HWSW Informatikai Kerekasztal: Diablo 2 Lord of Destruction - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 45
  • 46
  • 47
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Diablo 2 Lord of Destruction

#921 Felhasználó inaktív   bete32 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.780
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 07. 11. 19:06

Idézet

Sziasztok! Eladósorba kerültek SÜRGŐSEN a következő kiválló állapotban lévő CD-k: Iron Maiden: - Killers - The number of the beast - No prayer for the dying Továbbá: R. J. Dio: - The master of the moon - Evil or divine (Live) Tankcsapda: - Szextárgy Ezek árában megegyezünk. Érdeklődni lehet a bulattila@hotmail.com e-mail címen!!! Budapestiek jelentkezését várom, nem postázok sehova, max Bp-i haverral megoldható. SÜRGŐŐŐS!!
Le lehet állni hülyegyerek! Telefosod a hirdetéseiddel az összes topicot. Tudod van egy olyan totyik is, hogy "Adás-vétel". De ajánlom, hogy ne egy gamer oldalon hírdess. Kívánom, hogy senki ne vásároljon tőled!!!!

(\_/)
(O.o)<--Ez egy gonosz nyúl!
(>< )o  Segíts a nyúlnak elfoglalni a világot úgy, hogy bemásolod az aláírásodba!

 

 


#922 Felhasználó inaktív   Harkat 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.509
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 08. 14. 18:51

Valakinek nincs kedve játszani D2 vel? Én most úgy kedvet kaptam. És csak jobb volna társaságban vinni.

#923 Felhasználó inaktív   jjulio 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 09. 03. 12:39

nekem lenne kedvem multkor epp ezen gondolkodtam :ĐKép
www.vizipipa.eu <-----nagyon flash oldal :)

#924 Felhasználó inaktív   silentx 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 03. 10. 12:07

Üdv! Aki szeretne egy nagyon jó magyar szerveren játszani annak ajánlom ezt: 6net.hu 6net a neve és 2 Realm van, Egy 1.11b lod - amiben van pár játék könnyítő módosítás! A másik pedig 1.13 median realm!Próbáljátok ki! Megéri!Jó a társaság, jelenleg 80 player az aktív felhasználó! Lehet kérni karakter áthelyezést vagy átnevezést is! Vannak külön encsi karik, amik mindenki számára elérhetők, ha gyorsan akartok fejlődni az elején!Próbáljátok ki!

#925 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2010. 06. 29. 14:21

Nincs valakinek kedve elkezdeni battle.net-en? Én tervezem, és lehetne csinálni egy gk team-et esetleg, de mindenképpen jó lenne pár ismerős arcal játszani. :Đ

#926 Felhasználó inaktív   dnbboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 18. 12:31

Hello mindenki lenne egy olyan kérésem ha esetleg valakinek van eredeti diablo 2 cd kulcsa amit nem használ, az küldje már el nekem a dnbboy@citromail.hu e-mail címre. Esetleg ha csere érdekel, nekem van eredeti NFS Pro Street cd kulcsom. Előre is kösziSziasztok!

#927 Felhasználó inaktív   hun.blade 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 07. 21. 10:48

Sziasztok! Megbízható forrásból szeretnék venni Dio2 és Dio2 LOD -ot! újra kedvetkeptam hozzá és szeretneém battleneten tolni. Ha valakinek van eladó akkor keressen bátran, írjon e-mailt: hunblade@freemail.hu. Előre is köszönöm. (ha csak CD-key van az sem gond, csak működjön Bneten:P)

#928 Felhasználó inaktív   izomkukac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 02. 12:02

Hi! Ha valakinek lenne kedve Diozni valami jó tört szerveren akkor az írjon. Felőlem lehet külföldi is a szerver, csak ne legyenek modok rajta.

#929 Felhasználó inaktív   izomkukac 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 63
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 03. 14:39

nem találok normális szervert :s

#930 Felhasználó inaktív   SuMMeR 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 7.193
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 09. 18. 20:25

Üzenet megtekintéseIdézet: Aramisz - Dátum: 2008. 11. 07. 19:44

[...]
2, Sorcinak energy meg dexteryre érdelmes. A dextery az az ilyen szellemi dolog stb. Például damage rating, az az hogy milyen erővel sebzed az ellenfelet ( ha jól emlékszem ) olyan is van is hogy pontosság stb.
[...]

Jaj... Kicsit beleolvastam a témába, ezt a kijelentést remélem nem vette figyelembe az, akinek a tanácsot adták (tudom, hogy 2 éves post ;) ). Sorceressnek alapban vitality kell csak, esetleg a fejlődés elején, amikor még kevés a mana regen, lehet egy 20-30 pontot feláldozni energybe (főleg, ha energy shieldet is akar használni). Ezenkívűl annyi strength, ami a kiválasztott magas szintű itemek használatához kell majd. Dexterityre meg vétek akár egy pontot is rakni.

Szerencsére a legújabb patch óta van lehetőség a stat pontokat újraosztani.

#931 Felhasználó inaktív   norbi123 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 01. 31. 09:15

Sziasztok lehet nem ide kell irnom de egy jo nagy kérésem lenne valaki aki összerakot már egy auradin paladint az pls irja már meg nekem hogy mit hogy merre kellene inkább mai érdekkel az az hogy a segitö melyik actba vegyem meg ??
milyen fegyver kell neki a dream helm en kivül??
pénz nem érdekkel a cucokat megszerzem akkár 1 óra alatt
a választ elöre is köszönöm levélben a norberttorma@freemail.hu cimre postázzva .
elöre is köszönöm nektek

Téma megosztása:


  • (47 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 45
  • 46
  • 47
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó