HWSW Informatikai Kerekasztal: hello - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

hello amatőr vagyok

#1 Felhasználó inaktív   dr bubu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 30. 22:16

Szevasztok nem rég vettünk szgépet és körülbelűl akkor köttetük be a netet is,de már tudok ps2-re játékot írni.A problémám az,hogy letöltötem egy játékot ami mdf-ben van de én csak iso-ból tudom kiírni.Ha tunátok segíteni az bazi jó lenne.Köszi csákány

#2 Felhasználó inaktív   Jahno 

  • vérképkeretezés occsón
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 109.369
  • Csatlakozott: 2001. jan. 15.

Elküldve: 2009. 05. 30. 22:37

Tanulj meg jó helyen kérdezni, aztán nyiss topikot. Valamint be ez legyen a címe, hanem valami lényegretöőbb. Ha meg már olyan király csávó vagy, akkor tudhatnád, hogy az mdf az az Alcohol nevezetű CDíróhoz tartozik.
Make love not Wor.

#3 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 31. 06:48

Az .mdf az Alcohol 120% saját formátuma.

Több módszer kínálkozik a kiírásra:
1) Daemon Tools-al felcsatolod virtuális meghajtóként, amit már ki tud írni bármilyen íróprogram.
2) Átnevezed .iso-ra és a Nero ki tudja írni
3) Átkonvertálod az .mdf-et .iso-ba és akkor bármilyen CD/DVD író programmal kiírhatod.

Máskor tényleg nem ártana valami értelmesebb topic cím, mint pl. "Mdf fájl kiírása" vagy "Hogyan írjak ki .mdf fájlt?". Azért üdv. a fórumon.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#4 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 31. 07:24

Jó zsaru, rossz zsaru?  :Đ
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

#5 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 05. 31. 08:06

'nnyé inkább kötögetni vagy szabásmintát készíteni  :D  Bedobozolt macskának tíz fogorvosból 11 azt ajánlja. Amíg nem vagy kész, nincs Whiskas  :o

Regge' vót még nagyon, aztán nem láttam, hogy Jahno is írt érdemi segítséget. Annyi mentségem van rá, hogy csak emiatt baromság az Alcohol-t feltenni. De azért:

...
4) Alcohol 120% segítségével kiírod.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#6 Felhasználó inaktív   JonesC 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 37.957
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 06. 01. 18:35

Idézet: N0zer0 - Dátum: 2009. máj. 31., vasárnap - 9:06

'nnyé inkább kötögetni vagy szabásmintát készíteni  :D  Bedobozolt macskának tíz fogorvosból 11 azt ajánlja. Amíg nem vagy kész, nincs Whiskas  :o

Regge' vót még nagyon, aztán nem láttam, hogy Jahno is írt érdemi segítséget. Annyi mentségem van rá, hogy csak emiatt baromság az Alcohol-t feltenni. De azért:

...
4) Alcohol 120% segítségével kiírod.

Whiskast nem is eszik. Poén lenne reklámban, magszagolná, aztán nézne kérdőn  :Đ

Purinás cuccokat szereti.  :cool:
world, my finger, is on the button...
Határozottan egyetértek az enyémmel megegyező véleményekkel!
Éheztesd a fákat! Csökkentsd a co2 kibocsátást!

Idézet

Hi mi name is Paco frome Mexico, please sorry for mi bad inglisco. Mi dead cousine frm america told me how to winned at Lauge of Legan and made me win against bots. My cousin deaded yesterday thogh,but im ok because i sexed his sister. pls no copy pastarino. bye

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó