HWSW Informatikai Kerekasztal: Moderátorok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (92 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Moderátorok

#1 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 09:31

Ejjha... Nemtom melyik kedves aranyos moderátor volt az, de elég faszán kitörölte vagy úgy 15 üzenetem, amit abból vettem észre, hogy kissé megcsappantak a hozzászólásaim... Hogy megy ez, mer ez azé eléggé nagy pofátlanság...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#2 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 09:47

Ejjha, tegnap még shadownak is vagy 220 hozzászólása lett mosmeg 180??? Mi a **sz folyik itt? Meg is vannak a helyek, hogy hol szettétek ki? Mire megys ki a játék, hogy ufo legyen a top 10 elején? Nem sajnálom tőle, sőt szívem szerint én is azt szeretném de ez nem megoldás! A moderátorjog nem erről szól!!!!!!!!!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 08. 10:32

Ejjha, tegnap még shadownak is vagy 220 hozzászólása lett mosmeg 180??? Mi a **sz folyik itt? Meg is vannak a helyek, hogy hol szettétek ki? Mire megys ki a játék, hogy ufo legyen a top 10 elején? Nem sajnálom tőle, sőt szívem szerint én is azt szeretném de ez nem megoldás! A moderátorjog nem erről szól!!!!!!!!!
Itt szimplán arról van szó, hogy nem kell chatet rendezni egy témából és az offtopic sem díjazandó dolog. Ne lepődj meg ha újabb 40akárhánnyal kevesebb üzeneted lesz, máskor tessék normálisan használni a fórumot és nem a moderátorokat szídni.

#4 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 10:37

A shadow fanclub topic kerult torlesre, azert vesztek el a hozzaszolasaitok kis resze. de orulnek, ha nem ipma-modra csak a hozzaszolasok szamara mennetek, mer akkor torolve lesz a top10.
Kép
Kép

#5 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 10:55

Én NEM a top 10-re megyek!!!!!!!!!!!!!! Ezt már elég sokszor hangosztattam! De nincs probléma, csak igazságtalannak tartottam, hogy eltűnt egy csomó üzenetünk, de így már OK, és elnézést a topicot lehet törölni...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#6 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 10:59

Ja és megjegyzem a top 10 abbamaradt, mer nem nagyon frissíti magát, de ha megnézed az egész GK stat úgy ahogy van lestoppolt, szal nincs is értelme a top10-nek...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#7 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 11:17

Én NEM a top 10-re megyek!!!!!!!!!!!!!! Ezt már elég sokszor hangosztattam! De nincs probléma, csak igazságtalannak tartottam, hogy eltűnt egy csomó üzenetünk, de így már OK, és elnézést a topicot lehet törölni...
"Ejjha, tegnap még shadownak is vagy 220 hozzászólása lett mosmeg 180??? Mi a **sz folyik itt? Meg is vannak a helyek, hogy hol szettétek ki? Mire megys ki a játék, hogy ufo legyen a top 10 elején?" - aha hulye voltam, itt teljesen nyilvanvaloan kijelented, hogy neked nem szamit a top10. egyebkent a stattal tenyleg gondok vannak, de amint szabby visszajon a nyaralasbol, maris javitva lesz.
Kép
Kép

#8 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 16:15

sztem az lenne a legjobb, ha törölnénk a top10-et, mer csak veszekedést okoz a fórumon...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 17:09

Ezt már az oldal indulásakor javasoltam,de süket fülekre leltem!Amugy se frissíti magát,akkor meg minekKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 17:17

: ) Jahh ezt mondom én is! : )
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#11 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 10:39

Ejjha... Nemtom melyik kedves aranyos moderátor volt az, de elég faszán kitörölte vagy úgy 15 üzenetem, amit abból vettem észre, hogy kissé megcsappantak a hozzászólásaim... Hogy megy ez, mer ez azé eléggé nagy pofátlanság...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Shadow fanclubb, és a Könyörögve kérlek titeket topic
Azokba volt kb. 40 hozzászólásom, megjegyzem egyik sem OFF... mindegyik értelmes. De én nem furcsálom a dolgot, hiszen a topicok törlését én is javasoltam (sőt, a Könyörögve kérlek topic az én 5letem volt, bár én azt mondtam csak az uccsó üzenetek menjenek onnan, de mind1). Tehát nem ért váratlanul ezeknek a hozzászólásoknak a törlődése... és talán téged sem kellett volna, mert emlékezetem szerint a Shadow fanclubb törléséhez neked is sok közöd volt.
Ha már moderátorok megjegyzem engem az húzott fel legjobban, hogy azt a topicot egy moderátor nyitotta, de ezt a témát inkább nem feszegetem mert azóta asszem naggyából kibékültünk beatmannal :Đ
Mental Static  - blog minden hülyeségről

#12 Felhasználó inaktív   beatman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 11:02

Tiszta sor! Kép

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 09. 20:58

Ja ilyen nekem is volt,hogy torolték amit beirtam,es ez nem valami jo.Legalább valami ertesités,vagy valami lenne.

Mert ha irok kérdést,es mondjuk egy het mulva megnézem,es nem találom hogy hova irtam,akkor nem valami jo,hogy ujra irhatom be,nameg nem is emlékszem teljesen,hogy mit irtam.

Es en ha jol emlékszem,pl.: a w3 forumban...oda irtam teljesen kapcsolodott a témához,es kérdeztem is,erre most nezem,es nincs sehol.Hát koszi szépen!!!!!!!!!!!!Kép

Ez eléggé kiborit engem is...de ha pl chatelek,es kozben irok valami kérdést a témával kapcs egy uzenetben,akkor mar az egész uzenetet TOROLNI KELL?????????KépKép



#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 09. 20:59

Légszi ezt ne csinaljatok,hogy egyszercsak ugy torlitek az uzenetet.

Más forumokban legalább nincs ilyen,es chatelni is lehet,na aztán jo!



#15 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 00:54

ez nem cset, hanem forum! Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#16 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 00:59

Légszi ezt ne csinaljatok,hogy egyszercsak ugy torlitek az uzenetet.

Más forumokban legalább nincs ilyen,es chatelni is lehet,na aztán jo!


Szerintem egyikonk sem haragszik meg ra, ha akkor azt a masik forumot valasztod. ha torolve lett az uzeneted, akkor annak minden bizonyara oka volt, es nem csak ugy heccbol tettuk. Mas forumok lehet, hogy azt az elvet valljak, hogy a forumot a forumozok alakitjak kedvukre (igy nem kell a moderatoroknak dolgozniuk), de meglathatod mi lesz az eredmenye: IPMA forum. (elnezest az illetekesektol, de igy van). hihetetlen ami ott foylik, es mar egyre tobb embeer szokik at ide. nincsen veluk kulonosebben semmi bajom, ha nem folytatjak amit ott elkezdtek (dontsuk meg dave hatalmat topic, szex topic. kiborito) akkor a GK forumnak se lesz jo vege. (megegyszer elnezest mindenkitol, de azt hiszem egyetertunk).
Kép
Kép

#17 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:04

jo ujra itt latni Daks majsztro! Kép
hianyoztak ezek a "kicsapongo", kicsit lenezo hozzaszolasaid.
de most komolyan.
nem vagy mod?
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#18 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:11

jo ujra itt latni Daks majsztro! Kép
hianyoztak ezek a "kicsapongo", kicsit lenezo hozzaszolasaid.
de most komolyan.
nem vagy mod?
hat ez van, en mar nem valtozom. kezd lassan minden "regi" (!!!) GKs visszaterni. ja es az utcso mondatot valahogy nem tudom dekodolni. :Đ
Kép
Kép

#19 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:16

en is nagyon remelem, hogy ujra itt lesz minden regi arc es a regi pompajaban fog tundokolni a gk.
mar csak kicsit gyorsabban kellene frissiteni az oldalt pl. letoltesekkel.
de gondolom meg lesz ennek is a modja rendesen.

"ja es az utcso mondatot valahogy nem tudom dekodolni. ;)"
nem baj. ;D


"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#20 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:21

mindennek eljon az ideje, egyenlore meg bele kell razodni, meg ossze kell szokni (meg egy kis energiat kene belefektetni, ami augusztuis kozepen igen nehez;)).

kozben dekodoltam az utcso mondatot: moderator vagyok, csak ebben a topicban nem (mostmar csak azokban a topicokban irja ki, ahol mod vagyok, ahol nem ott szimpla felhasznalokent tart nyilvan).


Kép
Kép

Téma megosztása:


  • (92 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó