HWSW Informatikai Kerekasztal: Ki milyen filmet látott a héten? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (561 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ki milyen filmet látott a héten?

#11161 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 10:28

Én most nem leírást adok, hanem ajánlok valami királyat!

Grown Ups
Kép

ATOM FILM!!!! Istencsászár az elejétől a végéig:)

RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#11162 Felhasználó inaktív   Eramnius Dw of Gamekapocs 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 425
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 11:40

Idézet

Gyűrük ura trilógia (bővített változat)
Bőveített változatot néztem, hát hosszú (király visszatér röpke 4óra:)), egyedül az első rész volt kicsit számomra unalmas, a többi sokkal jobban lekötött, de mindegyik rész hatalmas, nem véletlen az a 17 oszkár 9.5/10
Lehet könyvbe is elkéne olvasnom...
Igen, olvasd el, sokkal jobb volt nekem, mint a film. Csak ajánlani tudom, és ha utána si olvasni akarsz akkor WHKép
<DeSKAsok>
Eramnius Dw of the Shattered Sun


Doktorátusim van terrorból

#11163 Felhasználó inaktív   daenath 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 12:11

Firefly Season 1.
Sajnos csak 1 evadot keszitetek belole pedig nagyon jo kis sci-fi sorozat. Ha valaki latta a Serenity cimu muvit akkor annak bejon.
Die By Sword

#11164 Felhasználó inaktív   Sakal88 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 4
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 12:15

Idézet

Firefly Season 1.
Sajnos csak 1 evadot keszitetek belole pedig nagyon jo kis sci-fi sorozat. Ha valaki latta a Serenity cimu muvit akkor annak bejon.
Az nagyon jó sorozat. Most néztem meg a Zöld zónát. Nem is olyan rossz amilyennek mondták.

#11165 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 12:28

ha már így sorozatoknál tartunk én a Maffiózókat szerettem régen, talán az egyetlen sorozat amit teljes egészében megnéztem. kicsit talán életszerűbben volt megoldva mint egy egészestés gengszterfilm. mondjuk néha elég repetitív volt...pl ha jött egy arc aki bekavart a családnak, vagy Tony-nak (főszereplő) akkor már tudhattuk előre hogy nem lesz belőle nagy bonyodalom mert úgyis kinyírják.

na meg még ezeket láttam mostanában:


Zöld zóna (2010)
Kép
Nem voltam elvárásaim, sem ismereteim ezzel a filmmel kapcsolatban. Azt tudtam valami háborús lövölde Matt Damonnal.
Szóval egy gagyi akciófilm, Matt Damont meg utálom...gondoltam elsőre. Iraki háborús sztori,Amerika lenyomta a rezsimet, most újra talpra állhat az ország. A főhős egy tisztogatócsoportot vezet, hátramaradt tömegpusztító fegyverek után kutatnak. Mindezt hiába, ugyanis állandóan téves infókat kapnak, nem találnak semmit, ez persze gyanús. A vérprofi katona rögtön levágja, hogy valami nem stimmel és a saját szakállára kezd el dolgozni. A történet előrehaladtával egyre több az érdekes infó, egyre magasabb körökig ér el az összeesküvés. Igen ez ilyen összesküvés elméletes cucc, szóval nem is annyira az akción van a hangsúly mint azt elsőre gondolnánk. Kiderül hogy csúnya gonosz Amerika mit kavarna a közel-keleten. Igazából gyenge akciófilmnek és gyenge tényfeltáró nyomozós filmnek is. Az egyetlen pozitívuma hogy nem egy újabb hős amerikás megmentős filmet raktak a pofánkba, ennyi. Felejthető alkotás, nem veszítesz sokat ha kimarad. Unalmas, lapos.


Menekülés az éjszakába (1995)
Kép
Ez pedig egy dráma! Jack Nicholson és David Morse főszereplésével, valamint Sean Penn rendezésében. Van egy apa (Nicholson) akinek egy részeg sofőr (Morse) elütötte a kislányát. Az apa nem tudja feldolgozni lánya halálát, bosszút esküszik. Közben a gázolót kiengedik a sittről. Az apa évek óta erre várt és felkeresi a rosszfiút, mondván kinyírja. Persze nem tudja megtenni, így ad 3napot a "gyilkosnak". Ennyi a történetről röviden. A film a két ember vívódását, lelkiállapotát mutatja be. Az apa nem tud megbocsájtani továbblépni, az éjszakába menekül, iszik és kurvázik... A gázoló szintén nem tud továbblépni és megbocsájtani önmagának, már-már meg akar halni. Elég szomorú film, nagyon jó karakterekkel. Nicholson alap hogy hozza a formát, Morse-t meg még nem láttam ilyen komoly szerepben (bár oszkárt azért nem érdemel). Sean Penn nagyon meglepett ezzel a filmmel, igazán szép filmet csinált. Sírós film ne nézd meg!!!
a.k.a. moloj

#11166 Felhasználó inaktív   Norberto07 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 624
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 13:54

GOAL! (Góóól)
Kép
Nagyszerű film. Jó a története és belátás nyújt a profi foci világában. A kezdeti nehézségek után minden összejön: gólók, pénz, kocsik, csajok szóval minden. Csak is ajánlani tudom. *+ a filmben feltűnik személyesen Becham, Raúl és Zidan is.*
9,0/10

GOAL! 2
Kép

Hát igen, a Newcastle után egyből a Real Madrid, ezt mondjuk kicsit sokaltam meg, *hogy a Real-nál, ahogy felállitsák csere ként 2 perc alatt egy hatalamas góólt lő, azért ez nem éppen így megy[smile_05ítt is miden sztár fetűnik az egykori Madridból. Szóval a strác nagyon sikeres éz ezután jönnek, a hirességel járó bajok...
9,0/10

---ezt is mint csak az első részt ajánlani tudom mindenkinek---
file:///C:/DOCUME%7E1/Norberto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/Norberto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/Norberto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-2.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/Norberto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-3.pngfile:///C:/DOCUME%7E1/Norberto/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-4.png
A Fociban a "ha" nem játszik...
Facebook: norberto7

#11167 Felhasználó inaktív   altF4 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 106
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 13:56

Idézet

Én most nem leírást adok, hanem ajánlok valami királyat!

Grown Ups


ATOM FILM!!!! Istencsászár az elejétől a végéig:)
Egyetértünk.Nagyon jó film.Kép:Đ

#11168 Felhasználó inaktív   SLi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 683
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 14:43

Idézet

divatsorozatok. lost,
:Đ:):-D:):):) az aztán tényleg az...
a JIM viszont tényleg jó csak 15-20 rész után unalmassá vált nekem
Victoria Concordia Crescit
http://www.last.fm/user/faszomatazt
"Nem hallgatok Aurórát, mert bassza az aurámat"
én ráébresztelek arra, hogy mit sem ér a bagázsod
ha este haza térve látod, hogy felkúrva a lakásod
én ebbe nőttem fel, de azt hittem hogy tiszta

#11169 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 07. 22. 14:45

Idézet

Én most nem leírást adok, hanem ajánlok valami királyat!

Grown Ups
Kép

ATOM FILM!!!! Istencsászár az elejétől a végéig:)
AZ HÁT! ADAM SANDLER alapból a kedvencem ÉS ITT SE ESETT A SZÍNVONALA! De Én még nem láttam, de a trailer alapján megállípítottam.. majd 19. nézem mög.

#11170 Felhasználó inaktív   Big Z 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.563
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 15:29

Idézet

Zöld zóna (2010)
Kép
Nem voltam elvárásaim, sem ismereteim ezzel a filmmel kapcsolatban. Azt tudtam valami háborús lövölde Matt Damonnal.
Szóval egy gagyi akciófilm, Matt Damont meg utálom...gondoltam elsőre. Iraki háborús sztori,Amerika lenyomta a rezsimet, most újra talpra állhat az ország. A főhős egy tisztogatócsoportot vezet, hátramaradt tömegpusztító fegyverek után kutatnak. Mindezt hiába, ugyanis állandóan téves infókat kapnak, nem találnak semmit, ez persze gyanús. A vérprofi katona rögtön levágja, hogy valami nem stimmel és a saját szakállára kezd el dolgozni. A történet előrehaladtával egyre több az érdekes infó, egyre magasabb körökig ér el az összeesküvés. Igen ez ilyen összesküvés elméletes cucc, szóval nem is annyira az akción van a hangsúly mint azt elsőre gondolnánk. Kiderül hogy csúnya gonosz Amerika mit kavarna a közel-keleten. Igazából gyenge akciófilmnek és gyenge tényfeltáró nyomozós filmnek is. Az egyetlen pozitívuma hogy nem egy újabb hős amerikás megmentős filmet raktak a pofánkba, ennyi. Felejthető alkotás, nem veszítesz sokat ha kimarad. Unalmas, lapos.
Ezzel vitatkoznék...sztem jó film, jó történettel, Matt Demon pedig ismét jól játszik benne. Ha vki már látta a Jason Bourne trilógiát, az tudja, h nem szarral gurigáznak a készítők, és ezt a filmet is rendesen megcsinálták.

Érdemes megnézni.
aka bzsp

Xbox Live Gamertag:
NS BigZed

No Sympathy -
a hungarian Halo Reach clan

#11171 Felhasználó inaktív   K.G. 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 653
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 22. 19:16

Yip Man2

Akárcsak az első rész ez is teljesen profi munka, ugyancsak hangyányit eltúlzott küzdelmekkel, bár a "bossharcra" ez nem igaz.Yip ezúttal Hong-Kongban próbál érvényesülni megélni és iskolát alapítani. Imádom, várom a harmadik részt.

Solomon Kane

Közepes dark-fantasy, nem nagyon fogunk rá emlékezni.

#11172 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 07. 23. 14:58

9-es körzet

Nem volt annyira rossz film, egynek elment.

#11173 Felhasználó inaktív   OLLiE 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 168
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 16:09

Idézet

Idézet

Zöld zóna (2010)
Kép
Nem voltam elvárásaim, sem ismereteim ezzel a filmmel kapcsolatban. Azt tudtam valami háborús lövölde Matt Damonnal.
Szóval egy gagyi akciófilm, Matt Damont meg utálom...gondoltam elsőre. Iraki háborús sztori,Amerika lenyomta a rezsimet, most újra talpra állhat az ország. A főhős egy tisztogatócsoportot vezet, hátramaradt tömegpusztító fegyverek után kutatnak. Mindezt hiába, ugyanis állandóan téves infókat kapnak, nem találnak semmit, ez persze gyanús. A vérprofi katona rögtön levágja, hogy valami nem stimmel és a saját szakállára kezd el dolgozni. A történet előrehaladtával egyre több az érdekes infó, egyre magasabb körökig ér el az összeesküvés. Igen ez ilyen összesküvés elméletes cucc, szóval nem is annyira az akción van a hangsúly mint azt elsőre gondolnánk. Kiderül hogy csúnya gonosz Amerika mit kavarna a közel-keleten. Igazából gyenge akciófilmnek és gyenge tényfeltáró nyomozós filmnek is. Az egyetlen pozitívuma hogy nem egy újabb hős amerikás megmentős filmet raktak a pofánkba, ennyi. Felejthető alkotás, nem veszítesz sokat ha kimarad. Unalmas, lapos.
Ezzel vitatkoznék...sztem jó film, jó történettel, Matt Demon pedig ismét jól játszik benne. Ha vki már látta a Jason Bourne trilógiát, az tudja, h nem szarral gurigáznak a készítők, és ezt a filmet is rendesen megcsinálták.

Érdemes megnézni.
Pontosan.. KépKép, faxa film

#11174 Felhasználó inaktív   Drat 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.520
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 16:17

Idézet

Idézet

Idézet

Zöld zóna (2010)
Kép
Nem voltam elvárásaim, sem ismereteim ezzel a filmmel kapcsolatban. Azt tudtam valami háborús lövölde Matt Damonnal.
Szóval egy gagyi akciófilm, Matt Damont meg utálom...gondoltam elsőre. Iraki háborús sztori,Amerika lenyomta a rezsimet, most újra talpra állhat az ország. A főhős egy tisztogatócsoportot vezet, hátramaradt tömegpusztító fegyverek után kutatnak. Mindezt hiába, ugyanis állandóan téves infókat kapnak, nem találnak semmit, ez persze gyanús. A vérprofi katona rögtön levágja, hogy valami nem stimmel és a saját szakállára kezd el dolgozni. A történet előrehaladtával egyre több az érdekes infó, egyre magasabb körökig ér el az összeesküvés. Igen ez ilyen összesküvés elméletes cucc, szóval nem is annyira az akción van a hangsúly mint azt elsőre gondolnánk. Kiderül hogy csúnya gonosz Amerika mit kavarna a közel-keleten. Igazából gyenge akciófilmnek és gyenge tényfeltáró nyomozós filmnek is. Az egyetlen pozitívuma hogy nem egy újabb hős amerikás megmentős filmet raktak a pofánkba, ennyi. Felejthető alkotás, nem veszítesz sokat ha kimarad. Unalmas, lapos.
Ezzel vitatkoznék...sztem jó film, jó történettel, Matt Demon pedig ismét jól játszik benne. Ha vki már látta a Jason Bourne trilógiát, az tudja, h nem szarral gurigáznak a készítők, és ezt a filmet is rendesen megcsinálták.

Érdemes megnézni.
Pontosan.. KépKép, faxa film
szerintem marha unalmas és közhelyes, mondjuk nekem Matt Demonnal nincs bajom
"There's room at the top they're telling you still
But first you must learn how to smile as you kill"

#11175 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 16:46

Idézet

Yip Man2

Akárcsak az első rész ez is teljesen profi munka, ugyancsak hangyányit eltúlzott küzdelmekkel, bár a "bossharcra" ez nem igaz.Yip ezúttal Hong-Kongban próbál érvényesülni megélni és iskolát alapítani. Imádom, várom a harmadik részt.


Dehát az első részben nem lelőtték?
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#11176 Felhasználó inaktív   K.G. 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 653
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 17:44

Idézet

Idézet

Yip Man2

Akárcsak az első rész ez is teljesen profi munka, ugyancsak hangyányit eltúlzott küzdelmekkel, bár a "bossharcra" ez nem igaz.Yip ezúttal Hong-Kongban próbál érvényesülni megélni és iskolát alapítani. Imádom, várom a harmadik részt.


Dehát az első részben nem lelőtték?
Spoiler(?): Vállövés, túlélte.

#11177 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 23. 18:38

Seraphim Falls-A múlt szökevénye (2006)
Kép
Western film, Liam Neeson és Pierce Brosnan főszereplésével. A film úgy kezdődik hogy pár ember üldöz egy másik embert, és hát tulajdonképpen ennyi a film. Neeson az üldöző és Brosnan az üldözött, persze majd a film vége felé kiderülnek az okok is. Mint mondtam western, pont a polgárháború után játszódik. De valahogy nem az a klasszikus western, igazából semmi western hangulat nincs benne. A film 95%-a a vadonban játszódik erdős sivatagos tájakon, szinte semmi díszlet, város vagy valami. Komolyan csak a hajtóvadászatról szól a film, persze van benne csavar de nem lövöm le.
Mindenki szótlan csak mennek a filmkockák egymás után. A két színész nem viszi el a filmet, kellett volna még bele valami plusz. Elég üres film volt...az újabb westernek közül inkább nézzétek meg a Börtönvonat Yumába filmet.


Erőszakik (2008)
Kép
Na ez egy qrvajó film! Bérgyilkosokról szól a sztori. Van egy kezdő srác (Colin Farell) és van egy veterán segítője (Brendan Gleeson). Egy rosszul sikerült meló miatt Bruges-ben (brűzs) húzzák meg magukat. A főnökük pipa (Ralph Fiennes). A srác elbaszta így halnia kell... na és legyen elég ennyi. Ott Brűzsben minden szar megtörténik velük. Nekem nagyon tetszett, jó poénok vannak benne, a film bnyelvezete meg nem gyenge. Minden második szó bazdmeg vagy fasz. Mind a három szinész jól hozza formát, főleg Ralph Fiennes. Kicsit dráma, kicsit vígjáték, kicsit lövöldözés. A hábéó egy időben sokat nyomta, érdemes megnézni, tényleg jó szövegek vannak benne.
a.k.a. moloj

#11178 Felhasználó inaktív   brolin10 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 710
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 12:35

Jay és Néma Bob Visszavág és Shop Stop 2. :Nagyon vicces sztem mind 2.Kedvencem a Shop Stop-ból a párnanacis rész meg a küszöbmajom . Ja és Randall a kiráály!!Kép

+Láttam a Dante Poklát(a Dante's Inferno animációs film változata)Jó volt csak kiccsit különbözött a játéktól pl.:ahogy a kaszát megszerzi.De nekem nagyon bejött.Aki szereti a játékot annak mindenképp ajánlom.Kép
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
Glory, glory, Man United,
As the reds go marching on, on, on.
Kép

#11179 Felhasználó inaktív   giga321 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 30
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 14:37

Hidalgo a tűz oceánja.

#11180 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 24. 14:39

Idézet

Hidalgo a tűz oceánja.
és? milyen volt vagy valami?
a.k.a. moloj

Téma megosztása:


  • (561 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 557
  • 558
  • 559
  • 560
  • 561
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó