HWSW Informatikai Kerekasztal: Re: Letölthető iPhone-ra az iGo My Way - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Re: Letölthető iPhone-ra az iGo My Way

#1 Felhasználó inaktív   HWSW 

  • HWSW
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 9.283
  • Csatlakozott: 2009. márc. 17.

Elküldve: 2009. 08. 04. 10:18

Júniusban elkészült, de csak most került be az Apple App Store-ba a Nav N Go által fejlesztett iGO My Way navigációs szoftver, amelynek futtatásához iPhone OS 3.0 szükséges.
https://www.hwsw.hu/...s-szoftver.html' target='_blank'>https://www.hwsw.hu/...s-szoftver.html

#2 Felhasználó inaktív   jmihalicza 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 04. 10:18

Nem csak angolul tud, Settings/Regional/Program language alatt választható egy rakás nyelv, mint minden iGO-ban.

#3 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2009. 08. 04. 11:02

én nem töltöttem le, az app store-ban pedig azt írják hogy angol nyelvű, de akkor ezt javítom, kösz

#4 Felhasználó inaktív   ocsi.eu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 04. 23:55

@Bodnár Ádám:
Ádám! Nekem ezen az oldalon (megnéztem, a többi cikknél is ez történik) a Safari Macen végtelen ciklusba kerül, és állandóan frissíti az oldalt, így pedig aligha olvasható a villogás miatt. Ha nem kellő időben klikkelek a stop-ra, akkor meg félkész oldal jelenik meg....

#5 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2009. 08. 05. 07:36

@ocsi.eu: ez érdekes, a HWSW-t az összes népszerű böngészővel teszteltük, beleértve IE6-7-8-at, Firefoxot, Operát, Chrome-ot, az egyik fejlesző pedig Macen is dolgozik, neki feltűnt volna ha valami gebasz lenne, de majd szólok... nekem csak windowsos Safarim van, azzal hibátlan, a múlt előtti héten, amikor két Mac is volt itt, egyiken se volt baj... persze lehet hogy azóta jött valami frissítés az OS X-es Safarihoz, nem tudom

#6 Felhasználó inaktív   Ytse 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 7.244
  • Csatlakozott: 2000. okt. 26.

Elküldve: 2009. 08. 05. 08:40

@ocsi.eu: na közben kiderült, éjszaka volt egy kis bibi az oldallal, de már elmúlt... Kép

#7 Felhasználó inaktív   ocsi.eu 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 19
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 05. 13:55

@Bodnár Ádám:
Kép
Ok, már minden ok! Köszi!

#8 Felhasználó inaktív   kisbarna 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 05. 23:26

Hát nem tudom mit mondjak. Muszáj valami írnom erről az Amigo-ról. Már csak azért is, mert beleöltem a sok pénzt egy Európa térképbe szóval szeretném is használni.
Sajnos olyan banális hibákkal van tele amit sürgősen javítani kéne. Gyalogosan a városban közlekedve a térképet össze vissza forgatja a program, valamiért a haladási irányt nem dolgozza fel rendesen és ez nem azért van, mert rossz a GPS vétel. Sajnos van összehasonlítási alap, mert a Google Maps alapból fent van a gépen ahol ugyan azon az útvonalon szinte tökéletesen működik a navigáció. A betöltésnél meg van úgy, hogy ötször sem indul el, meg összeugrik az oldal és lefagy. A vadi új telcsin ez már nem kéne, hogy így legyen. A térkép átrajzolása, mint a csiga. Ez csak programozás kérdése. A Google maps-ban ez olyan flottul megy, hogy nem hittem a szememnek. Van korábbi My way programom ahol ez valahogy sokkal jobban működik, de lehet hogy az egész alkalmazás még nincs optimalizálva az iPhone cuccra. Szóval sürgősen javítást kérek, mert már fizettem!!
Az ízléstelen beállítás gombokról meg a hiányzó funkciókról nem is beszélve. Az iPhone azért veszik sokan mert jobb felhasználói élményt nyújt mint a többi telefon. Fel kéne húzni a progit az iPhone színvonalra, de gyorsan.

#9 Felhasználó inaktív   Cellular 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.789
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 06. 07:53

Majd felhuzzak

#10 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 06. 08:29

Idézet: kisbarna - Dátum: 2009. aug. 6., csütörtök - 0:26

Fel kéne húzni a progit az iPhone színvonalra, de gyorsan.

Majd karácsonykor, amikor jön a ridizájnd, tvájszezfeszt, ökjureszineverszínbifór 2.0-s cucc, azt is el kell adni valahogy...
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

#11 Felhasználó inaktív   WiZARD 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 18.127
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 06. 09:46

ha jön egy bejövő hívás, akkor mivan?
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

#12 Felhasználó inaktív   Szabcsi 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.582
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 06. 10:07

Idézet: WiZARD - Dátum: 2009. aug. 6., csütörtök - 10:46

ha jön egy bejövő hívás, akkor mivan?

Kép
"A gugliban rákeresve porcos hal is és emlős is."/"Megoldás: keress rá a hal.dll fájlra, és töröld ki, majd indítsd újra a gépedet. Utána jó lesz!"/"mutasd meg a gyakorlatban ezt a technológiát és esküszöm dollármilliárdost csinálok belőled ! "/"Rakjunk egy jo kib@szottnagy KERESS gombot a kepernyo kozepere es csumi"

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó