HWSW Informatikai Kerekasztal: Warcraft 3: The Frozen Throne - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Warcraft 3: The Frozen Throne

#21 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 19:58

HERING!Igen,megvan a warcraft 3 is eredetiben,enélkül akár eredeti a frozen throne,akár nem nem tudnám futtatni.A sima war3-at megveheted asszem 3990 a cdgalaxisban.A frozen throne 12000,de szerintem előbb szokd meg a multis feelinget és csak aztán vedd meg a kieget (már ha akarod)eredetiben.persze vannak ikonok ugyanúgy az FT-ben is,de mindegyik más!pl,az élőhalottaknál sima war3 ban 25 win után kapsz egy ghoul fejet,FT-ben meg egy spider fejet!A sima war3-asok tudnak chatelni az FT-sekkel és fordítva,de ha neked mondjuk az FT megvan és azzal vagy neten akkor aki sima war3-mal van annak az ikonja helyén a játék piros logóját látod,ha sima war3-mal vagy akkor meg az FT-sek jeges logóját látod,szóval kavarodásról szó sincs.A bajnokságokért külön ikonok járnak,és ha ott nyersz akkor ráadásul evesebb winért is olyan szuper ikonokat kapsz hogy csak na.:)PL:a dreadlord golem-jének a portréját.:)De tényleg azt mondom ha akarod vedd meg,én is először bántam hogy megrendeltem.(konkrétan a cdgalaxis honlapján a megrendelés után,arra gondoltam hogy felesleges volt mert megvan hamisban),de ahogy első menetemet lenyomtam tudtam hogy ezzel a végtelenségig el lehet szórakozni szóval ha akarod vedd meg ez egy nagyon jó befektetés!!!

#22 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 00:12

Mondom most per pillanat egy árva fityingem sincs,de ha lesz akkor megfontolom!!
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 07. 20:46

Hello.

Hát en nem sokat jatszottam vele,mondjuk 10-20 percet,de eléggé jonak láttam.Es ahogy a tesom isteniti Kép...de en csak sima w3-al nyomom (neten),és ott a customba szerettem nagyon.Persze nagyon jo a norm is,de a custom olyan váltosatos,a normálisban mar olyan profik vannak,hogy nehéz lenne felvenni veluk a harcot.

Jo játékot mindenkinek!!!Kép

En ugy tudom a Frozen 8 rugo ( 8000 ft)...ha jol emlékszem.



#24 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 19:29

Moderalta: Lord Mixxx (Panaszt ugy lehet tenni, hogy 3 db kobe vesett tablat eljutatsz Mykohoz....)
Have a good byte!!!

#25 Felhasználó inaktív   tigeroo 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 30. 07:03

Hisztok! mondhatok egy jó kezdést?

Orkok(aok a kedvencem!)

mindenki bányába kiv.3

1.:burrow

2.:burrow

3.:barakk

kettő fát vágni +egyet legyártani(fát nyalni!)

Kész a Barakk,de nincs elég fa építeni: War Mill

Tudsz már Headhuntert(4-5)

A Hős a távolba látő, Chain Lighting(Esetleg a Farkasok)

Indulhat a Creepvadászat! Bányafoglalás, 4-5 Tower, a Bázisra 6-7

Az egyik főbázist fejleszteni(maxra), s a Tauren Chieftaint

A Tauren totem tök felesleges, Max. a Beastari!(Ha légi egység kell)


tigeroo Utálom a simset!(gyilkos játék) anitsims tag

#26 Felhasználó inaktív   Sumi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 24. 18:57

KépSziasztok!Tomb Raiderhez,hol lehet chit-tet találni(PS1-hez)?The Last Revolution-hoz.

#27 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 22. 09:03

KépSziasztok!Tomb Raiderhez,hol lehet chit-tet találni(PS1-hez)?The Last Revolution-hoz.

Egy kicsit eltévedt a üzeneted :Đ Egyébként meg DLH www.dlh.net

Ott van már midnenhez (PS1-2, GBA, PC)


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#28 Felhasználó inaktív   grimandi 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 22. 22:57

Én is szépen végignyomtam mind a war3-at, mind a TFT-t, de leginkább a worldeditor foglal le! Imádok tervezgetni, történeteket kitalálni. (Bár a legtöbbször azelőtt jut eszembe egy új és jobb történrt, amikor még be se fejeztem az előző pályát/campaign-t :Đ



#29 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 23. 17:36

És van is kész pályád, mert szívesen tesztelném őket. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#30 Felhasználó inaktív   Daniel666 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 18:14

KépElküldenéd az egyik pályádat? dagni@maffia.hu

előre is Köszi


MDK 4ever!!!!!

#31 Felhasználó inaktív   kacs.csak 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 28. 14:16

Halihó!

Arra lennék kiváncsi, hogy nincs-e magyarul valami jó leírás a world editorhoz, triggerek, stb. Jó lenne valami segítség...


kacs.csak

#32 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 04. 29. 20:18

Nem tudom, de van egy oldal, ahol mindenféle magyarosítások vannak. Egyébként, ha jól látom új vagy, ergo jó lenne bemutatkozni a(z) "Új Gamekapocs Userek első bejelentkezése..."-nél/nál. WELCOME TO GAMEKAPOCS!

#33 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 05. 17:49

Hmm...Azt hiszem hogy úgy fél éve láttam egy igen profi leírását magyarul a world editornak valamelyik pcguru cd-n.Sőt úgy emlékszem hogy amikor még volt RTS central,addig ott is rengeteg ilyen cucc volt.Most nem tudom hogy hol találsz vmi leírást,mondjuk szerintem ha egyszer az FPS central megint beindul,és lesz RTS central is mellette,akkor lehet hogy lesz valami.Ajánlom még hogy nézz rá a http://warcraft3.lap.hu ra.

#34 Felhasználó inaktív   kacs.csak 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 10:47

Hmm, köszönöm a két választ. Megtettem, amit kértél, írtam egy bejelentkezőt a megadott topicban, mondjuk sok értelme szerintem nincs, de mindig kész voltam alávetni magam a házszabályoknak :Đ

Az lenne a kérdésem, hogy nincs-e vállakozó kedvű war3x fan, egy saját szervezésű bajnokságra? Már régóta tervezgetek egy ilyet. Szerintem vicces lenne...


kacs.csak

#35 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 11:02

A legjobb helyen jársz! Keresd AVIUM kollégát! Ő kapható az ilyenekre! Kép

#36 Felhasználó inaktív   kacs.csak 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 11:09

Épp az elöbb nyálaztam át a GK warcraft3 tft részlegét, és megütközve néztem ezt a "végigjátszások" írást. Több tárgyi tévedés van benne (például a drenori portál bezárós pályán símán ki lehet írtani minden orcot, lásd itt) ami szerintem elég furán hat. :Đ Ellenőrizni kellene az írásokat mielött kiteszitek, nem?

(Ja, áés kimaradtak valóban fontos és érdekes infók, mint a rengeteg titkos-vicces hely, illetve a secret level kódjának megfejtése. Az a világ egyik legnagyobb poénja, hisz a warcraft 2 birka critterének a hangját kell kiraknod. Nem csak "nyomogasd míg összejön" típusú feladat.)


kacs.csak

#37 Felhasználó inaktív   kacs.csak 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 11:12

Köszi, fel fogom keresni :Đ
kacs.csak

#38 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 11:44

Tudod, a játékleírást az készítí, aki teszteli a játékot. Én, mint mondjuk főszerk. nem fogom végigtolni a játékot csak azért, hogy leellenőrizzem a cikknek helyességét... Kép

#39 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 12:34

Ohh ez igazi WC fan...EMi jól mondja elég gázos lenne végigvinni az összes játékot...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#40 Felhasználó inaktív   kacs.csak 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 44
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 20. 14:02

Idézet

Ohh ez igazi WC fan...EMi jól mondja elég gázos lenne végigvinni az összes játékot...

Na ja, de példul amiket írtam a blizzard.com-ról gyűjtöttem be, egy felületes nézelődés során :Đ Szóval ha már vki ír egy ilyen cikket ennyit megtehetne.

Ok, módosítok. Én megtenném. :-D


kacs.csak

Téma megosztása:


  • (13 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó