HWSW Informatikai Kerekasztal: msn gondok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

msn gondok Értékeld a témát: -----

#1 Felhasználó inaktív   adrin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 06. 19:51

letöltöttem az msn 2011-es verzióját , de nekem a 2009-es verzió szimpatikusabb volt . le szerettem volna törölni a számítógépről a 2011-est , hogy feltegyem a 2009-est, de nem sikerült , se a 2009-es verzió feltelepítése, mert ' a számítógépén már telepítve van a windows live újabb verziója ' .
Szóval most se 2009-es msn , se 2011-es , pedig már azt is próbáltam újratelepíteni, de sikertelenül. Ilyenkor mi a teendő ?


#2 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 07. 11:59

Általában egy alapos registry tisztogatással helyre állhat a dolog. Tehát minden msn/messengerrel kapcsolatos dolgot törölni kell a registryből. Vagy pedig erre a célra van a ZapMessenger, ami állítólag alaposan eltávolítja az msn maradványait. Persze ha most egyik sincs fent, lehet ez a progi sem tud mit kezdeni, és akkor marad a manuális regtisztítás.

szerk: illetve most látom, hogy ez reinstallra is jó ez a progi. Szóval próbáld ki

oldal: http://www.blogsdna....apmessenger.htm
ZapMessenger letöltés: http://messenger.jon...ir/zapmsngr.asp

Szerkesztette: des 2011. 02. 07. 12:02 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#3 Felhasználó inaktív   adrin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 08. 00:08

Letöltöttem , futattam , ki is írta , hogy " finished ! all messenger references removed " de még mindig nem sikerült feltelepíteni 2009-est , ugyanazon okokból .
Registry-t pedig nem értem , hogy honnan mit :$

#4 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 08. 15:12

Lehet egy restart utána nem ártott volna. (csak tipp) A registry az a "rendszerleíró adatbázis". Xp-n a regedit.exe-vel lehet elindítani és szerkeszteni. De viszont itt ezzel tönkre is lehet vágni a rendszert, ha nem tudod mit csinálsz és mit nem szabad törölni vagy megváltoztatni. Szóval ezzel csak óvatosan. Ebben így távolról meg nem nagyon lehet segíteni. :( De igazából törölni kellene mindent a messengerrel kapcsolatosan. (rákeresni és törölni a regeditben)

Szerkesztette: des 2011. 02. 08. 15:13 -kor

A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#5 Felhasználó inaktív   Raynes 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 14.740
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 08. 16:27

Szerintem mindent jól csináltál, de tényleg így jártál el? A leírás szerint így tuti visszatehető a 2009-es. Azon az oldalon van egy link, onnan tölts le egy másik 2009-es MSN-t. Hátha az hajlandó települni.
„The volume of a pizza of thickness a and radius z can be described by the following formula: pi zz a.”

#6 Felhasználó inaktív   adrin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 09. 20:01

ezt se engedte feltenni ugyanazért . és hát újratelepítéssel vagy anélkül, de sehogy nem engedi. pedig már feltettem egy easy cleaner-t is ,v égig futattam és azzal is kitöröltem minden messenger-es cuccot . vagy csak azt hittem, mert továbbra se jó . registry-be pedig nem nyúlkálok, ha más nincs, marad az újratelepítés ..

#7 Felhasználó inaktív   des 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 8.619
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 09. 20:07

Üzenet megtekintéseIdézet: adrin - Dátum: 2011. 02. 09. 20:01

ezt se engedte feltenni ugyanazért . és hát újratelepítéssel vagy anélkül, de sehogy nem engedi. pedig már feltettem egy easy cleaner-t is ,v égig futattam és azzal is kitöröltem minden messenger-es cuccot . vagy csak azt hittem, mert továbbra se jó . registry-be pedig nem nyúlkálok, ha más nincs, marad az újratelepítés ..

egyébként nem csak msn létezik. van pl miranda, trillian meg sok más IM program, ami tud msn-t is kezelni. de ha ennyire ragaszkodsz a messengerhez, próbáld ki azt, hogy valakinél feltelepitítek a kívánt messenger verziót és egyszerűen a telepített könyvtárat át másolod a te gépedre, és utána futtatod. lehet működne.
A gépemről küldve billentyűzettel | Egy bringás blogja: http://deviantrider.co.nf

#8 Felhasználó inaktív   Eleanor 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 19.620
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 09. 20:13

Kép
 
 
Ha az agyatok fele akkora lenne, mint az arcotok… zsenik lennétek.. (T.B.)
 

#9 Felhasználó inaktív   adrin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 02. 10. 20:38

rendben van köszönöm ! :)

#10 Felhasználó inaktív   Anniiiieeee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 13. 23:37

Sziasztok!

segítséget szeretnék kérni. a 2011es msnem van a windows live essential, semmi gondom nem volt vele eddig. pár napja profilképet cseréltem, erre az ismerőseimnek a felének nem látom a profilképét. elég idegesítő számomra. már letöröltem az msnt, újraindítottam, újból telepítettem. és ugyanezt csinálja.
erre nem tudok valami tanácsot, segítséget adni nekem?

üdv,
Annie

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó