HWSW Informatikai Kerekasztal: Tomb Raider: Angel of Darkness - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tomb Raider: Angel of Darkness

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 15:26

Gondoltam irok valamit errol a jatekrol. En kiprobaltam es 10 perc utan eleg volt egy eletreKép. Aki kepes megvenni ezt tobb 1000 forintert annak csak gratulalni tudok.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 15:28

nekem az egyik tomb raider játék sem jött be. és ez sem tetszik.

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 05. 16:05

Nekem soha nem jött be a TR, de mikor ezt beharangozták és képeket is mutogattak róla, azt hittem hogy végre majd én is "jót" játszhatok egy TR gémmel. De nem. Nem lettem boldogabb ettől a résztől sem. És véleményem szerint ez most frankón megoszta a TR fanatikusokat.

Kép.......PsichoLara.....



#4 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 07:59

Sajna nekem se gyütt be, bár én több mint egy egész (!!!) órát játszottam vele. Szebb, mint az eddigi részek, de valahogy a fejlesztőcsapat mindig egy kicsit a többiek után kullog (direkt? a gépigény alacsonyan tartása miatt???)...Kép



#5 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:42

Úgy látszik senkinek sem tetszik az új Tomb Raider, és sajnos én is kénytelen vagyok csatlakozni ehhez a táborhoz. Felháborító, hogy milyen szemetet adtak ki a kezük közül.

Egyébként én annyiban különbözöm a töbiektől, hogy már az előző részeket is utáltam...


Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#6 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 14:48

Hali all, én anno játszottam még a TR2-vel kb. lenyomtam a felét, de a nehézkes irányítás miatt gyorsan abbahagytam. És eljött a nagy nap megszereztem a Angel of Darknesst.... majd óriasi döbbenet Kép Mi ez az irányíthatatlan kezelhetetlen béna trágyalé... Mert a grafika tényleg hmm... jobb lett, na de a szépséges Larát elterlelgetni a pálya egyik pontjáról a másikra? Az kész katasztrófa. Az hagyján, hogy a kameraállások még mindíg pocsékak, de már a legegyszerübb ugrásokat is 25x-kell megpróbálni, hogy összejöjjön. Szóval Lara jött, láttam, letöröltem... Ezért kár volt bármit is csinálni Kép
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#7 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:02

Hát, valahogy én is ilyen véleménnyel vagyok... Nekem amúgy szerencsém van, mert én nem játszottma vele, csak anyámat néztem, ahogy káromkodikKép
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#8 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:13

Hát tényleg nem vesztettél semmit...:Đ Még egy 1szerű előreugrás is komoly kihívás az irányítás számára, és ha közben még a tuloldalon meg is kéne kapaszkodni az garantált idegroham. Mert vagy egyszerűen előrelép és leesel, vagy ugrik de nem kapaszkodik -> szinént leesel, vagy és ez még a legjobb csak felugrik a lelkem. Ááááhh kész katasztrófa. Minden ugrásnál egy és csak egy hely van ahonnan sikerülni fog. Bah. Ez nem játék...Kép
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#9 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:19

Ezt a játékot a játékellenes vállalat készíttette az Eidossal, megállapotak abban, hogy a világ legidegesítőbb játékát gyártják le, hogy az emberek soha többé ne játsszanak számítógépes játékokkal.
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#10 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:20

Jól mondod Zup kolléga :Đ) Üzenem a gyártónakKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#11 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:26

Most már kapják össze magukat...
Állítólag a köv. részben SZINTE SEMMI változtatás nem lesz ehhez képest... Ez már a pofátlanság teteje... Asszem ez meg a köv. Tomb Raider is hatalmas pénzügyi bukta lesz! Olvastam az Origón, hogy az új TR film is rendesen megbukott! Nem csodálom, ilyen gyenge játék után...
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#12 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:28

Remeljuk azert a mozifilm aratni fog megint! Kép Hat igen Angalinaval biztos... Kép
Kép

#13 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:31

Mondom, a film megbukott!!!!!! Legalábbis Amerikában. Attól, hogy Angelina Jolie a főszereplő, még nem jelenti azt, hogy egy botrányosan gyenge játék után a film kasszasiker lesz!
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#14 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 15:34

Lehet, hogy megbukott, de azért sokan meg fogják nézni. Kasszasiker nem lesz, de Jolie kisasszonyra sok fószer kiváncsi. :Đ
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#15 Felhasználó inaktív   Daffit 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 37
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 01. 15:37

Nemtom' ti, hogy vagytok ennyire bénák, hogy csak 25.re sikerül ugrani meg satöbbi.Kép Én TR rajongó vagyok. A 2 kivételével mindet végigvittem (a 2 tényleg sz*r volt!). Az Angel of darkness irányítási első pillanatra nekem se volt a legjobb, de kb. 5 perc alatt megszoktam, és azóta is simán megy minden. Elsőre el tudok ugrani onnan és oda és akkor amikor és ahova szeretnék.

A filmet is megnéztem (offkóz!) de arra már csak negatívumokat tudnék felsorolni. Szar forgatókönyv, szar rendező, szar szinészek, beleértve Angelina kisasszonyt is. Olyan mintha valami Angelina dokumentum filmet néztem volna végig, ahol csak az ő idomai a lényeg. És sajnos kifizettet azt az 1000 Ft-ot, amit így utolag is többször megbánok.

Ám a játék bejött. Bár már mintha nem tartogatna újat, hisz gyorsan végigmegyek a pályákon, bár ez a több éves rutinnak is köszönhető.

Ami tény, hogy nem ez lesz a kedvencem, hanem a Chronicles, aminek jól eltalált története volt.


Borral szoktam fozni. Néha az ételbe is teszek. Jézus szeret. Mindenki más szerint egy lúzer vagy.

#16 Felhasználó inaktív   Daffit 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 37
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 06. 11:58

Továbbvittem.

Volt egy pár pálya ( max 3) ahol nem Larával, hanem egy sráccal kellett menni. Na annak a mozgása valami röhely volt. Mintha egy barbibabát tologattam volna a képernyőn (Hi Kent!)

Egyébként rendkívül rövidnek tartom. A történet is úgy szar ahol van. Anno, mikor beharangozták a 6. részt, azt igérték, hogy teljesen meg fogunk lepődni, annyira új lesz. Szerintem semmit nem változott.

Ráadásul szerintem az engine sem helyénvaló. Sok helyen még mindíg 16 színt használnak a texturánál, amivel rendkívül csúnyává teszik a játékot. Szal' ez nem a legjobb, azt elismerem. De, hogy sz*r lenne azt tagadom.


Borral szoktam fozni. Néha az ételbe is teszek. Jézus szeret. Mindenki más szerint egy lúzer vagy.

#17 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 08. 10:07

Bocsas meg, hogy ezt monom, de te eleg erdekes ember lehetsz. Ennek a jateknak egyetlen egy resze van ami valahogy elfogadhato az pedig a grafika. Lara iranyitasa meg nem megszokhato 5perc alatt es tobb ev alatt sem. Szornyu. Nem normalis az aki ezt megtervezte. Vannak jatekok amikben olyan egyszeru es jo az iranyitas. Itt nagyon buta emberek nagyon jot akartak alkotni amibol vegul egy nagyon rossza valami lett. Ne mond azt nekem, hogy megszokhato az iranyitas. Nem lehet megszokni, egyszeruen nem normalis dolog az, hogy egy sima felugrashoz, hogy feljussunk a teraszra tokeletesen poziciba kell alni. Ha egy kicsit elore megyek akkor leesem es kezdhetem elorrol, ha hatra akkor meg nem tudom elerni azt a kikurt teraszt. Szoval ez a jatek szerintem tovabbra is mindennel szarabb. Megjegyzem, nhogy direkt kiprobaltam megegyszer meg vagy 1 honapja, hogy hat ha meg is van benne vmi jo. De nem talaltam semmit.

A film meg ugy pocsek ahogy van. Tortenete nincsen, csak ertelmetlen zuzas... A masodik reszt mar elkezdtem nehanyszor nezni, de annyira nincs benne semmi, hogy megunom az elso 10 perc alatt. Szegeny Lara el kene mar temetni. Regen jo volt, szep volt. De az mer regen volt...


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#18 Felhasználó inaktív   Daffit 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 37
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 12. 15:56

Talán tényleg érdekes ember vagyok, de az irányítást meg lehet szokni, legalábbis nekem az első 1-2 pálya után már minden nagyon jól ment. Azt pedig nem tapasztaltam, hogy minden ugrást pontosan elő kellett volna "készíteni". Lehet, hogy tényleg velem van a baj, hogy képes voltam megszokni ezt a "furcsa" irányítást.

A filmel kapcsolatosan sajnos (?) egyet kell, hogy értsek.


Borral szoktam fozni. Néha az ételbe is teszek. Jézus szeret. Mindenki más szerint egy lúzer vagy.

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 01. 12. 16:47

Talan kicsit durva voltam, aznap nem volt igazan jo kedvem. Szoval veled semmi bajom, azt az erdekes dolgot inkabb arra ertettem, hogy hogyan lehet megszokni ezt a jatekot. De ezt valoszinu sohsem fogom megerteni. De ez mar az en bajom...Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 02. 11:28

Hááát tényleg érdekes emberke lehetsz, mert én majd egy hónapig(!!) próbálkoztam vele és nem jött össze, mert a grafikája egész jó lenne, de tényleg mindenhova pontosan be kellett állnom, h sikerüljön az a nyamvadék ugrás... Ezért és még számtalan apró hiba miatt a tavalyi év lergrosszabb játékának tartom most is. Bocsi, ha letörtelek ezzel, ez nem neked szól, hanem a készítőknek...


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó