HWSW Informatikai Kerekasztal: eMule és eDonkey - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (18 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 16
  • 17
  • 18
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

eMule és eDonkey

#341 Felhasználó inaktív   Seligen 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 05. 19:32

Tuti fix, hogy valami iszonyat egyszerű a problémám, csak még nem tudom, hogy mi, és amíg rá nem jövök addig baromira bonyolultnak tűnik...

#342 Felhasználó inaktív   dlt 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 09:27

Idézet: Xxx Xxx - Dátum: 2008. júl. 22., kedd - 12:07

Jó helyről frissitsd a servereket! lásd fentebb
high idvel többet érsz nem tudod azt megcsinálni?

Köszi a választ. Ha minden igaz a dátumom volt elállítva és ezért nem talált szinte semmit, bár az összefüggést nem értem... Fogalmam sincs hogy lehet High ID-t elérni, a hálózatokhoz az ég világon semmit nem értek. Ebből adódóan a jelenlegi problémámmal se tudok mit kezdeni, ami egy router csere után a következő: a szerverekhez való csatlakozás helyett a következő szövegggel jön elő a 0.49a: xxx szerver, xxx cím appears to be dead, majd elfehéredik a listán és ennyi. Van valami 5letetek, hogy ezt hogyan lehet kijátszani?

Előre is köszi!

#343 Felhasználó inaktív   Root_Kiskacsa 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.379
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 03. 21:31

High ID-hez a routeren portbeirányítást kell csinálnod. Kézikönyvből megtudhatod a lépéseit. Alternatívaként ha a router tudja az UPnP-t, akkor azt be kell kapcsolni rajta, majd ugyanezt engedélyezni az eMule-ban is. A routert a belső konfigurációs weblapján keresztül tudod állítani.
Könnyen lehet, hogy egy High ID összehozása után megszűnik a csatlakozási problémád is.
Pen-drive-on, notebookon, PDA-n kizárólag máshonnan reprodukálható/visszamásolható adat legyen!
Ami hordozható, az nem megbízható!

#344 Felhasználó inaktív   dlt 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 08. 18:44

Idézet: Root_Kiskacsa - Dátum: 2008. szept. 3., szerda - 20:31

High ID-hez a routeren portbeirányítást kell csinálnod. Kézikönyvből megtudhatod a lépéseit. Alternatívaként ha a router tudja az UPnP-t, akkor azt be kell kapcsolni rajta, majd ugyanezt engedélyezni az eMule-ban is. A routert a belső konfigurációs weblapján keresztül tudod állítani.
Könnyen lehet, hogy egy High ID összehozása után megszűnik a csatlakozási problémád is.

Köszia a választ.

UPnP-t nem találtam, ami mondjuk nem lepett meg. Ez egy gagyi belkin router, amin a következő lehetőségek vannak a tűzfalnál:
Virtual Server
Client IP Filters
Mac Address Filtering
DMZ
DDNS
WAN Ping Blocking
Security Log
Sajnos ezekből kell főznöm, de mit?
Ja még van egy free ZoneAlarm is a gépen.

Ki lehet ebből hozni valamit?

#345 Felhasználó inaktív   dlt 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 296
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 10. 17:36

Picit javult a helyzet, ugyanis kiderült, hogy van UPnP a routeren és engedélyeztem az emuléban is. A port teszten nem is ír hibát, viszont csatlakozni még mindig nem tudok egyetlen szerverre sem... Másnak működik egyáltalán a progi? Nem tudom mi lehet a gáz, a régi routerrel sikertelen port teszt mellett is tudtam használni... :( Van esetleg valami 5letetek?

Köszi!

#346 Felhasználó inaktív   Nikolai 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 12. 08. 21:18

Segítséget kérnék!Mikrohullámú a net és felrakom az emule bármely verzióját,úgy 2-3 progi indítás után azt írja a jobb kiszolgálókra hogy halott.Ilyenkor újra telepítés és ugyan ez 2-3 alkalom.De most meg mindenhova azt írja hogy halott.senki sem tudta eddig mi a baj máshol kipróbáltam működött.pedig nálam már sok verziót kipróbáltam.köszönöm előre is

Téma megosztása:


  • (18 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 16
  • 17
  • 18
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó