HWSW Informatikai Kerekasztal: Böngészó kompatibilitás - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Böngészó kompatibilitás

#41 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 12:38

Megoldás: ne használj olyan böngészőt, aminek a nevét senki soha nem hallotta...

#42 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 17. 18:17

Igen a Mozilla nem támogatja...:DDD De ettől még egy jó böngésző!!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#43 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 09:48

Megoldás: ne használj olyan böngészőt, aminek a nevét senki soha nem hallotta...
attol meg, hogy te nem hallottad (eleg nagy baj....) meg nem biztos, hogy rosszabb, mint az ie, sot!van miben jobb, de ezt ne itt beszeljuk meg.azert arra is kellene figyelni, hogy mas bongeszovel is siman menjen a forum.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#44 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 09:57

Igen a Mozilla nem támogatja...:DDD De ettől még egy jó böngésző!!
nem annyira baj, csak suliban ezzel bongeszek.a sortores meg szinte nincs is benne. :Đ
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#45 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 11:38

Megoldás: ne használj olyan böngészőt, aminek a nevét senki soha nem hallotta...
attol meg, hogy te nem hallottad (eleg nagy baj....) meg nem biztos, hogy rosszabb, mint az ie, sot!van miben jobb, de ezt ne itt beszeljuk meg.azert arra is kellene figyelni, hogy mas bongeszovel is siman menjen a forum.

Vazzeg! Nem 4 oldalt kéne csinálni, hanem olyan böngészőt használni ami elismert, nem midnenféle szart. Ha nem simeri a sortörést, akkor gartulálok hozzá, használjad csak továbbra is, tényleg kurvajó program lehet.
Egy odlalt meg egy böngészőre is rohadt nehéz optimalizálni, saját bőrömön tapasztaltam, ami annak is köszönhető, hogy manapság 600*800-tól 1200*1600-ig nézik ált. a lapokat. Szal ha kompatibilis lapok akarnál csinálni, akkor az midnen egyes résztlet kb. 100-szor megcsinálásával és tesztelésével kéne hogy történjen. Ha van fölös egy éved egy lap elkészítésére csináld, arról nem is beszélve, hogy simán elavul addigra. Úgyhogy szívjál csak a "hiperszuper" böngészővel.



#46 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 12:25

Megoldás: ne használj olyan böngészőt, aminek a nevét senki soha nem hallotta...
attol meg, hogy te nem hallottad (eleg nagy baj....) meg nem biztos, hogy rosszabb, mint az ie, sot!van miben jobb, de ezt ne itt beszeljuk meg.azert arra is kellene figyelni, hogy mas bongeszovel is siman menjen a forum.

Vazzeg! Nem 4 oldalt kéne csinálni, hanem olyan böngészőt használni ami elismert, nem midnenféle szart. Ha nem simeri a sortörést, akkor gartulálok hozzá, használjad csak továbbra is, tényleg kurvajó program lehet.
Egy odlalt meg egy böngészőre is rohadt nehéz optimalizálni, saját bőrömön tapasztaltam, ami annak is köszönhető, hogy manapság 600*800-tól 1200*1600-ig nézik ált. a lapokat. Szal ha kompatibilis lapok akarnál csinálni, akkor az midnen egyes résztlet kb. 100-szor megcsinálásával és tesztelésével kéne hogy történjen. Ha van fölös egy éved egy lap elkészítésére csináld, arról nem is beszélve, hogy simán elavul addigra. Úgyhogy szívjál csak a "hiperszuper" böngészővel.


csak itt nem muxik a sortores, mashol jo.amugy tenyleg jo kis progi.csak az nem teccik, hogy ennyi a betokosodott explorer user, akik mas bongeszot mar nem is ismernek.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#47 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 19. 14:58

Miben jobb egy olyan, mint egy Explorer? Nem csak azért használsz mást, mer az nem mikrofos? Mondjál ész érveket, mert az eddigi érvekkel csak szidtad... Különben meg azért használ midnenki tök jogosan IE-t mert arra tervezik a lapokat, mivel az az alap browser. Ha te egy másikkal akarsz szenvedni, csak mer nem mikrofos, akkor hajrá...

#48 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 20. 03:54

Miben jobb egy olyan, mint egy Explorer? Nem csak azért használsz mást, mer az nem mikrofos? Mondjál ész érveket, mert az eddigi érvekkel csak szidtad... Különben meg azért használ midnenki tök jogosan IE-t mert arra tervezik a lapokat, mivel az az alap browser. Ha te egy másikkal akarsz szenvedni, csak mer nem mikrofos, akkor hajrá...
amiben jobb: nem jeleniti meg a pop-up ablakokat, biztonsagosabb, ...
de en nem igazan ertek hozza, nekem is csak ajanlottak es suliban jobb vele bongeszni.
most is cszes kozben beugrik egy ablak vmi reklammal es a cs kilep.
pl. ilyen nincs a firefoxban.
meg lehet hozza telepiteni egy rakat kiegeszitest es nyilt forraskodu.
amugy mint mar irtam, csak itt nem muxik jol a bongeszo, mindenhol jo.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#49 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 20. 10:13

Hát ez LOL. Tudod IE-hez vannak patchek... Mi biztonságosabb rajta? Milyen kiegészítőt? Amiktől használhatatlan lesz? Nyílt forráskód? Az miért jó? Át tudod írni? Mer sztem nem.
Cáfolás megvolt Kép

#50 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 20. 19:28

Csak a pop-up filterről jutott eszembe, találtam egy nagyon jó kis cumót, lehet nem újdonság és ismeritek is, de nekem nagyon bejött. Van whitelist-je is (az olyan oldalakon ahol kell, lehet engedélyezni az új ablak megnyitását) ja a cucc a Meaya Pop-Up filtere. (www.meaya.com).


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#51 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 22. 10:42

Hát ez LOL. Tudod IE-hez vannak patchek... Mi biztonságosabb rajta? Milyen kiegészítőt? Amiktől használhatatlan lesz? Nyílt forráskód? Az miért jó? Át tudod írni? Mer sztem nem.
Cáfolás megvolt Kép
azok a pocsok meg sokat segitenek mar nem azert.azert a bitztonsaggal emg minig gondok vannak az ievel.nekem bevallt ez a bongeszo, egy kis valtozatossag nem art.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#52 Felhasználó inaktív   Hornet 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 20
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 24. 19:06

Hmm... majd lefordultam a székről, mikor itt az M$ IE -t ajánlottátok Kép IE egy nightmare... elavult, kényelmetlen vele a böngészés, s állandóan attól kell rettegni, gogy egy oldal kihasználja valamelyik biztonsági rését. Minden szat veszedelmet IE -re terveznek. Nincs füles böngészés benn, nincs pop-up killer. M$-nek semmibe nem tellett volna ezeket egy SP2-ben kiadnia. de nem, hisz a világ nagy része azt használja ami elé van téve a winszutyok által :Đ Na jó kicsit felment a pumpa , sorry :-D (Nem vagyok elvakult, fanatikus anti-M$ szemáély amúgy...)

Na de megjegyezném, hogy azért mozilla és mozilla Firefox alatt se tökéletes az oldal :-D Kép

Az hogy nincs szövegformázás, az egy dolog, de hogy a kurzor se látszik mindig...

Méginkább zavara, hogy nem vagytok Opera kompatibilisek :-D Opera 7.50beta1 -el van szövegformázó rész, de nincs szövegdoboz.

Nem lehetne úgy megoldani, hogy a WYSIWYG -es cucc, csak IE-alatt jelenjen meg, a többeieknek meg egy hagyományos, BBCode -os alternatíva?

#53 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 24. 19:14

hello tomcat itt is.
en is vmi hasonlot beszeltem az ie-vel kapcsolatban, de hiaba, nem lehet oket meggyozni. Kép
meg tenyleg jo volna a kompatibilitast megoldani vhogy...
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#54 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 27. 21:47

Halló helloszabi kolléga! Errű beszétem mán hónapok óta. Az a BBCode nevű veszedelem kellene a népnek, nem ez a mostani, csak IE alatt működő csoda. Linux alól szeretnék nemsokára nyomulni, és vagy elveszítetek még egy fórumozót (meg a jóég tudja hányat edddig és ez után), vagy jó lenne erre lépni...

#55 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 04. 08:38

latom valtozott a helyzet, mar firefox alatt muxik a szerkeszto lec es szmajlokat is lehet beszurni.
koszi!
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#56 Felhasználó inaktív   helloszabi 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Blog megtekintése
  • Csoport: Stábtag
  • Hozzászólások: 1.018
  • Csatlakozott: 2007. szept. 27.

Elküldve: 2004. 06. 04. 19:48

Nem a BBCode a megváltó... :Đ

És smile-kat is lehetett beszúrni más böngészők alatt is.

Annyi történt, hogy a fórumon (új üzenet/módosítás/válasz) lecseréltem a HTMLArea-t a 3.0-ás változatra. Ez elvileg cross-platform...


hwsw staff

#57 Felhasználó inaktív   Samanosuke 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 05. 10:51

Hmm, a váltás jó ötlet volt, végre 7.5-ös Opera alól is megy a dolog.

#58 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 08:38

nekem 7.5 beta vagy vmi mas verziom van, de az alatt csak irni tudok, szmilet beszurni nem es a formazasi cimsor sem jelenik meg.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#59 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 02. 13:02

Feltettem a 7.2-es Netscape Navigatort... egész jól röfög, a kérdés már csak az, hogy a GK ilyen lassú most vagy a Netscape nem megy rendesen...

#60 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 12. 02. 13:15

Nem hinném, hogy ez böngésző függő lenne, inkább net meg szerver.
Egyébként jól válaszottál Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó