HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Hot Pursuit 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Hot Pursuit 2

#1 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 19:05

Atkoltoztettem ide a topicot, mer nem a szimulatorok koze valo.
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:37

Koszonom szepen sasszem baratom! Kivancsi vagyok hanyan fogjak a szimulatorosba tenni kedvenc autos jatekukat... :Đ))

A jatekrol (merthogyazertvanezittennem?):

Nekem tetszett bar nehol a valaszthatosag kicsit bezavar: ersd mesz a bal oldalon es mikor el lehet donteni, hogy melyik iranyba mesz tovabb akkor konnyen be lehet kapni a valaszfalat... Amugy tetszik a mixelt otlet reszben mert igy sose fogsz 100000-el bevonulni egy kanyarba, hogy mar ismered a veget. Szoval ismered eloszor aztan mikor mar 3 valtozat jon utana kicsit elbizonytalanodsz....


Have a good byte!!!

#3 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:35

Atkoltoztettem ide a topicot, mer nem a szimulatorok koze valo.


Ba végre valaki aki végre tesz is valamit ezt neked nagyon köszi. Én kérdeztem a többi fórumozót, hogy hogy került ez a Simulátorok közé de senki nem válaszolt.

Ja és még annyit, hogy ez a NFS a legrosszabb az összes közül. (tehát nem olyan jó mint a többi, nem rossz csak a legrosszabb) Az Underground viszont a legjobb lesz.


A Gamekapocs legyen veletek.

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 00:30

Atkoltoztettem ide a topicot, mer nem a szimulatorok koze valo.
Ba végre valaki aki végre tesz is valamit ezt neked nagyon köszi. Én kérdeztem a többi fórumozót, hogy hogy került ez a Simulátorok közé de senki nem válaszolt.


Én voltam a Ludas .. elnéztem a topicot véletlenül :Đ

re!

Hát engem egy ideig ez a game egész jol lekötött ..addig amig végigvittem a hot pursuitot meg a tournamentet vagy mit ...mondjuk addig sok viz lefojt a dunán... most is jáccanék vele multi modban de 56 ks kapcsolat ezt nagyon nem engedi meg hogy 200 al száguldozzak Kép

A zenéjével nagyon megvoltam elégedve .... grafika is elég jo volt .... bár én csak azt hiányoltam belőle hogy nem törtek az autok .. bár igy jobban belegondolva ez lehet hogy rontott volan a játékélményen

Meg ti nem tom hogy vagytok vele de volt egy jump camera .... azt én egyből kikapcsoltam mert miután visszakaptam az irányitást asse tuttam hol vagyok ... főleg ha jött egy kanyar :-D)))



#5 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 02:31

Na igen a jump kamera uttan volt nem egyszer volt Kép jellegu arckifjezesem. Aztan en is kikapcsoltam es minden ok lett. A hosszu palyakat szerettem benne es mivel kormannyal jatszom ezert kimondott elmeny az egesz. Myko a megmond6oja annak hogy hanyszor nezet tavolodni mikor rabirtam egy kis jatekra. Daks baratom is megszoritott parszor de mindig gyoszott a kormany.. annelkul egyszeruen vannak dolgok amiket nem lehet megcsinalni bill-rol. (nem bonyolult dologra gondolok csak egy egyszeru kozepes iven folyamatosan fordulva kis gazt adni... szoval klav-on vagy kanyarodsz vagy nem meg vagy gaz vagy nem).


Have a good byte!!!

#6 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:33

Az autók télleg nem akartak törni...:Đ
Ennek van aki örült, van aki nem. Én nem, leszedtem egy addon-t, és a kocsikat úgy szét lehetett törni...
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 05:32

Na igen a jump kamera uttan volt nem egyszer volt Kép jellegu arckifjezesem. Aztan en is kikapcsoltam es minden ok lett. A hosszu palyakat szerettem benne es mivel kormannyal jatszom ezert kimondott elmeny az egesz. Myko a megmond6oja annak hogy hanyszor nezet tavolodni mikor rabirtam egy kis jatekra. Daks baratom is megszoritott parszor de mindig gyoszott a kormany.. annelkul egyszeruen vannak dolgok amiket nem lehet megcsinalni bill-rol. (nem bonyolult dologra gondolok csak egy egyszeru kozepes iven folyamatosan fordulva kis gazt adni... szoval klav-on vagy kanyarodsz vagy nem meg vagy gaz vagy nem).


Én joystickal játszom amivel szerintem türhetőbb mint billentyuzettel .. mivel ezzel is lehet finoman kanyarokat bevenni .. nem pedig rángatni az auto elejét mint a bill el ...

najovan lefekszek mert már nem látok Kép



#8 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 17:27

Moderalta: Lord Mixxx (problema eseten tessek a Myko irodaja elott levo sor vegere beallni)
Have a good byte!!!

#9 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:32

Megvan az sorozat összes darabja a 2-től nekem a Porsche jött be a legjobban, de a HP2-is igen tetszett. Kormánnyal persze, mert ezt tényleg csak ezzel lehet. Olvasom, hogy valakinek nem tetszett, de szerintem minet midíg is így volt és így is lesz izlések és pofonok - éljenek az elcsépelt frázisok- mindenki mást vár a folytatásoktól. Nekem bejött és várom a folytatást is. Azt azért elismerem, hogy miután már végignyomtam az egészet sokáig nem jutott eszembe újra elővenni, de azért jó volt.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 12. 23:19

Valahogy én is így vagyok ezzel, de a mai rohanó PC-s világban nekem egy ajándék a Need for Speed game(s), és ez így van jól

#11 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 02. 17:11

Kicsit lemaradva, de mostanaban ezzel a gameval jatszom szinte mindig. Nem rossz, de en keveslem benne a palya helyszineket. Jo-jo sok kombinacio van de azert lehetett volna tobb fajta helyszin is.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#12 Felhasználó inaktív   a3a 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 01. 11:40

valaki meg tudná adni a hp2 telepítőkódját??


#13 Felhasználó inaktív   a3a 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 01. 11:43

az enyémet elcsorták!!
KépKép


#14 Felhasználó inaktív   ldavid 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 300
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 01. 14:24

nekem megvan csak a cd-je adta be a kulcsot.. Kép

#15 Felhasználó inaktív   a3a 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 04. 01. 15:49

akkor add meg lécci az a3.a@c2.hu e-mail címre!!!Én meg vhogy átküldöm a hp2-őt.
KépKép

#16 Felhasználó inaktív   fodi91 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 12
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 03. 12:56

Ez az egy NFS ami tetszik nekem.A többit utálom!

#17 Felhasználó inaktív   warhammer 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 17. 08:32

Idézet

valaki meg tudná adni a hp2 telepítőkódját??
A telepítő kód: 33bn-rxw7-hb2b-2q6x

#18 Felhasználó inaktív   pajav8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 20:45

nekem valami olyat ír hogy: Cannot open NfsHP2.oriKépKépKépKépKépKépKép

#19 Felhasználó inaktív   pajav8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 20:47

Idézet

Ez az egy NFS ami tetszik nekem.A többit utálom!
az underground 2 se rossz
KépKépKépKépKép

#20 Felhasználó inaktív   pajav8 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 08. 03. 20:47

Idézet

Ez az egy NFS ami tetszik nekem.A többit utálom!
az underground 2 se rossz
KépKépKépKépKép

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó