HWSW Informatikai Kerekasztal: C&C Generals - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

C&C Generals

#1 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 22:44

Ez a jatek nalam az a jatek ami nagyon ott van a szeren!!! Meg is vettem eredetiben egybol. Aztan azzota ha strategia akkor ez. Multiban is nagyon jo, mi 3 an jatszottunk sokszor a neten de miota a rengeteg cheater megjelent elment toluk a kedvunk es csak gepek ellen jatszunk... A hamarosan megjeleno kiegeszitore is faj a fogam mar rendesen....
Have a good byte!!!

#2 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 23:12

Meghiszem azt,de vhogy nem hagyott bennem mély nyomokat!!Szép grafika meg pergős játékmenet,de vhogy nem az igazi szerintem!!

Meg igencsak erős gép kell neki,ami nekem nincsKép.A kiegészítő biztos jó lesz és biztos beszerzem,de remélem azért az alap játéknál jobb lesz.

Cheater alatt mit értesz??Mivel lehet csalni????


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#3 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 23:21

Nekem meg pont az tetszett benne, hogy nincs tul bonyolitva benne semmi. A age of empire/mithology stb-kben annyira sok egyseged van meg annyi upgrade, hogy nem is tudod oket kihasznalni meg el is kavarodsz bennuk stb. Szoval tul sok ici-pici biz-basz van benne. :Đ

Brutalon jopofa a gep es nem verhetetlen ez egy masik nagyon jo pont nekik. Utalom amikor mar normalon nem lehet tartani egy jatekban a gepet... Brutalban meg legyen okos es agressziv es itt ilyen. Igaz az okossagot hanyagolhatjuk mert nem valtoztat strategiat menet kozben es ez a baja... igaz a human ellenfelekkel is ez volt :-D Sose felejtem el amikor ment egy nagy csata 3vs3 es hat igazabol dontetlen volt mert 1db hid volt es mindenki bevedte.... aztan mindenki 10000000 repulot csinalt es probalta megszoritani a masikat... ez hol sikerult hol nem.. szoval igazan orakig semmi atuto. Ekkor hatarozott felkialtasomra elkezdtunk tankokat gyartani de sokat... a legvedelem meg mindig szedegette a repuloket az ellenfeleknek de kozben nekunk irdatlan hadseregunk lett.. elindultunk. Hat a halalkanyar az vasarnapi matine ahhoz a meszarlashoz ami a hidon tortent de egy ido utan mar nem gyoztek es kezdtuk felszamolni oket.. nos akkor bedobtak a tHorulkozot (ahogy Hofi apank mondta)....


Have a good byte!!!

#4 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 08:03

Nekem meg pont az tetszett benne, hogy nincs tul bonyolitva benne semmi. A age of empire/mithology stb-kben annyira sok egyseged van meg annyi upgrade, hogy nem is tudod oket kihasznalni meg el is kavarodsz bennuk stb. Szoval tul sok ici-pici biz-basz van benne. :Đ

Brutalon jopofa a gep es nem verhetetlen ez egy masik nagyon jo pont nekik. Utalom amikor mar normalon nem lehet tartani egy jatekban a gepet... Brutalban meg legyen okos es agressziv es itt ilyen. Igaz az okossagot hanyagolhatjuk mert nem valtoztat strategiat menet kozben es ez a baja... igaz a human ellenfelekkel is ez volt :-D Sose felejtem el amikor ment egy nagy csata 3vs3 es hat igazabol dontetlen volt mert 1db hid volt es mindenki bevedte.... aztan mindenki 10000000 repulot csinalt es probalta megszoritani a masikat... ez hol sikerult hol nem.. szoval igazan orakig semmi atuto. Ekkor hatarozott felkialtasomra elkezdtunk tankokat gyartani de sokat... a legvedelem meg mindig szedegette a repuloket az ellenfeleknek de kozben nekunk irdatlan hadseregunk lett.. elindultunk. Hat a halalkanyar az vasarnapi matine ahhoz a meszarlashoz ami a hidon tortent de egy ido utan mar nem gyoztek es kezdtuk felszamolni oket.. nos akkor bedobtak a tHorulkozot (ahogy Hofi apank mondta)....


Igen-igen!

Ez az amiért stratégia a stratégia! Használnod kell az eszedet! És ez az amiért szeretem...


Everything that has a begining, has an end...

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 15:19

Nekem is egyik kedvenc strategiam a Generals. Lord majdnem minden szavaval egyett ertek. Csak a nehezseggel vannak gondok. Illetve lenne gond ha lenne nehezseg, mert azert brutal ellenfel sem tul nehez. Na ezt jol meg mondtamKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 17:25

Nem is vitatom,hogy jó a game.Nekem is nagyon tetszett,de mivel egy erőmű kell neki,így multiban már nem volt érdemes kipróbálnom


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#7 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 24
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 17:54

Igen-igen nekem is ez volt a problémám, de azért havernál toltuk singleben, nála naon frankon ment, még max grafesszal is.

Itthon majd kb egy év mulva jatszom, amikor gépet bővítek...Kép


Everything that has a begining, has an end...

#8 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 18:03

Igen-igen a gepigeny az problema. Lan party-n pl kenytelenek voltunk megvarni azt amig nehany ember elalszik es utana azon a par gepen toltuk.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#9 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:02

KépSingleben végigszenvedtem,de voltak részek ahol diavetítés volt:(((
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#10 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:47

Nem tartom tul gyengenek a vasamat de az usa 7-es palyajan valamiert beszaggatot neha. Nem ertem miert. Minden mashol hibatlan csak ott nem. Egyebkent ez igy van az ismeroseimnel is. Erdekesseg kepen, hogy mennyire jo a game: 4 ember jatszik vele a kornyezetemben es mind a 4 megvette es vegig is nyomta minden szinten... szoval ez siker szerintem. Hamarosan lesz kiegeszitoje ami azt hiszem szinten megvetelre var mivel ahogy elnezem be fog kavarni rendesen :Đ pl. elektromos tank amivel ideiglenesen hatastalanitani lehet a gatling-okat es meg ki tudja mit nem. Aztan motoros ongyilkososdiak sem lesznek rosszak (bar tuti idegesitoek lesznek..)


Have a good byte!!!

#11 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:53

Hátha megvenni nem is,de beszerezni befogom,mert megéri...legfeljebb kicsit lebutítva játszik vele az ember!!

Nekem is kellene fejleszteni csak nincs mibőlKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 11:10

En is meg akartam venni csak az ara kkicsit magas. De ha lemegy biztosan megveszem. A kiegeszitoben lesznek boven jo egysegek. Amit kihagytal a sorbol pl az amcsiknal egy bombazo repulo (kepen latamKép). De kina uj dolgairol meg kepet sem lattam.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 17:03

Remélem a kiegészítő gépigénye kicsit kisebb lesz,habár erre nagyon kicsi az esély:(

Viszont abban biztos vagyok,hogy sok újítást fog tartalmazni és abban is reménykedek,hogy nem csak az egységek terén!Kép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#14 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 19:01

Azért mert nem eredeti a játék, miért butítaná le??

Amúgy nem nagyon szeretem a stratégiákat, de ez a játék amúgyis nagyon bejött, nemcsak stratégia téren. Komolyan jó. Csak ajánlani tudom.
Neten meg télleg sok rohadt csaló van! Kép



Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#15 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 19:36

Nem vagyok jártas a stratégiai játékok neten történő játszásával,,,vagyis hogy lehet itt csalni?????

Hallottam már rushról meg ilyenek,de ez nem csalás,vagy tévedek???

Egyébként a játékban az a legjobb,hogy valóságos egységek vannak és némileg a valóságon alapul!!

Nah ezt jól megmondtamKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#16 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 19:48

Kismilla csalas letezik. amit en is ismerek(Kép) az pl, hogy fogom az .INI file-t es at irom az egysegek arat. Bar ez sztem nem mukodik neten. De hasonlo vagy durvabb csalas is letezik biztosan!

Egyebkent ne remenykej, hogy a kiegeszito gepigenye kisebb lesz.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#17 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:46

.INI fájl átírása...LOL!!!Ilyet még sose hallottam!!

Ha hasonló gépigénye lesz...beszerzem,de kínszenvedés lesz végigjátszaniKép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#18 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:02

Legjobb csalasok fajlok atirasabol szuletnek.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#19 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 04:13

Nos akkor csalasok:

Altalaban egy ido utan unalmas super fegyverrel legyakni az ellenet. Eppen ezert az elejen meg van beszelve, hogy 1db super fegyver engedelyezett. Ez foleg kinai es gla-nak kell mert bizonyos upgrade-t, fegyvert csak igy kap meg. Usa-nak igazan nem kell de ha 1db van akkor kb. patt helyzet van mivel 1 super fegyverrel nem lehet szetloni az ellenfel super fegyveret (csak 2vel vagy nem repulo tamogatassal).
Na mar most nehanyan szoktak mondani, hogy ok aztan jatek kozepen egyszer csak feltunik, hogy hirtelen nekifog 5-6 db superfegyver epitesenek... Ilyenkor vagy odacsap az ember vagy sziv de mindenesetre nem fair.

Rush... szinten meg szoktak beszelni, hogy van vagy nincs meg inditas elott. GLA kemeny rush-ban nagyon. Ha valaki nem tartja be az igeretet akkor ua. mint superfegyver....

Az igazi csalok: fognak egy palyat es leraknak az altaluk preferalt bazis ele penzes ladat 50-100.000 dolcsiig. Persze az ellenfel oldalanal ez nincs. MIkor kezdodik a jatek csak annyit mondanak, hogy tok jo most szereztek probaljuk ki... aztan nezel, hogy 5 perc mulva mar majdnem urhajoval jon a gla.... Miutan vege a jateknak es megnezed szerkeztoben akkor latod, hogy mi is volt a dolog lenyege. Nos ez a leggusztustalanabb csalas mivel a server beirja a vesztesnek a vesztesnek jaro pontot es a gyoztesnek meg a jutalmat. Az ilyen hazi palyak miatt lett az official palya pontozasi rendszer amugy.

Csunya csalok: nem egy rezidens progi van ami pl. penzfogyast megallitja vagy az eromuvek vegtelen energiat adnak stb. Ezekrol mar velemenyem sincs mert meg a palyaszerkeztot sem ismerik csak az cheat iconra valo clickelest jatek elott....

Kb enyi a tapasztalatokrol.

Van meg egy "gyenge" csalas: tobben haverok egyutt jatszanak barkik ellen es ok meg teamspeak-en nyomjak a dumat menet kozben. Ez nem bizonyithato dolog es bizony soxor mulik a gyozelmen, hisz mindenki tudja, hogy ha valaki eloben kommunikal mennyivel konnyebb mint irni. Csak egy pelda: "Geza te usas vagy nezd mar meg, hogy hol van a zold kinainak a legtobb atomja egy kupacban, hogy ne tudja elloni a raketajat" Geza clickel felderitesre, beacon-t behelyezi a kozepere, Gyulus meg megszorja Anthraxal vagy ami van... De ez mar inkabb csapatjateknak lehetne nevezni, mindenestre egy ilyen csapatot nagyon nehez ha 3 ismeretlennel az oldaladon indulsz ellenuk.


Have a good byte!!!

#20 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 08:40

Sajnos vannak ilyennek is. Egyebkent ez a szuper fegyveres dolog velemis elofordult mar. 1v1-ben. Az volt a szerencsem, hogy volt nehany ejtoernyosom akiket ledobtam. Igaz mar keson de elfoglaltak az osszeset. Ekkor a sajat bazisombol mar csak nehany roncs epulet volt megKép. Mikor minden szarjat elfoglaltam akkor fogta magat a kocsog es kilepetKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

Téma megosztása:


  • (5 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó