HWSW Informatikai Kerekasztal: C&C Generals - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

C&C Generals

#81 Felhasználó inaktív   gameing 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 03. 18. 10:17

Sztem jó játék csak az a baj hogy meghibásodott és 100%-nál megállKép

#82 Felhasználó inaktív   4Bit 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Facebook tag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2012. 04. 21. 14:17

Egy Command And Conquer: Generals 1on1 ladder indítására adtam be a kérvényemet az Electronic Sports League-n. (ESL)
Tulajdonképpen ez annyit jelent, hogy ha van elég érdeklődő a ladderre, akkor több CnC: Generals-os játékost össze tudnánk kovácsolni az ESL-en, mint eddig bármikor. Igaz, a ladderben lévő embereknek lehet csak 1/3-a lesz magyar, de hogyha ez összejön, akkor szinte sportot lehetne csinálni a Generals-ból.




Volt egy hasonló próbálkozás (persze nem az én részemről) egy Red Alert 3 ladder beindítására, és sikerült is nekik, élt vagy 1-2 évig, voltak bajnokságok, ESL TV-k (spectatorként be van küldve egy "TV"-féleség), izgalmas mérkőzések, és nyeremények, csak utána sajnos beadta a derekát, mert fogytak az érdeklődők.

Tulajdonképp arra lenne szükség hogy ezt Generals-ban is beindítsák, hogy ESL-en regisztrált felhasználók visszajeleznék fórumba, hogy egy Generals 1on1 ladderre igény lenne, és 15-20-30 érdeklődőnél már el szokták indítani az adminok a játékok ladderét. Tekintettel, hogy Generals On-Line-on (ahol mellesleg a mérkőzéseket is le lehetne bonyolítani) min. 20 játékos van fenn, és gondolom hogy a Tiberium.hu olvasói között is van olyan, aki aktívan játszik a játékkal, szerintem egy próbát megér.

Ebben a topikban lehet visszajelezni (természetesen angolul), hogy akarja-e valaki a laddert (regisztráció után):

A mérkőzések ált. kihívás alapján, időegyeztetéssel szoktak lezajlani az ESL-en lévő játékokban (elég jó a rendszer), illetve szükséges a ladderbe beszállás előtt ESL Wire-t telepíteni a tiszta játék érdekében.

A meccsek lezajlása után lehet értékelni az ellenfeledet (barátságos, mogorva, durva nyelvezetet használ, fair, csalt), majd az eredményt be kell írni a kihagyott rublikákba (a map neve mellé, amit a játékosok előre kiválasztottak, és azon játszottak, 1-et az egyik játékos választ, 1-et a másik), majd elküldeni, és miután az ellenfél is jóváhagyta az adatokat, az beíródik a rendszerbe, és így mozog a ladder. Csalás esetén (bizonyítással) büntetőpontot is lehet kapni, ez pedig kizárást von maga után bizonyos határ elérése után. A lényeg a tiszta játék.

Egyszóval egy igazi sportot lehetne csinálni a Generals-ból, mint anno a Red Alert 3-ból.
Szerintem ez jó ötlet.


Köszönöm, hogy szakítottál rám időt,
legjobbakat,


4Bit



Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó