HWSW Informatikai Kerekasztal: C&C Generals - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

C&C Generals

#21 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 14:10

Sajnos vannak ilyennek is. Egyebkent ez a szuper fegyveres dolog velemis elofordult mar. 1v1-ben. Az volt a szerencsem, hogy volt nehany ejtoernyosom akiket ledobtam. Igaz mar keson de elfoglaltak az osszeset. Ekkor a sajat bazisombol mar csak nehany roncs epulet volt megKép. Mikor minden szarjat elfoglaltam akkor fogta magat a kocsog es kilepetKép
Vérbeli kretén!!! Eleve csal, aztán amikor még így sem tud nyerni, lelép...a következményeket sem vállalja. BalfalloszKép
Only human!

#22 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 15:24

Vhogy nem vagyok kibékülve azzal aki csal.A saját játékát és persze másokét is elrontja.Hisz mi jó abban,hogy úgy nyerek,hogy csalok 1000L.Engem az tesz bolodggá,ha úgy lövők le vki vagy úgy verek meg vki,hogy tudom,hogy semmi csalás nem áll mögötte!Sokkal nagyobb munka van mögötte,de ha annak gyümölcse érik be...


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#23 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 20:01

Vhogy nem vagyok kibékülve azzal aki csal.A saját játékát és persze másokét is elrontja.Hisz mi jó abban,hogy úgy nyerek,hogy csalok 1000L.Engem az tesz bolodggá,ha úgy lövők le vki vagy úgy verek meg vki,hogy tudom,hogy semmi csalás nem áll mögötte!Sokkal nagyobb munka van mögötte,de ha annak gyümölcse érik be...


Hát igen, ez az a feeling, amit a csalók sosem érezhetnek meg...Nem toom, ha egy kicsit többet foglalkoznának egy gammel, akkor lehet, hogy csalás nélkül is menne.

Amúgy így van ez az eredeti/nem eredeti gammákkal is. Ha vki megvesz eredetiben egy gammát, akkor általában addig nyomja, amíg meg nem találja benna a szórakozást. Míg ha vki 4-5 óra alatt lehúz a netről egy gammát, akkor lehet, hogy fél óra alatt törli is, mert első ránézésre nem jött be annyira, és mivel semmi kényszerítő erő nem hat rá, hogy nyomja a gamét/főleg a saját lelkiismerete nem/, ezért meg van lőve az egész a legelejétől...


Only human!

#24 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 22:02

Milyen igaz,pedig lehet hogy az a játék nem is olyan rossz.De ha belegondolsz,akkor azért egy vadiúj cd is 11 ezer HUF és ha meg megveszed és csalódsz benne akkor oda annak a 11 ezer HUFnak.És a játékok ára igen lassan megy leKépSzóval ha az ember megteheti akkor már inkább letölti,kipróbálja és ha nagyon-nagyon bejön neki,akkor veszi csak meg.De szerintem manapság csakis olyan játékot érdemes megvenni,ami fergetegesen jó multiplayer móddal rendelkezik.
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#25 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 00:00

Sok igazsagot mondtatok de ha lehet terjunk vissza a topicra.

Ki melyik oldalt szereti jobban es miert?

En az USA-t szerettem meg foleg multiban valo jatek miatt. Mig haderom messze elmaradt GSXR vagy ALF kinai invaziojatol addig ok csupan vakon tapogatoztak nelkulem. Osszejatszva nagyon kemenyek voltunk/vagyunk (sajnos egy ideje kulonbozo okok miatt nem jatszunk). Nagyon preferalom a jo felderitesi lehetoseget az usanak s pl. a robot repulokkel a sajat bazisomat is le szoktam fedni nehogy valami huncut lurko erdekes egyseget kuldjon nekem... Eleinte kinaiakat szerettem de aztan valtottam nem is tudom ma mar miert. pl. A raketas sracokbol 9 nagyon kemeny tud lenni mikor az ember a lezeres celzoval fog be egy tankot. Par masodperc alatt szet is kapjak azt.

Errol jut eszembe nektek mik a "titkos" fegyvereitek/taktikaitok?

En nem rusholok viszont usa granatost/raketast az elejen preferalom az elso jo ellenseges gyalogsag ellen egesz addig amig nem lesz pathfinder-em. Sajnos golyoszor egyseg elegge hianyzik az usa oldalrol mert hat a humvee sok mindenre jo de erre nem. Igaz megtoltve mesterlovesszel kivalo vadasz ketyere csak nagyon nagyon figyelni kell ra. Aurorat hasznalok neha ha ellensegnek szuperfegyvere van de draganak tartom, raptor csak ha kinaiak migeket kuldozgetnek. A superfegyvert nem preferalom mert nem nagy dicsoseg azzal leszedni valakit... Hirtelen ennyi.


Have a good byte!!!

#26 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:29

Egyértelmű,hogy USA.Nemcsak,mert ők a legfejlettebbek.Valahogy az egységek is nagyon ott vannak.GLA nem tetszett túl egyszerűek és sunyi kis dögnek tartom őketKépA kínaiak meg...hmmm nem is tudom.Valahogy nem jöttek be.Szerintem pont a USA fejletsége miatt népszerűbb,de ennek a fejletségnek ugye ára is van...vagyis drágábbak az egységek.

Rushról annyit,hogy hülyeségnek tartom.Mi értelme annak,hogy 5 perc játék után nyerjek??Semmi!!

Azt szeretem amikor minden maximálisan ki van fejlesztve és akkor indítok támadást...


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#27 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:39

En is USA-t reszesitem elonyben. Altalaban vedelemre es a raptor gepekre oszpontositok. Meg persze nehany helikopter sem art ha esetleg valaki meg is betevedne a bazisomra. Ha jol bevettem magam es van eleg penzledobo helyem akkor elkezdek terjeszkedni. En mindig ugy jatszom,n hogy szuperfegyver nincs igy attol nem kell paraznom. Viszont van 1 hatalmas problemam amit mindig csak nagyon nehezen vagy sehogy nem sikerult megakadalyoznom. Ha a bazisom jol be van vedve akkor minden jo amig meg nem jelenik a GLA-tol az a kis "elemes auto" ami gyors es tavolrol sebez sok ki raketaval. Elete alig van. De mikor ledobtak hozzam egy vegyi szart repulovel es nem volt egysegem akkor percek alat bedaralta a vedelmem. Nem tud valaki azok ellen valami jo es utos taktikat????
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#28 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 14:47

Én USAval mindig rengeteg helikoptert csináltam és sok tank.Egy-két Raptor és már mentem is harcolni...Szerintem csinálj sok helikoptert!!!!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#29 Felhasználó inaktív   Fricci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 15:30

Az én taktikám az USA-val az, hogy csinálok 5-6 helikoptert, és azt kiküldöm hogy őrizzék azt a területet, ahonnan támadni szoktak. A védett zóna határára rögtön tankokat rakok, egymás mellett felsorakozva. mögéjük mehet a Tomahawk kilövő. Két kis csoportban pedig a két szárnyra Hummer-eket rakok, hogy ha jön valami galád ketyere, ami leszedné a helikoptereket, azokkal gyorsan leszedhetem őket. Érdemes a helikoptereket megjelölni (ctrl+szám..nemtom hogy hívják pontosan) és ha jön valami légvédelmi szarság, gyorsan visszahívni őket. Ha kínaiak ellen harcolsz és megteheted, legyenek a harcvonalnál (esetleg valami magaslaton) mesterlövészek...azok leszedik a kis aktavetős emberkéket.



#30 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 15:47

No meg a GLA ongyilkos arcat is leszedik ami nem artKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#31 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 18:30

Igen a sniperek igen hasznoska tudnak lenni az önkéntes gyilkosok ellen!

Tomahawk sztem tök felesleges.Mire kilövi a rakétát,már nincs ott az ellen...vagy az hőkövetős?Már rég játszottam veleKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#32 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 01:32

Rocko: a kis genyakok ellen az ami jol bejott nekem az a paladin. A raketas autok raketakat lonek ezt csak a paladin veszi le konnyen.

A masik nagyon jo megoldas amit en hasznalok: fogok 6 tomahwkot megallok es ctrl+click-el kijelolom a tamadasi utvonalat. Ezzel folyamatosan tuz alatt tartjak azt a teruletet es a szunet nelkul robbano teruleten nem nagyon tud senki sem atvergodni.

G - guard ez nagyon jo mert zonat lehet vedeni vele akarmelyik egysegel. Ha tobben vannak persze nagyobb a nyeresi lehetoseg 1-1 osszecsapasban, magaslatot erdemes nagyon figyelni.


Have a good byte!!!

#33 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 08:28

Vegre valami uj amit eddig nem vaktam. Legyszi magyarazd el nekem, hogyan tudok tuz alatt tartani 1 teruletetKép, mert ezt en nem nagyon vagom.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#34 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 14:46

Ahogy lentebb leírta.Ctrl majd klikk az adott területre.És akkor azt folyamatosan tüzelni fogja.
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#35 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 14:47

Jelenleg kepet nem lehet beilleszteni a forumban[smile_071.gif" border=0 align=absmiddle>. Nincs mit tenni ezert inkabb belinkelem a legujjabb kepeket. http://www.gamestar....at&jatek_id=488

Remelem ti is latattok az anyahajos kepet! Lehet, hogy mar vizi egysegeink is lesznek?!

ui: thx Hering

ui2: nem veled vesztem ossze egyszer nagyon? Na mind1 akkor most beke[smile_071.gif" border=0 align=absmiddle>
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#36 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 00:15

Rocko:nm.Nem emlékszek rá,de lehet!!!Mintha mégis rémlene vmi.A hozzászólásaimat fikáztadKép.Vagy tévedek?Nem tudom...passz!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#37 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 03:00

Kosz a kepeket, nos amit lemertem roluk:

zold particle canon, motoros ongyik ejszaka, valami erdekes besugarzo egyseg (kinai?), hopp-hoop vigyaztam! Anyahajo? Ez hmm szerintem egy kuldetesben lesz benne mint a viztarozo mert elegge nagy a draga szoval nehezen fog elferni egy palyan :Đ, (A gla meg vajon mit csinalna vele?Kép), valamiJen uj tipusu (lopakodo?) bombazo, meg ize.. kinai helikopter? ez szinten erdekes....

Amugy meg valahol lattam egy kepet amin volt egy aramules ami kicsi.. ize elektromoskisules na es egy ketyere csinalta ki eppen a gatling agyut. Orulnek ha az USA kapna valami gatling szerut mert a humvee kisse gyenge nepirtasra (bar sok penzert tuningolhato).


Have a good byte!!!

#38 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 11:26

Anyahajon van egy raptor. Bar ki tudja. De en orulnek vizi egysegeknekKép. Kapunk uj Hummveet! Illetve atszineztek a dolgokat. A kinaiaknak, ugye jol lattam, hogy penz szalito helikoptere lesz?

Most olvastam, hogy lehet lesz generals demo! Kerdem en, hogy miert a jatek megjelenese utan fel evvel jon ki (ha kijon)? Ennyi esze van az EA-nak...


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#39 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 15:46

Huhh víziegységek...annak én is nagyon örülnék.Nagyon hiányoztak a játékból!

Várható megjelenés?


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#40 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 16:31

Nem tudni. Amit oszinten remelek, hogy USA kap majd uj gyalogos egysegeket. Na meg jo sok uj kampany kuldetestKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó