HWSW Informatikai Kerekasztal: Mobiltelefonok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (78 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mobiltelefonok

#21 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:20

En szemely szerint a Nokia 6610-est es 6100-ast tamogatom, annak ellenere, hogy sokan tudjak mar azt a szomoru tenyt, hogy az uj Nokiaknak mind ugyanaz a belseje, csak a design az, ami miatt kulonbozik az aruk! De ok csinaljak jol...ebbol jon a sok le! Minek kiadni a legujjabb szoftvereket, ha igy tobb modellt tudnak eladni, nemigaz? :Đ
Kép

#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:41

Bátran kijelenthetem hogy mobiltelefon téren én vagyok Magyarország legeslegelmaradottabb arca!Kép

Van egy alcatel one touch max-em aminek kinyiffant az aksija a napokban. Van egy másik alcatelem amit a volt barátnőm szerzett használtan. Annak is kinyiffant az aksija, és az antennáját is 4x ragasztottam vissza. Most kényszerűségből az anyám 6110-ét használom. De az egész mobilmizéria egyszerűen nem érint meg. Más összetöri magát egy mobilért, én meg tojok rá. Volt hogy beesett az ágy mögé a telefonom, ott volt 2 napig és csak amikor csörgött akkor vettem észre hogy jéééé wazze, hol a telefonom???!!! Az új készülékeken meg csak csodálkozom. Igaz nekem mindenképpen egy ütnivágnivaló telefon kéne. A siemens m35-ttel aszem kibékülnék, mert az kellően masszívnak tűnik nekem.



#23 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 13:50

Bátran kijelenthetem hogy mobiltelefon téren én vagyok Magyarország legeslegelmaradottabb arca!Kép

Van egy alcatel one touch max-em aminek kinyiffant az aksija a napokban. Van egy másik alcatelem amit a volt barátnőm szerzett használtan. Annak is kinyiffant az aksija, és az antennáját is 4x ragasztottam vissza. Most kényszerűségből az anyám 6110-ét használom. De az egész mobilmizéria egyszerűen nem érint meg. Más összetöri magát egy mobilért, én meg tojok rá. Volt hogy beesett az ágy mögé a telefonom, ott volt 2 napig és csak amikor csörgött akkor vettem észre hogy jéééé wazze, hol a telefonom???!!! Az új készülékeken meg csak csodálkozom. Igaz nekem mindenképpen egy ütnivágnivaló telefon kéne. A siemens m35-ttel aszem kibékülnék, mert az kellően masszívnak tűnik nekem.


Akkor en az ujabbik fajta Nokia 5210-est ajanlom, eleg szep sokat tud es utes-vizallo! Egyebkent ugy vettem eszre, hogy harom fajta ember letezik, az egyik utalja a mobilokat, de azert van neki, a masik imadja oket es ikabb ehen hal, hogy mindig a legjobb meglegyen, a harmadik meg azt se tudja, hogy mi az a mobil, mert nem jut ideje tajekozodni a tehenfejes mellett... Kép
Kép

#24 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 13:57

szerintem egy mobil arra való, hogy max telefonáljunk vele, meg esetleg egy sms-t küldjünk, és nem azért hogy sznob módra villogjunk vele mint sok "ember", akinek télleg inkább a zsíroskenyér csak menőzzön

reflexufo: nem te vagy a legelmaradottabja: nekem egy alcatel one touch maxom volt, aminek letört az antennája, és egy évig egy szög állt ki belőle, majd az aksi halála után ment a kukába, a következő egy alcatel 301-es volt, amit kemény 5 ezerért vettem, és a szigetes beázása után eldobtam a 0 forintos kártyámmal, mert annyira nem érdekel, aki akar úgyis küld egy emailt


Semmi többet nem tudok elmondani

#25 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 16:22

Hm...ugy latom te az egyes csoportba tartozol! Sebaj! Tisztelunk emiatt! Kép
Kép

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 14. 15:16

Ahhh! Végre nem érzem magam olyan egyedül ebben a témában! :Đ

Most viszont eltökélt szándékom hogy szerzek egy telefont! Ami a kritériumokat illeti, az a legfontosabb hogy ingyen legyen! Na ez ám a kihívás!



#27 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 15:26

Ahhh! Végre nem érzem magam olyan egyedül ebben a témában! :Đ

Most viszont eltökélt szándékom hogy szerzek egy telefont! Ami a kritériumokat illeti, az a legfontosabb hogy ingyen legyen! Na ez ám a kihívás!


akkor már ketten vagyunk:)

ha valakinek van egy, inkább 2 felesleges telefonja számunkra szólhatnaKép

jelszó: ajándék launak ne csekkold a fogátKép


Semmi többet nem tudok elmondani

#28 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 15:34

Ajanlanam mindkettotoknek a leutom es leveszem majd csak lesz valahogy strategiat! Sokaknak be szokott jonni es meg penzt is keresnek vele... :Đ))
Kép

#29 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 15:38

hát azé annyira valahogy nem vagyok parasztKép


Semmi többet nem tudok elmondani

#30 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 14. 17:24

Jovanna csak vicc volt...nektek ugyebar meg ingye' kene a dolog az meg csak a mesekben van...bocseszka... :Đ

#31 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 17:25

Jovanna csak vicc volt...nektek ugyebar meg ingye' kene a dolog az meg csak a mesekben van...bocseszka... :Đ
Kép

#32 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 09:24

Ahhh! Végre nem érzem magam olyan egyedül ebben a témában! :Đ

Most viszont eltökélt szándékom hogy szerzek egy telefont! Ami a kritériumokat illeti, az a legfontosabb hogy ingyen legyen! Na ez ám a kihívás!


Van: Nokia 1610, vagy Pana GD50 kb.6-8 évesek, kicsit szar az aksi, de azért 1-2 percig még bekapcsolva maradnakKép. Csak angol karakterek, 3 soros kijelzőkkel, és nice price csak neked csak most...Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 18. 09:27

Én eldöntöttem hogy a buszon fogok egyet találni. Most már csak buszozni kéne, de azt meg utálok. A környezetemben minden haver, és még faterom is talált már telefont, én meg semmit.

#34 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 09:31

Melyik buszon hagyjam őket? Kép
P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#35 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 15:01

nem jó a busz, mert franc akar bkv-zni miatta

ezt Képa bkv-nak


Semmi többet nem tudok elmondani

#36 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 15:53

Én eldöntöttem hogy a buszon fogok egyet találni. Most már csak buszozni kéne, de azt meg utálok. A környezetemben minden haver, és még faterom is talált már telefont, én meg semmit.
Figyi...szerintem terjel meg es imadkozz istenhez jo surun! Talan segit neked, hiszen isten szeret teged tudod... :Đ)))
Kép

#37 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:17

Csodával határos módon rendeződni fog ez a tarthatatlan helyzet! A soproni tescoban van most akciós siemens telefon és rendkívül masszívnak tűnik. Vásárolni fogok belőle egyet! Végre vége lesz az Alcatel rémálomnak! Kép



#38 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:42

jézusom, kilépsz ebből a remek 2 személyes klubból? nem tudom elképzelni, hogy tehetsz ilyet?Kép

pénzért telefont? ááááKép


Semmi többet nem tudok elmondani

#39 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:46

Ez most olyan olcsó és masszív hogy még neked is küldök belőle! Ez a nekünk valo telefon, hidd el nekem!

#40 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 14:49

mi a tipusa?
Semmi többet nem tudok elmondani

Téma megosztása:


  • (78 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó