HWSW Informatikai Kerekasztal: Warcraft 3: The Frozen Throne - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Warcraft 3: The Frozen Throne

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 08:39

Jo de nem is tudom, azért a lod meg a brood war is jó volt.

bár az tény hogy ez is nagyon jó kiegészítő. sőt lehet hogy tényleg ez a legjobb.:Đ

sőt nagyon jó kiegészítő! ahogy a blizzard-tól megszokott. csak kár hogy a nagákat és azokat a fa izéket nem tették teljes értékű fajjá. (nem kellett volna sokat dolgozni rajtuk)



#2 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 15:43

bár az tény hogy ez is nagyon jó kiegészítő. sőt lehet hogy tényleg ez a legjobb.:Đ


Szerintem messze ver mindent mert hosszú Camping része van és nagyon sok az újdonság.
A Gamekapocs legyen veletek.

#3 Felhasználó inaktív   Necryp 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 61
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:43

Hm Frozen Throne. Nah hogy ellen vélemény is legyen, szerintem 1 kaki, de azért végig vittem(majdnem), hogy ne alaptalanul szutykoljam. A legjobban ott ment el a kedvem tőlle amikor Illidian ketrecét kellett tologatni (+még 1-2 lopott ötlettől) , nem igaz senkinek sem ismerős az Age of mithologyból (vagynem abba volt?, mind1, emléxem hogy volt vmiben) ?

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:15

Hm Frozen Throne. Nah hogy ellen vélemény is legyen, szerintem 1 kaki, de azért végig vittem(majdnem), hogy ne alaptalanul szutykoljam. A legjobban ott ment el a kedvem tőlle amikor Illidian ketrecét kellett tologatni (+még 1-2 lopott ötlettől) , nem igaz senkinek sem ismerős az Age of mithologyból (vagynem abba volt?, mind1, emléxem hogy volt vmiben) ?
de abba volt.

#5 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:30

Kérem szépen ennek a játéknak akárki akármit mond megvan az a dolga,ami a többi stratégiai játékban nemigen van meg:A TÖKÉLETESEN KIVITELEZETT multiplayer.Aki nem veszi meg eredetiben persze hogy csak a campaignt tolja végig és nem tetszik neki.Bevallom a Campaign nekem NAGYON nem tetszett,viszont a moviek extraüberbrutálak.Ennek a kieg-nek az volt a lényege, hogy kiegyensúlyozzák a fajok közti különbségeket ezt pedig kéremszépen megtették,és nagyon jól.AOM két év mulva elfeledett játék lesz,de War3 még utána is,szerintem legalább 2006-ig töretlen népszerüségü lesz,a multi miatt.Aki kihagyja a multit mert nem veszi meg eredetiben az megérdemli,aki pedig megveszi nagyon jól tudja hogy miröl fecsegek itt.Ja és bocs ha egy kicsit elfogult vagyok de szerintem akkor is igazat mondtam.

#6 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:17

sőt! nagyon is jó. a blizzard mindig is híres volt a jó és fordulatos történetiről. és ennek a gammanák is jó a története, ugyanúgy mint a starcraftnak, és a diablonak.


Viszont gondolom abban nincs vita hogy a Diablo 2 rendelkezik a legjobb sztorival.
ez így van.
Örülök a válaszodnak de azért remélem hogy nem fogod állandóan dobálni a 3 szavas üzeneteket,már bocs de arra ott van a chat.Amúgy én játszottam sokat Warcraft 2-vel is,és akkoriban nagyon tetszett a sztorija,de most visszagondolva már maga a történetvezetés se tetszene...:)Bizony változik a világ szerintem nincs messze az az időszak amikor már minden küldetés elején-végén(esetleg közben)jó 3 perces renderelt animokat láthatunk.Hát asszem Blizzard szemszögből az maga lenne a paradicsom :Đ)

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:28

szép is lenne, de ha a blizzardot veszem alapul akkor elég sokáig csinálnának egy játékot ha ennyi jó minőségű video lenne benne. így is több évet vacakolnak. de legalább nem is bugosak a játékaik. ez most nem volt 3 szavas hozzászólás.:Đ

#8 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:37

szép is lenne, de ha  a blizzardot veszem alapul akkor elég sokáig csinálnának egy játékot ha ennyi jó minőségű video lenne benne. így is több évet vacakolnak. de legalább nem is bugosak a játékaik. ez most nem volt 3 szavas hozzászólás.:Đ
Jó én nem is azt mondtam hogy holnap fog ez megtörténni,hanem mondjuk jó nyolc év múlva.Mondjuk nézd meg a Warcraft1 és Warcraft3 közötti különbséget.Az is pont nyolc év és micsoda nagy a differencia közöttük.Mondjuk 3-3 és fél év múlva jönne a Starcraft2,de nagyon profin megcsinálva,majd újból ennyi idő mulva a Warcraft 4 dupla olyan szintűen kidolgozva.Szerintem ez pont reális lenne nem?

#9 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 13:48

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

!!!! EZ NEM CHAT AKI DUMALNI AKAR MENJEN ICQ-RA VAGY AMIRE AKAR !!!!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aki ugy erzi beletapostam az uzeneteinek szamaba az menjen Mykohoz es panaszolja be Lord Mixxx-et.


Have a good byte!!!

#10 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 15:29

A moderátor végzi a dolgát!

Malfoy:mint már említettem,nem csak azért nincs meg eredtiben,mert nincs rá pénzem,hanem azért is,mert vhogy a neten a stratégiai játékok nem kötnek le!

Ha esetleg vmelyik havernál kedvet kapnék rá,akkor biztos,hogy azonnal megvenném.Neked most mind2 megvan eredetiben???


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#11 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 15:57

Be vagy panaszolva. :Đ Amúgy meg még van néhány emberke akin lehet segíteni csak jól ki kell nyitni a szemet.(amikor egy fórum megnyíilik általában sok floodolós kari érkezik lásd IPMA fórum csak ott nem sikerült megfékezni őket.)Úgyhogy hajrá moderátorok.(ha nem megy akár befoghatod munkára a lebegő testvér-t is.)Hering:Úgy látom veled nem tudok mit kezdeni multi ügyben..:-D)

#12 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 00:04

En a ti szemeteket probalom nyitva tartani, hisz ti ismeritek ezt a jatekot es szeretitek. Ha jo tippeket es segitseget irnatok amatoroknek, hogy melyik fajjal jo jatszani, hogyan stb. akkor meg az is elofordulhat, hogy ok is kedvet kapnak a jatekhoz. Esetleg meg en is leulok ele.

Kerdesek amik bennem felmerultek:

Mik a nagy valtozasok az alap jatekhoz kepest?
Hany fajjal lehet jatszani?


Have a good byte!!!

#13 Felhasználó inaktív   Necryp 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 61
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 00:23

Csak azt nemtudom, hogy az én üzim miért lett kiszedve, úgytudom vélemény szabadság van(vagy nemteccik ha van negatív vélemény is?:Đ), és eléggé nem chat szinten írtam a dolgot szvsz. mind1 písz

#14 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:15

En a ti szemeteket probalom nyitva tartani, hisz ti ismeritek ezt a jatekot es szeretitek. Ha jo tippeket es segitseget irnatok amatoroknek, hogy melyik fajjal jo jatszani, hogyan stb. akkor meg az is elofordulhat, hogy ok is kedvet kapnak a jatekhoz. Esetleg meg en is leulok ele.

Kerdesek amik bennem felmerultek:

Mik a nagy valtozasok az alap jatekhoz kepest?
Hany fajjal lehet jatszani?


Hmmm....Változások az alapjátékhoz képest:1.Még jobban kiegyensúlyozott népek,eddig is kb egy szinten voltak de most már aztán tényleg.2.Új hősök,avagy kaptunk fajonként egy-egy új hőst,+kaptunk 5 db felvásárolható hőst.Ez így összesen 9 ami nagyon szép szám...3.Rengeteg új egység,varázslat.Most had ne soroljam fel mindet.:)Melyik fajjal érdemes játszani:Ez egy szubjektív kérdés.Mindenkinek más megy jobban,más tetszik neki,és mivel minden nép nagyjából egy szinten van,ezért ez mindenkinek a saját szíve ügye.Hány fajjal lehet játszani:4 azaz szám szerint négy faj játszható. :Đ

#15 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:49

Személy szerint a kedvenceim közé tartoznak a Night Elfek.Nagyon jó kis tulajdonságai vannak.

Malfoy:megfontolom,hogy megvegyem-e.Valahogy kedvet csináltál hozzá,de most tényleg nincs semmi pénzem.A Warcraft 3 is megvan eredetiben?????????

A WC3 topicban írtál erről az ikonos dologról...ez a Frozen Throneban is megvan??

Tudtommal bejött egy új faj,vagy tévedek????Még nem játszottam végig...épp,hogy elkezdtem,de amint lesz kedvem,neki állok!Kép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#16 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 17:37

Lord Mixx, szerinted ne üssek össze a GK-ra egy Frozen Throne tippek-trükkök cikket? Szerintem ha már ott van a rivjúm, beférne az oldalra még egy kis War3 nem, végül is nem olyan régi még :Đ
Megbeszéljem Mykoval?



#17 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 01:39

Necryp: a negativ velemeny is velemeny es tiszteletben tartom. Ha irsz rola 10-15 mondtatot, hogy miert nem jo vagy nem tetszik a jatek akkor az jo hozza szolas de a "nekem nem tetszik" kicsit keves. A masik fele, hogy sajnos neha 1-1 hozzaszolas moderalasat/torlese ertelmetlenne teszi egy masik hozzaszolast. Probalok merlegelni es nem kinyirni a topicot hanem sullyozni a dolgokat. Hidd el nem konnyu neha.

Ingen: kerdezd Mykot, hogy van-e errol valami vagy csinalhatsz-e valamit rola. Ha nincs semmi akkor nagyon boldog lesz am!!! Akar egy vegig jatszast is krealhatsz, hogy melyik palyan mit kell csinalni, hogyan stb. Terkepet is mellekelhetsz es satubi. A kreativitasnak sosem szab senki gatat! :Đ

Ejjeli Elf ez nekem uj bar talan ezzel siman elarultam, hogy wc3-at sem nyomtam. A movie-ban lattam oket de jatekban nem futottam mar ossze veluk mivel problemaim tamadtak a jatekkal. (warcraft3 topicban leirtam miert.)


Have a good byte!!!

#18 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 14:51

InGen:akkor már neki is állhatsz,mert azért egy Végigjátszésról cikket írni...na az igencsak melós:)
Igen Lord Night Elfek.A WC3-ban az utolsó faj.Talán ezért sem láthattad őket.Frozen Throneban már velük indít a játék.Én még mindig azt mondom próbáld ki!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#19 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 18:04

Én inkább olyanra gondoltam, hogy multiplayer tippek-trükkök, minden fajhoz külön taktikák, és single player résznél pedig a nehezebb/bonyolultabb/problémásabb pályákhoz tippek. Na szóval egy ilyen átfogó dolog, de nem teljes végigjátszás. Sztem Myko benne lenne, csak most a State of Emergencyt is kellene tesztelnem (elvileg Myko már feladta postán, csak nemtom mikorra ér ide) , de semmi gond, megoldjuk :Đ.

#20 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 19:15

Jaja, a single playerben nem nagyon van értelme teljes végigjátszásnak, mert nem igazán összetettek a küldetések, telleg elég csak a nehezebbeknél a köll el néha a segítség.

Multiban nem igen nyomtam Warcraftot/mea culpa, mea culpa mea, maxima culpa/, de ha nyomnám, akkor tutti szívesen olvasnék egy tippek-trükkök leírást is, szal: Hajrá! Beindul azért rendesen a GK, csak figyeljünk.Kép


Only human!

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó