#54 Felhasználó inaktív   Abu85 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.149
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 10:38

Technikai háttér ;)
Szösszenetek és egyéb dolgok: katt

#55 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 12:38

Idézet: sutyi^ - Dátum: 2009. nov. 20., péntek - 8:54

De ha valaki véletlenül bekerül a PC Beta-ba (NMI  :Đ) az gondoljon már rám. Kösz.  :D

Hát PS3 béta kulcsot is szerezhettem volna már párszor de az valahogy nem izgatott :Đ
Elvileg open béta lesz decemberben, de valahogy csak meg kell válogatniuk hogy ki kerul be (kulonben demo-nak is hívhatnák). Nagyon komolynak tunik a játék, majd megpróbálok tobb kulcsot is beszerezni ha lehetséges :)
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

#56 Felhasználó inaktív   Raven_ 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.597
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 12:44

Idézet: N.M.I. - Dátum: 2009. nov. 6., péntek - 12:17

Engem az ok erdekelne. Mert ha megnezel kulfoldi (angol nyelvu) gamer forumokat, mind-mind aktiv es dugig van. Valogathatsz hogy melyik kozosseg szimpatikusabb de akarhol is kotsz ki, egy aktiv tarsasagot talalsz. Persze ez lehet azert van igy mert nemzetkozi nyelven folyik a tarsalgas es szinte mindenkinek elerheto. Biztosan nem csokkent a jatekosok szama az utobbi evek alatt, akkor meg hova mennek ertekezni az emberek? Vajon mindenki atvonult mas forumokra (az altalatok emlegetett sg peldaul)? De miert? :confused:

Kis Bad Company 2 is legyen: remelhetoleg lesz Fileplaneten is beta az amcsiknak, azt meg szokas szerint at lehet verni egy proxy szerverrel.

az a baj a magyar fórumokkal h mindenki csak letölti a játékokat és nem igazán lehet összejönni online játszani, max hamachi-val, de úgy meg sok a macera. érdekes, hogy ha úgy jelenik meg egy játék, hogy boltban már van, de bithumen-en még nincs, akkor egy árva post nincs róla a fórumokon, ha kijön bithu-ra, akkor meg elözönlik a képek a megfelelő topic-ot meg az élménybeszámolók. utána meg átmennek a másik topic-ba az emberek panaszkodni h ez meg az miért nem jön ki pc-re. külföldi fórumokon azért vásárolgatják a játékokat az emberek.

#57 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 12:54

megneztem a 2 utobbi videot, wow, gyonyoru graf, rombolhato hazak...:up:

#58 Felhasználó inaktív   sutyi^ 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.513
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 13:53

Idézet: -=IcEmAn=- - Dátum: 2009. nov. 20., péntek - 12:44

az a baj a magyar fórumokkal h mindenki csak letölti a játékokat és nem igazán lehet összejönni online játszani, max hamachi-val, de úgy meg sok a macera. érdekes, hogy ha úgy jelenik meg egy játék, hogy boltban már van, de bithumen-en még nincs, akkor egy árva post nincs róla a fórumokon, ha kijön bithu-ra, akkor meg elözönlik a képek a megfelelő topic-ot meg az élménybeszámolók. utána meg átmennek a másik topic-ba az emberek panaszkodni h ez meg az miért nem jön ki pc-re. külföldi fórumokon azért vásárolgatják a játékokat az emberek.

Vásárolgassák, de az biztos hogy 60 dollárnyi forintot én nem fizetek 4 óra singleplayer játékért, Media Markt.
"We are going to hell, so bring your sunblock."
"To borrow the pharse of the ancient philosopher Clarksonius, 4th century B.C. - How hard can it be?"
"Have you ever thought: Oh no, my shoehorn is far too heavy? Well, help is at hand with this special lightweight, carbonfiber ended shoehorn."
"Clarkson you great oaf!"
Twittegylet

#59 Felhasználó inaktív   Snexi 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.566
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 14:21

Idézet: -=IcEmAn=- - Dátum: 2009. nov. 20., péntek - 12:44

az a baj a magyar fórumokkal h mindenki csak letölti a játékokat és nem igazán lehet összejönni online játszani, max hamachi-val, de úgy meg sok a macera. érdekes, hogy ha úgy jelenik meg egy játék, hogy boltban már van, de bithumen-en még nincs, akkor egy árva post nincs róla a fórumokon, ha kijön bithu-ra, akkor meg elözönlik a képek a megfelelő topic-ot meg az élménybeszámolók. utána meg átmennek a másik topic-ba az emberek panaszkodni h ez meg az miért nem jön ki pc-re. külföldi fórumokon azért vásárolgatják a játékokat az emberek.

én úgy tervezem hogy megveszem,hisz itt a multi a lényeg,és ahogy ezt elnézem bőven megéri az árát

Szerkesztette: Snexi 2009. 11. 20. 14:21 -kor


#60 Felhasználó inaktív   Ilsyde 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.321
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 11. 20. 15:45

CoD6-ra is hasonlókat mondtál, nem? :D

Azért ezen látszik hogy nem csak osszehánytak valamit multi gyanánt hanem figyelnek a minoségre. Béta is lesz, ha azzal nincs gond akkor elorendelem én is.
Ja meg lesz konzol meg dedikált szerverek!! :eek:  :Đ
C2D 2,66GHz | 4GB DDR2 | 9800GTX+ | Win7 64bit | WinXP 32bit (dual boot) | 1440x900 (19")

Téma megosztása:


  • (34 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó