HWSW Informatikai Kerekasztal: Ki milyen filmet látott a héten? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (561 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Ki milyen filmet látott a héten?

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:11

Nekem kicsit későn ugyan de épp most volt szerencsém az Álomcsapda cimű alkotáshoz , hát többször ugyan nem nézem meg (max majd HBO-n) de 1szer érdemes látni.

#42 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:13

Latta valaki a fulke cimu filmet? Ha igen akkor mondjon mar rola valamit, mert en tervezem, hogy megnezem, de ha szar akkor inkabb T3 vagy HULKKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#43 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:18

Hulk egy nagy fos!Legalábbis akik látták ezt állítják.A fülke megvan,de még nem néztem meg,de állítólag nagyon jó.


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#44 Felhasználó inaktív   dJ KiXasS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 17:34

Én most néztem meg a T3-at + Charlie Angyalai 2-t, mindegyik az elmegy kategóriábas sorolható.

Viszont a Fülke nagyon tetszett, a Halálosabb iramban csak tetszett, de ami a legjobb volt:

Minden6ó/Bruce Almighty Kép A legjobb (romantikus) vígjáték, amit mostanában láttam. Most már csak az Oviaput várom...



#45 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 21:12

Most láttam a tv2-n lévő filmet a címét azt sajna nem tudom, de szerintem elég jó kis magyar film volt

#46 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 21:17

rocko: a fulerol volt mar szo, csak olvasss vissza egy picit. a t3 tenyleg nagyon jo, csak 1-2 resz picit zavaros volt ejjel 3kor, de a vegen kitisztul minden, mikor a kis connor elmelkedik. a hulkot is lattam, de 13 even felulieknek nem ajanlom, mer csak kidobott penz a mozijegyje (vagy a kek tdk-ra;)
Kép
Kép

#47 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 21:42

Én most néztem meg a T3-at + Charlie Angyalai 2-t, mindegyik az elmegy kategóriábas sorolható.

Viszont a Fülke nagyon tetszett, a Halálosabb iramban csak tetszett, de ami a legjobb volt:

Minden6ó/Bruce Almighty Kép A legjobb (romantikus) vígjáték, amit mostanában láttam. Most már csak az Oviaput várom...


Minden6ó/Bruce Almighty tényleg nagyon jó lett . Nem értem néhany országban miért akarják betiltani...talan mert szurja a csipás(degenerált agyukat) szemüket hogy az Úr fekete benne?

#48 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 23:50

Sztem a T3 nagyon jó, látványos. a Bruce Almighty-nek az elejét egy kicsit untam meg a végét is de a közepe remek.

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 05. 14:20

Hunted - Veszett vad: Botrányosan eljátszott lehetőség ez a film, szerintem. Egy zseniális srác ez a Benedicio, és végre katonát alakít, a sztori szerintem elég lett volna egy jó filmhez (elitkatona bekattan a vérengzéstől, vadászokat kezd ölni, egykori kiképzője üldözni kezdi), de olyan baromságokat csinálnak benne, hogy az már fáj... Kést kovácsol gallyakból rakott tűzön, miközben a fél FBI üldözi, embernyi fákat vág ki, kötelet fon az erdőben, miközben gyakorlatilag folyamatosan fut, ütik-szúrják egymást, fél liter vér fröccsen, elvágja ellenfele kézhátán az inakat, két másodperc múlva lazán folytatja a harcot... A farkasos dolog meg bónusz gagyiság már csak... Kár érte.

Phone Booth - Fülke: Farell gyerek is jó színész, a film is jó. Semmi extra, de rendben van, legalábbis szerintem.

Charlie's Angels 2: Itt nem is zavar, hogy tök irreális az egész, mert nyilvánvaló volt, hogy az lesz. A James Bondban meg a xXx-ben pl zavart. Ez egész kellemes volt.

Navy Seals - Elit Kommandó: A TV-ben láttam. A Charley Sheen-t le kellett volna lőni, remélem nem ilyen seggfejek igazából. Folyamatosan megszegi a parancskat, egy "faszagyerekfilm" az egész, a rosszabb fajtából (ami picit még valósnak is tűnik).

Kiváncsi vagyok a Men Apart - Túl mindenen filmre. Tetszett a dörmögő hangja a zsarunak, és nagyon feküdt nekem a Puddle of Mud-tól a Blurry alatta:) Remélem a jobbik fajta, intenzív, hihető akciókban dúskáló akció film lesz.



#50 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 15:14

Megnéztem a Terminator 3-t.Nem tudom nektek mi tetszett ebben a filmben.A történet lapos,unalmas.A látványvilág a 2-ben sokkal jobb volt.Nem méltó ehhez a filmhez a Terminator cím!Persze érdemes megnézni,de nem fog mély nyomokat hagyni.Miért érdemes megnézni??

1.Fény derül sok mindenre

2.Kristina Loken miattKép

3.mert csattanó a végeKép

És tuti lesz folytatás...


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#51 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:08

Én láttam a Fülke című filmet, és ajánlom mindenkinek... hogy miért?

A. mert már régen láttam jó ötleten alapuló filmet a moziban
B. mert a megvalósítás is jóra sikeredett
C. mert a vége nincs lezárva :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#52 Felhasználó inaktív   dJ KiXasS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:14

Én láttam a Fülke című filmet, és ajánlom mindenkinek... hogy miért?

A. mert már régen láttam jó ötleten alapuló filmet a moziban
B. mert a megvalósítás is jóra sikeredett
C. mert a vége nincs lezárva :Đ

Csak az utolsóval nem értek egyet :-D Szerintem ezzel zárták le. Mint a Hetedikben a fej a dobozban...

Szóval komplett :-D



#53 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:19

C. bár még az is jó volt, hogy 2x is véget ért... nem akarom lelőni a lényeget, de én a vége előtt már azt hittem, hogy ott lesz a vége... persze csak pár mpig tartott a tévhitem :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#54 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 22:43

Asszem meg kéne néznem ezt is :Đ

Héten= tegnap meg ma? Akkor csak a Töketlen Csajt meg a Charlie's Angel-st néztem meg sokadszorra, meg a Terminator 3-at vagy kétszer :-D)


Mental Static  - blog minden hülyeségről

#55 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 09:01

Tegnap megneztem a fulket. Iszonyat jo film. Csak a sracnak meg kellet volna halnia. Ugy dramaibb lett volna. De igy is nagyon jo lett. Ami nagyon jo meg benne, azok a kis poenok amiket beletoltak a keszitok. Illetve az sem semi, ahogy a mesterlovesz neha rohog a telefonban.Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#56 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 11:46

Szerintem meg pont az a jó, hopgy nem halt meg, mert akkor nem tudnánk meg, hogy mi lett volna a gyilkossal... ez a duplalezárás nagyon jó ötlet volt...

Más: Donnie Darkot látta valaki?

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 07. 05:30

Nem látta senki...:Đ)))))

Dr.Szöszi rulez....:-D)))) Tényleg jó volt, nem sablonos(vagy éppen pont, hogy az...:-D )és ezért volt jó...



#58 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 16:30

Terminátor 3-t 2x?????Nekem 1x is elég volt!Nem egy nagy film.

A Tökös csaj viszont nagyon jó volt!!

A Dr.Szöszit nem láttam!Érdemes megnézni?


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#59 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 09. 22:54

Megnéztem a Terminator 3-t.Nem tudom nektek mi tetszett ebben a filmben.A történet lapos,unalmas.A látványvilág a 2-ben sokkal jobb volt.Nem méltó ehhez a filmhez a Terminator cím!Persze érdemes megnézni,de nem fog mély nyomokat hagyni.Miért érdemes megnézni??

1.Fény derül sok mindenre

2.Kristina Loken miattKép

3.mert csattanó a végeKép

És tuti lesz folytatás...


Hmm a 3.eddig a leglátványosabb....Folyt. lesz de ha Swarzi kormányzó lesz akkor már csak nélküle....most az a kérdés hogy ez jó vagy sem mivel könyvben és képregényben is vannak máshogy kinéző terminatorok.Mondjuk ha már a SKYNET annyira jó stratéga csak van annyi "ram"-ja ha minden beszivárgó egység ugyanúgy néz ki könnyen felismerhetik.Amúgy is hülyeség volt tőle egy 90-es évekbeli híres akciófilm színész arcát választani nem? :Đ))))

#60 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 09. 22:55

Szerintem meg pont az a jó, hopgy nem halt meg, mert akkor nem tudnánk meg, hogy mi lett volna a gyilkossal... ez a duplalezárás nagyon jó ötlet volt...

Más: Donnie Darkot látta valaki?
Én láttam . Elég fura egy film . :Đ

Téma megosztása:


  • (561 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó