HWSW Informatikai Kerekasztal: HWSW.HU - új skin/theme/design/kinézet - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (43 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

HWSW.HU - új skin/theme/design/kinézet A 2009 májusában bevezetett design-ról.. Értékeld a témát: -----

#561 Felhasználó inaktív   debaj 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 29.476
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 13:25

És már játszani sem lehet vele :(



#562 Felhasználó inaktív   Ndrew 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 12.522
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 13:26

:(  :Đ

#563 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 13:29

Idézet: Renwick - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 14:19

Transzparens lett a szöveg, Szabié az érdem.

üdv

R.

:respect:
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#564 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 13:30

Idézet: debaj - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 14:25

És már játszani sem lehet vele :(


Az elobb meg lehetett jatszani az escapelt karakaterekkel, demarnem :)
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#565 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 14:18

Hát szerintem ezek a lilás gombok nem illenek ehhez a szürke skinhez. (akkor inkább már szürke maradt volna) bár tudom, fogjam be, mert már így is elég szürke az oldal. (btw csak nekem nincsen vele különösebb bajom?)

de amúgy van egy kis kimaradás az egyik gombnál. (IM)

Csatolt fájl:


Szerkesztette: des 2009. 06. 17. 14:18 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#566 Felhasználó inaktív   Wyco 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.245
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 14:50

Idézet: des - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 13:18

Hát szerintem ezek a lilás gombok nem illenek ehhez a szürke skinhez. (akkor inkább már szürke maradt volna) bár tudom, fogjam be, mert már így is elég szürke az oldal. (btw csak nekem nincsen vele különösebb bajom?)

de amúgy van egy kis kimaradás az egyik gombnál. (IM)

Mar vagy egy hete szoltam miatta :)
Csak alszanak :)
http://backtotheukblog.wordpress.com - Anglia Blog - [Legutobbi: 20141212: Fény az alagút végén – Brit állampolgárság, útlevél]
Csodabogár vagyok. Egy ismerősöm azt mondta, hogy a hinduk szerint aki most bogár, az előző életében egysejtű volt. Ha ilyen tempóban fejlődök tovább, legközelebb már minden bizonnyal valami istenség leszek :D [Saját...]

#567 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2009. 06. 17. 15:13

Idézet: Wyco - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 15:50

Mar vagy egy hete szoltam miatta :)
Csak alszanak :)

Nemnem, elfelejtődött, bocs. Ha minden igaz, most már jó.

üdv

R.
Can you hear me, major Tom?

#568 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 19:26

Koszi az uj nyilakat :)

des: en kezdem megszokni, most nem zavar, bar nem is nagyon neztem sokat.
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#569 Felhasználó inaktív   evone 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 13.368
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 19:43

Azt hiszem kijelenthetjuk hogy a PH! foruma is atlathatobb ennel. :)

Ami eddig logikus helyen volt es megtalaltam egybol, azt most mindent Googlezni kell, nagyon kenyelmes. Nem is kene a kategoriakat kirakni, ugyse hasznalja senkisem, mar csak a keroseben tajekozodunk. :)

Szerkesztette: evone 2009. 06. 17. 19:44 -kor

macbook air 2014

#570 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 20:53

Idézet: Renwick - Dátum: 2009. jún. 14., vasárnap - 12:26

Ami a Gamekapcsot illeti, nos elárulok egy titkot: a Gamekapocs a HWSW tulajdona, a HWSW lapcsalád része, akárcsak a HUP. :)
Lehet tippelni, miért lett Gamekapocs a fórumrész neve Gameware helyet...

Engem az érdekelne, hogy mikor fog eljönni az az időszak, amikor a hwsw-s accountommal tudok a gamekapocsos cikkekhez hozzászólni? Illetve arra, hogy a két fórum (hwsw/gamekapocs) mikor lesz egybe téve. Csak azért, mert így talán jobban felpörögne a fórum azon része.

Egyébként én az itt lévő sok nyavajgó "vénasszonnyal" ellentétben örülök a változtatásnak. Ráfért már, nem kicsit ...

#571 Felhasználó inaktív   szabi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 21:13

Hmm. friss hús leszólja "vénasszonyokat".  :reklamacio: ;) :D 

Üdv
szabi
az internet vajon mi!? # Mire jó az ipad! # Mass Effect 2 vége
BF2 / Kép / BF3
1103hrs / 1042hrs / 66hrs

#572 Felhasználó inaktív   Warton 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 11.096
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 17. 21:35

Kicsit szánlamasnak és nevetségesnek tartom az itteni siránkozást, ami már vagy 20 oldalon és 5 topicon keresztül tart, csak ennyi.

Ha nem pörög fel a fórum úgy ahogy a hwsw-s vezetőség szeretné akkor úgyis ismét változtatni fognak, lehet, hogy visszahoznak valamit a régiből, ha felpörög akkor meg úgyis szarnak rátok. Ergó amit itt műveltek az tök felesleges és értelmetlen. Mert nem a ti hozzászólásaitok befolyásolják a dolgot, hanem a "nézettség".

Amúgy nem csodálom, hogy repült a barna skin, mert a pH is nagyon hasonló színárnyalatot használ.

#573 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2009. 06. 18. 05:26

Idézet: Warton - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 22:35

Amúgy nem csodálom, hogy repült a barna skin, mert a pH is nagyon hasonló színárnyalatot használ.

:nevet2:
Ne haragudj, de ez annyira.. :Đ Bár lehet, hogy a monitorod dinamikája kissé avitt :) . Még csak hasonlónak sem lehet őket nevezni.

A többihez annyit, hogy azért, mert neked tetszik a változás, még nem válik siránkozó vénasszonnyá az, akinek ettől eltér a véleménye, csak azért, mert nem érted meg, miért siránkoznak. Nem tudom, mennyire voltál jelen 2005 előtt, de amennyiben nem, úgy felteszem, hogy nem nagyon ismered azt a közösséget, ami akkor kialakult és megvolt, azt a fórumot, ami akkor volt. És azt sem értem, hogy miért írod ezt le, hiszen mint írtad, úgyis szarnak ránk :think: Lehet, hogy más az ok? Lehet, hogy a többiek sem azért siránkoznak, mert mind begyepesedett felfogású, elkocult informatikusok és fórumfüggők?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#574 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 06:40

Idézet: Warton - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 22:35

Kicsit szánlamasnak és nevetségesnek tartom az itteni siránkozást, ami már vagy 20 oldalon és 5 topicon keresztül tart, csak ennyi.

Csak az a bökkenő, hogy szép számmal van ilyen siránkozó öregasszony és így már nem vicces.

Irigyellek, hogy nem folyik ki ettől a szürke sz*rtól a szemed, meg úgy általában bírod nézni. Ettől még a régi default skin is különb volt, mert bár beleégett a hegesztőszemüvegbe, de legalább rendben voltak rajta a színek. A katonai skin sem volt épp virtuális design orgia, de legalább az ember szemét pihentette. Nem mindegy, ha már 16. órája nézed a monitort. Nem véletlen, hogy a PH sem rikító, rózsaszín-fehér-sárga színkombót használ, és nem fehér hátteret, hanem olyat, amilyet.

A lényeg nem magán a skinen van. A választhatóságán. Attól te még csodálhatnád tovább a mostanit.

Idézet: Warton - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 22:35

Ergó amit itt műveltek az tök felesleges és értelmetlen.

Ebben viszont sajnos igazad van. Sőt, rájöttem, hogy nem csak felesleges, hanem egyenesen káros. Ha beleszólunk, attól csak még rosszabb lesz. Szép példa erre a tegnapi png-s, fórumfejléces sztori. A vezetőség már úgyis a fejébe vette a reformokat. Nem politikai felhanggal mondom, de elég Ferikés/Flash Gordonkás style párhuzamot lehet felfedezni: "reform minden áron".

Szánalmas és nevetséges az, ahová a hwsw fórum tart. Ragaszkodik egy millió éves fórummotorhoz és annak a hekkeléséhez. A PH is azzal veszti a legtöbbet, hogy házi készítésű motor van alatta. Minden magára adó oldal valami normális, friss fórummotort használ, legalább 5 választható skinnel. A "Kedvecek", Bolha, a cikkek kommentelése nem mindenáron kéne és egy új fórummotort is lehetne hekkelni.

A bolhán elég lenne, ha a hirdetésfeladás és visszakeresés lenne csak spéci, az nyílna külön lapon, saját motorral. A többit elvégzi bármelyik fórummotor, mert a hirdetések is csak szimpla topikok. Annyi a specifikum, hogy a termékkategória/név, ár, elérhetőség kereshető helyen legyen a hirdetés tulajának hsz-én belül, ne össze-vissza. Erről gondoskodna a hirdetésfeladó-kereső motor a mosóporos dobozokkal.
A cikk-komentelés meg csak annyi, hogy a komment motor a főoldalon fórum kompatibilis SQL táblastruktúrát használjon. A Kedvencek sem nagy kunsz, az usertulajdonságok táblában egy új oszlop, benne néhány topikszám. Egyik sem kivitelezhetetlen új motor és választható skinek mellett sem.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#575 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 08:15

Idézet: N0zer0 - Dátum: 2009. jún. 18., csütörtök - 6:40

Csak az a bökkenő, hogy szép számmal van ilyen siránkozó öregasszony és így már nem vicces.

Irigyellek, hogy nem folyik ki ettől a szürke sz*rtól a szemed, meg úgy általában bírod nézni. Ettől még a régi default skin is különb volt, mert bár beleégett a hegesztőszemüvegbe, de legalább rendben voltak rajta a színek. A katonai skin sem volt épp virtuális design orgia, de legalább az ember szemét pihentette. Nem mindegy, ha már 16. órája nézed a monitort. Nem véletlen, hogy a PH sem rikító, rózsaszín-fehér-sárga színkombót használ, és nem fehér hátteret, hanem olyat, amilyet.

A lényeg nem magán a skinen van. A választhatóságán. Attól te még csodálhatnád tovább a mostanit.


Ebben viszont sajnos igazad van. Sőt, rájöttem, hogy nem csak felesleges, hanem egyenesen káros. Ha beleszólunk, attól csak még rosszabb lesz. Szép példa erre a tegnapi png-s, fórumfejléces sztori. A vezetőség már úgyis a fejébe vette a reformokat. Nem politikai felhanggal mondom, de elég Ferikés/Flash Gordonkás style párhuzamot lehet felfedezni: "reform minden áron".

Szánalmas és nevetséges az, ahová a hwsw fórum tart. Ragaszkodik egy millió éves fórummotorhoz és annak a hekkeléséhez. A PH is azzal veszti a legtöbbet, hogy házi készítésű motor van alatta. Minden magára adó oldal valami normális, friss fórummotort használ, legalább 5 választható skinnel. A "Kedvecek", Bolha, a cikkek kommentelése nem mindenáron kéne és egy új fórummotort is lehetne hekkelni.

A bolhán elég lenne, ha a hirdetésfeladás és visszakeresés lenne csak spéci, az nyílna külön lapon, saját motorral. A többit elvégzi bármelyik fórummotor, mert a hirdetések is csak szimpla topikok. Annyi a specifikum, hogy a termékkategória/név, ár, elérhetőség kereshető helyen legyen a hirdetés tulajának hsz-én belül, ne össze-vissza. Erről gondoskodna a hirdetésfeladó-kereső motor a mosóporos dobozokkal.
A cikk-komentelés meg csak annyi, hogy a komment motor a főoldalon fórum kompatibilis SQL táblastruktúrát használjon. A Kedvencek sem nagy kunsz, az usertulajdonságok táblában egy új oszlop, benne néhány topikszám. Egyik sem kivitelezhetetlen új motor és választható skinek mellett sem.

Sajnos felesleesen írsz le mindent. Én sem értettem, hogy miért nagy meló és hekkelés az új css-ben lecserélni a színeket a régire, és választhatóvá tenni.

Előre elnézést kérek, de ez felmerült bennem:

-vagy a hwsw grafikusai gyíkok, hogy nem tudnak trans gif-be gombokat csinálni, hogy ne kelljen minden skinhez, vagy azért, mert minden gombnál nagy macera a háttér váltás. (ps-ben layerek barátaim, layerek, és 1 új gom másik háttérrel 10 sec+, csk ésszel kell a psd-t csinálni); vagy a vezetőség ennyire user ellenes
- ugyan ezt látom a css generálással is.

Csak az a baj, hogy vannak ezen a fórumon hozzáértő emberek, és őket nem lehet ilyennel megetetni.

#576 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2009. 06. 18. 08:30

Idézet: Warton - Dátum: 2009. jún. 17., szerda - 21:53

Engem az érdekelne, hogy mikor fog eljönni az az időszak, amikor a hwsw-s accountommal tudok a gamekapocsos cikkekhez hozzászólni? Illetve arra, hogy a két fórum (hwsw/gamekapocs) mikor lesz egybe téve.

Rátapintottál, ez a következő lépés, már csak az utolsó simítások vannak hátra. :)

üdv

R.
Can you hear me, major Tom?

#577 Felhasználó inaktív   Renwick 

  • Renwick
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 8.707
  • Csatlakozott: 2001. jan. 01.

Elküldve: 2009. 06. 18. 08:37

Idézet: N0zer0 - Dátum: 2009. jún. 18., csütörtök - 7:40

Ebben viszont sajnos igazad van. Sőt, rájöttem, hogy nem csak felesleges, hanem egyenesen káros. Ha beleszólunk, attól csak még rosszabb lesz. Szép példa erre a tegnapi png-s, fórumfejléces sztori.

Azért erre most én is mondanék szívem szerint valami cifrát: tudod Szabi tegnap legalább fél órán keresztül azon baszakodott, hogy a te sirámaid alapján először transzparenssé tegye a szöveget, majd megoldotta az IE6 kompatibilitást is, miután ezt a problémát is felvetetted. Ezek után közlöd, hogy csak rosszabb lesz, ha beleszólsz. Hát bakker, most erre mit mondjak, akkor ne szólj bele.  :smoker:

üdv

R.
Can you hear me, major Tom?

#578 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2009. 06. 18. 09:01

Idézet: Renwick - Dátum: 2009. jún. 18., csütörtök - 9:37

Azért erre most én is mondanék szívem szerint valami cifrát: tudod Szabi tegnap legalább fél órán keresztül azon baszakodott, hogy a te sirámaid alapján először transzparenssé tegye a szöveget, majd megoldotta az IE6 kompatibilitást is, miután ezt a problémát is felvetetted. Ezek után közlöd, hogy csak rosszabb lesz, ha beleszólsz. Hát bakker, most erre mit mondjak, akkor ne szólj bele.  :smoker:

üdv

R.

Renwick, most mundér becsülete meg minden, de ilyen gombot még én is 10 perc alatt csinálok, transzparens háttérrel, és árnyékkal. Komolyan ennyire számít ez a nyamvadt, pár, sose olvasott betű, hogy emiatt ilyen marhaságokkal kelljen foglalkozni képként betett szövegekkel, ahelyett, hogy maradna szövegként+CSS?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#579 Felhasználó inaktív   GoodSpeed 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Kitiltott
  • Hozzászólások: 8.390
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 09:02

Sajnos azt kell tapasztalnom, hogy a fórum magukat törzsvendéknek valló tagjai közül sokan, csak cseszegetik a fórum vezetését, feleslegesen szítják a feszültséget, és egyáltalán nem veszik figyelembe áldozatkész munkájukat :( Ez nagyon szomorú szerintem.
AX is azt szövegeli, hogy mindenki elmegy csupán hangulatkeltés a célja, ő pedig marad... ha rossz neki itt lenni, akkor minek marad?

Nem tudom minek kell kavarni :(

Szerkesztette: GoodSpeed 2009. 06. 18. 09:06 -kor


#580 Felhasználó inaktív   e-lias 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 15.635
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 18. 09:06

Idézet: GoodSpeed - Dátum: 2009. jún. 18., csütörtök - 9:02

Sajnos azt kell tapasztalnom, hogy a fórum magukat törzsvendéknek valló tagjai közül sokan, csak cseszegetik a fórum moderátorait, feleslegesen szítják a feszültséget, és egyáltalán nem veszik figyelembe áldozatkész munkájukat :( Ez nagyon szomorú szerintem.
AX is azt szövegeli, hogy mindenki elmegy csupán hangulatkeltés a célja, ő pedig marad... ha rossz neki itt lenni, akkor minek marad?

Szerintem senki se beszélt a moderátorokról. És mivel jórészt Renwick áll velünk szóba, jobb híjján neki mondjuk, hogy mi a bajunk.

Téma megosztása:


  • (43 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 31
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó