HWSW Informatikai Kerekasztal: Javaslatok, bírálatok modokról, modoknak V. - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (37 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Javaslatok, bírálatok modokról, modoknak V. Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 01. 18:10

Folytatás innen.

#2 Felhasználó inaktív   Carmaged 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.787
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 01. 18:11

Köszönjük a biztatást. :up:

#3 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 01. 19:02

Hajrá Szabó néni  :D
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#4 Felhasználó inaktív   Mumia 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 31.916
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 09. 17:22

Inkább azt mond meg szabó néni, ezt minek zártad be https://forum.hwsw.h...howtopic=139631

Semmiféle windows linux flame nem volt, nem is lett volna. Kezd ez is olyan lenni mint cigánykérdés, már ha csak megemlíti valaki, hogy cigány linux rögtön jön valaki és mutogat, hogy faj linuxgyűlölő, esetleg egyenesen náci.

#5 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 09. 18:34

Idézet: Mumia - Dátum: 2008. máj. 9., péntek - 18:22

Inkább azt mond meg szabó néni, ezt minek zártad be https://forum.hwsw.h...howtopic=139631

Semmiféle windows linux flame nem volt, nem is lett volna. Kezd ez is olyan lenni mint cigánykérdés, már ha csak megemlíti valaki, hogy cigány linux rögtön jön valaki és mutogat, hogy faj linuxgyűlölő, esetleg egyenesen náci.

egyetértek. bár, ez ugyse számít itt.
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#6 Felhasználó inaktív   unixservice 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.119
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 09. 20:06

Idézet: charlie - Dátum: 2008. máj. 9., péntek - 18:34

egyetértek. bár, ez ugyse számít itt.

+1

Kiegészitve annyival,hogy elmentem más fórumot rongálni.
Accountjaim ezennel zárhatóak. :respect:
-- UNIX/Linux System Administrator
az egyszerűség a végső kifinomultság, amely a dolgok bonyolultságának leküzdéséből, nem pedig figyelmen kívül hagyásából származik

#7 Felhasználó inaktív   Drummaster 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 26.156
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 10. 15:33

Idézet: tikva - Dátum: 2008. máj. 9., péntek - 21:06

Accountjaim

:omg: :D

#8 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 05. 10. 17:49

Idézet: charlie - Dátum: 2008. máj. 9., péntek - 19:34

egyetértek. bár, ez ugyse számít itt.

És úgy őszintén: Szerinted van valami értelme annak a témának? VKP odaírta, hogy ha a kérdező még érdeklődik, megnyitja. De addig semmi értelme nincs annak, ami ott kerekedett. De ha igény mutatkozik rá, társalgóba is áthelyezhetjük és mehet tovább a dolog. A flame felemlegetése az legfeljebb arra jó, hogy belekössünk, elvonatkoztatva a téma értelmétől. És igen, amint látod, érdekel az álláspontod, de cinikus gondolatokra nem szívesen reagálunk szerintem. Átadom a lufit, szerintem eresszük ki belőle a levegőt. Hümm?
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#9 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 10. 19:52

Idézet: Mumia - Dátum: 2008. máj. 9., péntek - 16:22

Inkább azt mond meg szabó néni, ezt minek zártad be https://forum.hwsw.h...howtopic=139631

Semmiféle windows linux flame nem volt, nem is lett volna. Kezd ez is olyan lenni mint cigánykérdés, már ha csak megemlíti valaki, hogy cigány linux rögtön jön valaki és mutogat, hogy faj linuxgyűlölő, esetleg egyenesen náci.

Benne volt a topicban is, hogy miért zártam be, didyman kollega szerintem nagyon jól körül is írta. Egyébként még mindig áll, hogy kinyitom, ha bárkit is zavarna, hogy bezártam.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#10 Felhasználó inaktív   g@by 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 6.160
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 10. 23:47

Idézet

Accountjaim ezennel zárhatóak.


Mondtad mar ezt tobb nickel is, megis itt vagy. :)
Napkozben nincs idom netezni, ha surgos, hivj fel!
Egy oran belul mindent elfelejtek, ugyhogy ha surgos, hivj fel!
Nem postazok semmit, ha surgos, hivj fel!
Be is kaphatod, ha surgos, hivj fel!:D

#11 Felhasználó inaktív   charlie 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.481
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 09:40

Idézet: didyman - Dátum: 2008. máj. 10., szombat - 18:49

És úgy őszintén: Szerinted van valami értelme annak a témának? VKP odaírta, hogy ha a kérdező még érdeklődik, megnyitja. De addig semmi értelme nincs annak, ami ott kerekedett. De ha igény mutatkozik rá, társalgóba is áthelyezhetjük és mehet tovább a dolog. A flame felemlegetése az legfeljebb arra jó, hogy belekössünk, elvonatkoztatva a téma értelmétől. És igen, amint látod, érdekel az álláspontod, de cinikus gondolatokra nem szívesen reagálunk szerintem. Átadom a lufit, szerintem eresszük ki belőle a levegőt. Hümm?

Kialakultegy beszélgetés. A kérdezőtől függetlenül. Nem volt se hitkérdés belőle, se semmi (minden tiszteletem Jahnoé, de még ő se mondta, hogy hülye linux...). Tehát szerintem tök értelmetlen volt bezárni. Vagy mostantol minden téma zárásra kerül, ahol a kérdező nem jön vissza?
MikroVPS | Xen VPS | OpenVZ VPS | SSD VPS

#12 Felhasználó inaktív   VKP 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.852
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 09:48

Tessék, meg van nyitva a topic, nyugodtan tele lehet hányni további jobb a windows mint a linux című hozzászólásokkal.

Továbbiakban ne várjátok, hogy bármilyen topicot is bezárjak, úgy fog megrohadni ahogy van, ha lesz 20.000.0000.000 értelmetlen topic, az sem érdekel.
Rendszergazda vagyok. Ha röhögni lát, mentsen!

"De sokkal nagyobb a valószínűsége annak, hogy Kecskemét külsőn fejedre esik egy bazi nagy sárga tehén."

#13 Felhasználó inaktív   szeder 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.009
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 10:36

Idézet: VKP - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 10:48

Tessék, meg van nyitva a topic, nyugodtan tele lehet hányni további jobb a windows mint a linux című hozzászólásokkal.

További?! :confused:

#14 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 05. 11. 11:42

Idézet: charlie - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 10:40

Kialakultegy beszélgetés. A kérdezőtől függetlenül. Nem volt se hitkérdés belőle, se semmi (minden tiszteletem Jahnoé, de még ő se mondta, hogy hülye linux...). Tehát szerintem tök értelmetlen volt bezárni. Vagy mostantol minden téma zárásra kerül, ahol a kérdező nem jön vissza?

Ez rendben van, de szakmai terület, nem társalgó. nem valós problémát akartatok megoldani, hanem érdekességekről beszéltetek. Nincs ezzel semmi baj, csak erre van a társalgó :-) .
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#15 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 15:30

Idézet: didyman - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 12:42

Ez rendben van, de szakmai terület, nem társalgó. nem valós problémát akartatok megoldani, hanem érdekességekről beszéltetek. Nincs ezzel semmi baj, csak erre van a társalgó :-) .

Idézet

Társalgó
Eleged van a komoly témákból?


Csak tisztazzuk mar, altalanossagban :) ... szoval a nem konkret kerdesekrol folyo szakmai beszelgetes -- mert ami ott ment, az igy beleolvasva erosen az volt -- az a tarsalgoba valo, mert komolytalan? Szerintem nem, de lehet tevedek ;)
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#16 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Hozzászólás ikon  Elküldve: 2008. 05. 11. 16:38

Idézet: kroozo - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 16:30


Csak tisztazzuk mar, altalanossagban :) ... szoval a nem konkret kerdesekrol folyo szakmai beszelgetes -- mert ami ott ment, az igy beleolvasva erosen az volt -- az a tarsalgoba valo, mert komolytalan? Szerintem nem, de lehet tevedek ;)

Igen. Azért írtam, mert attól a perctől fogva diktatórikusan alkalmazni fogjuk  ;)
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#17 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 16:41

Idézet: didyman - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 17:38

Igen. Azért írtam, mert attól a perctől fogva diktatórikusan alkalmazni fogjuk  ;)

Hmm. Legyen, bar szerintem nem kene sem lekomolytalanozni (bar ez a kisebb baj), sem elrangatni a szakmai beszelgeteseket a celkozonseg orra elol mashova (ezt erzem nagyobb bajnak).
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#18 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 05. 11. 16:50

Idézet: kroozo - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 17:41

Hmm. Legyen, bar szerintem nem kene sem lekomolytalanozni (bar ez a kisebb baj), sem elrangatni a szakmai beszelgeteseket a celkozonseg orra elol mashova (ezt erzem nagyobb bajnak).

A párhuzamot a komolytalansággal Te vontad, nem én. Most őszintén, egy meg nem történt eseményről csámcsogunk, miért? Nem történt példastatuálás, nem történt áthelyezés, az égadta világon semmi, nem lesz követendő példa, nem lesz tendenciózus szakmai kérdések társalgóba helyezése, az égadta világon semmi, SEMMI sem lesz ettől. Vasárnap délután van, süt a nap, zöld a fű. Mi a probléma? Mire vagy kíváncsi, mit szeretnél elérni? Mert én nem értem  :confused:
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

#19 Felhasználó inaktív   kroozo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 21.900
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 05. 11. 16:58

Idézet: didyman - Dátum: 2008. máj. 11., vasárnap - 17:50

A párhuzamot a komolytalansággal Te vontad, nem én. Most őszintén, egy meg nem történt eseményről csámcsogunk, miért? Nem történt példastatuálás, nem történt áthelyezés, az égadta világon semmi, nem lesz követendő példa, nem lesz tendenciózus szakmai kérdések társalgóba helyezése, az égadta világon semmi, SEMMI sem lesz ettől. Vasárnap délután van, süt a nap, zöld a fű. Mi a probléma? Mire vagy kíváncsi, mit szeretnél elérni? Mert én nem értem  :confused:

Kollega, ne huzza fel magat, ismerhetne mar ennyire, hogy nem kotozkodni akarok ;)

Idézet

Igen. Azért írtam, mert attól a perctől fogva diktatórikusan alkalmazni fogjuk  ;)


Ezt irtad, es ebbol en eppen az ellenkezojet vontam le -- ezek szerint tevesen -- miszerint igenis, hogy ezentul lesznek. Valoszinu a  :o szmajli helyett Kép en ezt tettem volna, ezert. Mea maxima culpa. ;)

Egyebkent a parhuzamot nem en vontam, hanem a tarsalgo alcime ;)

Eeees egyebkent is, iszonyatosan vasarnap ejfel van mar, ennek megfeleloen a nap sem sut Kép :D
And as we wind on down the road
Our shadows taller than our soul.


“It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.”

#20 Felhasználó inaktív   didyman 

  • Tápszag-értő
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 24.355
  • Csatlakozott: 2003. okt. 22.

Elküldve: 2008. 05. 11. 17:11

Ma két laptopjavításon vagyok túl, az egyikben hosszabb csavarral felszántották a panelt a CPU alatt 3 helyen is, ott cseréltem legkisebb SMD elllenálláshidat, kapacitást és huzaloztam olyan padról, amiből csak kb. negyed mm-es darab maradt. A másikba meg egy idegen tápcsatit kellett betenni, odaszabni, rögzíteni gyerekállóan. Fáradt vagyok, na :D
Privát helyett email van.
Segíts nekünk, hogy segíthessünk másokon!
(Holnap délelőtt úgysem jó neki, mert nem engedem ki az ágyamból... Tündérvirág)

Téma megosztása:


  • (37 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó