HWSW Informatikai Kerekasztal: Blu-ray másolás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Blu-ray másolás Avagy írjunk egy rétegű lemezre Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   sanyamusic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 21. 22:38

Próbálkoztam itt-ott, de nem vezetett eredményre. Ezért talán megérdemel egy új topic-ot.

Az egy rétegű (BD SL) Blu-ray lemezek gond nélkül átírhatók. Az üres korongok ára is már-már baráti. Viszont a DL lemezekkel már meggyűlt a bajom. Olyan programot keresek, ami a BD rippelésnél már felajánlja bizonyos tartalmak szűrését (mint pl. Trailerek, ilyen-olyan extrák, bizonyos hangsávok - azaz amikre nincs nagy szükség). Aztán ha az így felrippelt anyag még mindig több 25GB-nál, akkor nincs mese, neki kell esni a videónak... a DVD-re szakosodott "újratömörítők" nem boldogulnak a BD formátummal (amiket én próbáltam).
Valakinek ötlete?

Üdv!
Sanyi

#2 Felhasználó inaktív   sanyamusic 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 52
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 26. 13:30

Senki?

#3 Felhasználó inaktív   pittti (Bitvadász) 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 785
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 04. 26. 21:37

Idézet: sanyamusic - Dátum: 2009. ápr. 26., vasárnap - 13:30

Senki?

Itt mindent megtalálsz...
A válaszomnak ne a stílusával, hanem a tartalmával foglalkozz!

#4 Felhasználó inaktív   fanatik 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 109
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 04. 10:03

Idézet: sanyamusic - Dátum: 2009. ápr. 21., kedd - 22:38

Próbálkoztam itt-ott, de nem vezetett eredményre. Ezért talán megérdemel egy új topic-ot.

Az egy rétegű (BD SL) Blu-ray lemezek gond nélkül átírhatók. Az üres korongok ára is már-már baráti. Viszont a DL lemezekkel már meggyűlt a bajom. Olyan programot keresek, ami a BD rippelésnél már felajánlja bizonyos tartalmak szűrését (mint pl. Trailerek, ilyen-olyan extrák, bizonyos hangsávok - azaz amikre nincs nagy szükség). Aztán ha az így felrippelt anyag még mindig több 25GB-nál, akkor nincs mese, neki kell esni a videónak... a DVD-re szakosodott "újratömörítők" nem boldogulnak a BD formátummal (amiket én próbáltam).
Valakinek ötlete?

Üdv!
Sanyi

Egy most megjelent szoftver pont neked van kitalálva :BD Rebuilder
Leírás:
DVD Shrinkhez hasonlóan BD lemezt tud kisebbre venni, legyen szó BD5, BD9 vagy BDR méretről. Lehet csak a filmet, vagy az extrákat is a lemezre tenni, és képes az IMGBurn-hoz csatlakozni a kiírás végett. Szükséges hozzá FFDShow, Matroska Splitter, Avisynth. Ez NEM decrypter progi, csak átkódolni tud!

#5 Felhasználó inaktív   Kamile 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 12. 22:26

Hali!
Nekem a témához olyan kérdésem lenne, hogy a meglévő .mkv képanyagot és .ac3 hanganyagot mivel tudom kiírni BL lemezre.
gép író lejátszó tv megoldott, már csak a letöltött filmet akarnám kiírni de sehogy sem sikerül  :confused: 

Gtalk: weasel.razr@gmail.com

#6 Felhasználó inaktív   TEST11 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 786
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 13. 08:37

Idézet: Kamile - Dátum: 2009. júl. 12., vasárnap - 21:26

Nekem a témához olyan kérdésem lenne, hogy a meglévő .mkv képanyagot és .ac3 hanganyagot mivel tudom kiírni BL lemezre.
gép író lejátszó tv megoldott, már csak a letöltött filmet akarnám kiírni de sehogy sem sikerül  :confused: 

A beregisztrált teljes értékű NERO elvileg tudja. Más formátumból írtam már nézhető BL lemezt. AVCHD-t is írtam és szupi minőség lett -ez ügyebár 60-90prc HD anyag DVD-n.

Szerkesztette: TEST11 2009. 07. 13. 08:39 -kor


Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó