HWSW Informatikai Kerekasztal: Köszönet fórum lezárásért. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Köszönet fórum lezárásért. Hiba????

#1 Felhasználó inaktív   bobe57 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 19. 18:56

Köszönöm hogy lezártátok a mobil internettel kapcsolatos fórumomat. Igaz nem vagyok egy számitógépes zseni, de az igazamért kiállok, mégha nyugdijas vagyok is. Persze nem jó reklám a kedves Vodafon szolgáltatónak ugye?? Én egy gyors sebességü internetre fizettem elő és korlátlanra nem pedig korlátozottra, nem havi 1.500.-Ft-ért, hanem 6.000.-Ft-ért, ami CSAK hüségnyilatkozattal müködik, vagy átvágtak? Egy éve még igy volt, legalább is ezt mondták és ráadásul 2 évre. És az ügyfélszolgálat lefedettséggel magyarázta a hegyek között. Vagy ha netezni akarok vigyem fel a hegy tetejére a számitógépet? És ennyit erről az oldalról!!!!!!!!!!!!!!!

#2 Felhasználó inaktív   csozsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.659
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 19. 19:07

Szíveskedjen visszanézni a lezárt topikba, ott az utolsó hozzászólásban egy link, amire csak rá kell kattintani, és a megfelelő topikba kerül.
Csupán fölösleges témaindításért lett zárva az ön által índított.
"Ha már minden kisérleted csődöt mond, olvasd el a használati utasítást" (Murphy)
"Úgy vezess, mintha te jönnél szemben is."
"semmi sem olyan állandó, mint az ideiglenes megoldások"

#3 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 04. 19. 19:08

Nem felháborodni kell, hanem kicsit gondolkozni is, mert ugye van ilyen topik, ezért lett becsukva:

https://forum.hwsw.h...=125579&st=1320

Ha ugyanilyen tájékozatlanul fújtad a hülyeséget a Voda felé, akkor meg ja.
Make love not Wor.

#4 Felhasználó inaktív   bobe57 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 19. 21:45

Idézet: Jahno - Dátum: 2009. ápr. 19., vasárnap - 19:08

Nem felháborodni kell, hanem kicsit gondolkozni is, mert ugye van ilyen topik, ezért lett becsukva:

https://forum.hwsw.h...=125579&st=1320

Ha ugyanilyen tájékozatlanul fújtad a hülyeséget a Voda felé, akkor meg ja.

Köszönöm!! és örülök hogy Te ilyen tájékozott vagy.  Én meg fizetek tovább havi 6.000-et csak csupán hülyeségből.  jaaa.

#5 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2009. 04. 19. 22:36

Nem hiszem, hogy szükség volna itt ilyen hangnemre, és oktalan feltételezésekre, nem vagyunk a Vodafone lovagjai. Felesleges témanyitás volt az ok, ahogy ez a téma is ezokból kerül zárásra. Tudom és átérzem, hogy nagy probléma és felháborodottságában az ember sajátos jogalapot érez ennek minél nagyobb fenékkel kerítésére, de mi ehhez valóban nem vagyunk alkalmas alap. Maradjunk meg tehát az előzőleg is linkelt témánál.
Köszönöm.
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó