HWSW Informatikai Kerekasztal: ICEM SURF - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

ICEM SURF

#1 Felhasználó inaktív   nduro 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 07. 21:26

;) Sziasztok!
Lenne egy nagyon-nagy problémám!Letöltöttem az Icem Surf nevű programot,de nem tudom elindítani,mert egy license.dat nevű filet nem talál a program.Nagyon kérem aki használja ezt a programot,vagy tud segíteni nekem a telepítésben azt kérem,hogy írjon!Nagyon fontos lenne!Nem tudom még,hogy hogy,de viszonozni fogom!Az tuti!!!Köszönöm előre is!nduro ;)

#2 Felhasználó inaktív   SuMMeR 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.193
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 07. 21:39

Amikor megvetted a programot, kapnod kellett e-mailben, cd-n, akármin license.dat fájlt, amit a FLEXlm-ben single license-ként kell beolvastatni, és menni fog. Gondolom a probléma a kiemelt szó környékén keresendő, vagyis te tört szoftvert próbálsz használni, akkor meg nem jó helyen jársz sajnos. Érdemes lenne mégiscsak elolvasni a Fórumszabályzatot (mindjárt az első pontot), nem csak elfogadni.

#3 Felhasználó inaktív   nduro 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 07. 22:18

Szia!
Szerinted mindenki földre szállt angyal és szerinted azokkal mi van akik tonnaszám töltik az mp3-as számokat!Én segítséget kértem és nem kritikát!Ha nem tudsz segíteni akkor ne válaszolj!Nem ebből szeretnék meggazdagodni,úgy mint akik beépítik a cd-ék és dvd-ék árába a szerzői jogokat.Azért kerül 140 ft.-ba legálissan egy cd.Ez nem disznó dolog???nduro

#4 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 04. 07. 22:27

Idézet: nduro - Dátum: 2009. ápr. 7., kedd - 23:18

Szerinted mindenki földre szállt angyal és szerinted azokkal mi van akik tonnaszám töltik az mp3-as számokat!

Azok meg tán legálisan is teszik. Kár vitatni, hogy mi tetszik, vagy mi nem, de warezolás itt szerencsére nem divat, nem kellene felháborodni.
Make love not Wor.

#5 Felhasználó inaktív   Warrior 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 10.246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 09. 06:13

Idézet: nduro - Dátum: 2009. ápr. 7., kedd - 23:18

...
Szerinted mindenki földre szállt angyal és szerinted azokkal mi van akik ...

Ha ilyesmiben adnának itt olyan segítséget, hogy tedd ezt meg azt, s meglesz neked is feltörve, stb., akkor fórum hamarosan átalakulna warezfórummá. Onnantól meg bele lehet gondolni, mi történne. Nem lenne megállás, egyre csak jönnének az olyan kérdések...

Saját magunkat tennénk tönkre. Ez technikai fórum, a szabályzat egyértelműen előír dolgokat. Nem ízlés kérdése, hogy betartjuk-e azokat. Még akkor sem, ha esetleg van köztünk is, aki nem legál szoftvert futtat.

ps.: egyébként SuMMeR kolléga segített, hiszen leírta, hogy a license.dat-tal mi a helyzet. Épp te voltál, aki kritizált! :smoker:
"Hey Ripley, don't worry. Me and my squad of ultimate badasses will protect you! Check it out! Independently targeting particle beam phalanx. Vwap! Fry half a city with this puppy. We got tactical smart missiles, phase-plasma pulse rifles, RPGs, we got sonic electronic ball breakers! We got nukes, we got knives, sharp sticks..."

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó