HWSW Informatikai Kerekasztal: Mobiltelefonok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (78 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 76
  • 77
  • 78
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mobiltelefonok

#1541 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 23. 15:30

Van egy eladó HTC Touch HD, jó állapotban, tartozékokkal. Szoftverileg kell rendbreakni, amúgy semmi baja. 40ezerért vihető Pesten.
a.k.a. moloj

#1542 Felhasználó inaktív   p.balou 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.311
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 23. 15:50

Üzenet megtekintéseIdézet: Oliv3r - Dátum: 2011. 03. 23. 14:30

Van egy eladó HTC Touch HD, jó állapotban, tartozékokkal. Szoftverileg kell rendbreakni, amúgy semmi baja. 40ezerért vihető Pesten.


Ha nem 3 hete vettem volna telót, vinném azonnal. A szoftverrel mi a gond?
Vigyétek, vigyétek!
Original nick: p.balou
Kép
Ez a 3. xboxom! Összesen eddig: 4 3LED.

#1543 Felhasználó inaktív   Oliv3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 615
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 23. 18:14

Üzenet megtekintéseIdézet: p.balou - Dátum: 2011. 03. 23. 14:50

Ha nem 3 hete vettem volna telót, vinném azonnal. A szoftverrel mi a gond?
Vigyétek, vigyétek!

csak frissíteni kéne, néha belassul, ilyesmik...
a.k.a. moloj

#1544 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 16:32

Nagyon érdeklődöm a SE. Xperia Play iránt. Egyelőre még csak angolul lehet kapni, láttam a neten egy helyen. Igazából az lenne a kérdésem, ha esetleg beruháznék egy angol változatba és amikor kijön hazánkban is a telefon megoldható az, hogy föltegyük rá a magyar változatát a szoftvernek? Kissé buta kérdés, de nem vagyok otthon Android témában :/
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#1545 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 19:11

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2011. 03. 29. 17:32

Nagyon érdeklődöm a SE. Xperia Play iránt. Egyelőre még csak angolul lehet kapni, láttam a neten egy helyen. Igazából az lenne a kérdésem, ha esetleg beruháznék egy angol változatba és amikor kijön hazánkban is a telefon megoldható az, hogy föltegyük rá a magyar változatát a szoftvernek? Kissé buta kérdés, de nem vagyok otthon Android témában :/


megoldható, sőt akár már most is megoldható, de csak részben. viszont. hiába lesz a telefon magyar nyelvű, az összes többi applikáció angol lesz (kivéve, amihez van magyar locale).
szerintem annál randább nincs, amikor egy készülék félig magyar, félig angol.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#1546 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 19:19

Üzenet megtekintéseIdézet: dareal - Dátum: 2011. 03. 29. 18:11

megoldható, sőt akár már most is megoldható, de csak részben. viszont. hiába lesz a telefon magyar nyelvű, az összes többi applikáció angol lesz (kivéve, amihez van magyar locale).
szerintem annál randább nincs, amikor egy készülék félig magyar, félig angol.


Köszi a választ :). Hát, amíg nem jön ki a telefon itt, szerintem megbirkóznék az angollal, de lehet várok még rá, franc se tudja. Amúgy Symbianhoz képest mennyivel bonyolultabb, vagy nehezebb kezelni? A Symbianra teljesen ráuntam már. Nem fogok egy újabb Nokiát venni, amikor az nagyságrendileg ugyan azt tudja, mint az 5800-ám, de gondolom ez teljesen érthető. Mellesleg, amíg nem lesz magyar Android Market nagyon úgy sem tudom kihasználni az Xperia Play-t teljesen, mivel játékot nem tudok rá venni. Kíváncsi lennék, hogy milyen árban vannak.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#1547 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 19:22

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2011. 03. 29. 20:19

Köszi a választ :). Hát, amíg nem jön ki a telefon itt, szerintem megbirkóznék az angollal, de lehet várok még rá, franc se tudja. Amúgy Symbianhoz képest mennyivel bonyolultabb, vagy nehezebb kezelni? A Symbianra teljesen ráuntam már. Nem fogok egy újabb Nokiát venni, amikor az nagyságrendileg ugyan azt tudja, mint az 5800-ám, de gondolom ez teljesen érthető. Mellesleg, amíg nem lesz magyar Android Market nagyon úgy sem tudom kihasználni az Xperia Play-t teljesen, mivel játékot nem tudok rá venni. Kíváncsi lennék, hogy milyen árban vannak.


kezelése egyszerű, átláthatóbb mint a symbian. a market remélhetőleg idén már elindul itthon is (már a fizetős rész, mert az ingyenes kezdetektől megy), viszont ha rootlod a telefont, akkor pl market access-el használhatod (én is így használom).
egyébként játékot szerintem a sony saját szoftverén keresztül is tudsz venni, ami szerintem itthon is menni fog.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#1548 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 20:00

Üzenet megtekintéseIdézet: dareal - Dátum: 2011. 03. 29. 18:22

kezelése egyszerű, átláthatóbb mint a symbian. a market remélhetőleg idén már elindul itthon is (már a fizetős rész, mert az ingyenes kezdetektől megy), viszont ha rootlod a telefont, akkor pl market access-el használhatod (én is így használom).
egyébként játékot szerintem a sony saját szoftverén keresztül is tudsz venni, ami szerintem itthon is menni fog.


Remélem, hogy igazad lesz. Viszont, ahogy utána olvastam, bank kártyáról lehet majd fizetni, ami mondjuk nem baj, csak én azt hittem, hogy a telefon egyenlegéről húzza le az összeget.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#1549 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 20:34

Üzenet megtekintéseIdézet: The Lone Drow - Dátum: 2011. 03. 29. 21:00

Remélem, hogy igazad lesz. Viszont, ahogy utána olvastam, bank kártyáról lehet majd fizetni, ami mondjuk nem baj, csak én azt hittem, hogy a telefon egyenlegéről húzza le az összeget.


nem, az a funkció még nincs kész, csak tervben van. jelenleg úgy fest, hogy mikor az első vásárlást csinálod, végigvezet egy pár lépéses google checkout regisztráción, megadod a bankkártyád számát és 1-2 adatot majd kész, az alkalmazást megvetted és már indul is a letöltés. a következő vásárlásnál már egyből vásárol, a vásárlást követően 15 perced van visszakérni a pénzt.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#1550 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 03. 29. 21:54

Üzenet megtekintéseIdézet: dareal - Dátum: 2011. 03. 29. 19:34

nem, az a funkció még nincs kész, csak tervben van. jelenleg úgy fest, hogy mikor az első vásárlást csinálod, végigvezet egy pár lépéses google checkout regisztráción, megadod a bankkártyád számát és 1-2 adatot majd kész, az alkalmazást megvetted és már indul is a letöltés. a következő vásárlásnál már egyből vásárol, a vásárlást követően 15 perced van visszakérni a pénzt.


Ez nagyon korrektül hangzik. Amúgy valószínűsíthető, hogy SE Xperia Neo lesz végül is a választott, mivel a Play egyszerűen nagyon drága. Mindent megkapok a Neo-ban, kivéve ugye a PSP funkciót,és némileg kisebb kijelzője van a cuccnak. Mivel nekem a Vivaz az egyik legjobban tetsző SE, és a Neo ennek az utódja, mellesleg a degsin is hasonlít rá így remélhetőleg olyat veszünk.
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

#1551 Felhasználó inaktív   Gosztonyi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 06. 05. 19:35

Szevasztok :)
A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni. Telefonvásárlás előtt állok, jelenleg a Nokia 5800 Xp fogott meg a legjobban, szóval nektek mi a véleményetek/tapasztalataitok a készülékkel kapcsolatban??? Mennyire bírja akár a több éves használatot? Esetleg van szerintetek jobb telefon ebben az árban(40-45 ezer körül) és színvonalban...? Jöhet minden észrevétel... ;)


#1552 Felhasználó inaktív   Sogi555 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 119
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 06. 06. 10:45

Üzenet megtekintéseIdézet: Gosztonyi19 - Dátum: 2011. 06. 05. 19:35

Szevasztok :)
A segítségeteket/véleményeteket szeretném kérni. Telefonvásárlás előtt állok, jelenleg a Nokia 5800 Xp fogott meg a legjobban, szóval nektek mi a véleményetek/tapasztalataitok a készülékkel kapcsolatban??? Mennyire bírja akár a több éves használatot? Esetleg van szerintetek jobb telefon ebben az árban(40-45 ezer körül) és színvonalban...? Jöhet minden észrevétel... ;)


én az 5800át semmiképp se ajánlanám, nem egy rossz telefon, de eljárt felette az idő, symbianról nem is beszélve, és az árát semmiképp se éri meg. 50000ért már kapható a samsung galaxy ace, 5mp-es kamera, sokkal erősebb hardver, android, samoled multitouchos kijelző és még sorolhatnám. én ezt az 5-10000 forintot nem spórolnám le a helyedben, mert kategóriákkal jobb telefont kapsz a pénzedért. (ja és öcsém, és 2 ismerősöm is volt 5800 tulaj, 1-2 éves használat múlva mindegyikőjüknél jelentkezett az a hiba, hogy a kijelző elfeketedett/vagy mindenféle szín összevissza bejött rajta, és nem érzékelt a kijelző, igaz reset mindig megoldotta, de azért aggasztó probléma)

Szerkesztette: Sogi555 2011. 06. 06. 10:47 -kor


#1553 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 06. 06. 11:52

symbian-os telót én sem ajánlanék, ráadásul az 5800 felett már valóban eljárt az idő.
használtam 5800-at, ami agyszaft még benne, az a symbian-os nokia menü. agyrém. főleg, hogy mindent rövidítenek. a kijelzője sem az igazi.
galaxy ace vagy zte blade jóval jobb választás.
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

#1554 Felhasználó inaktív   Gosztonyi19 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 06. 06. 18:28

Üzenet megtekintéseIdézet: Sogi555 - Dátum: 2011. 06. 06. 10:45

én az 5800át semmiképp se ajánlanám, nem egy rossz telefon, de eljárt felette az idő, symbianról nem is beszélve, és az árát semmiképp se éri meg. 50000ért már kapható a samsung galaxy ace, 5mp-es kamera, sokkal erősebb hardver, android, samoled multitouchos kijelző és még sorolhatnám. én ezt az 5-10000 forintot nem spórolnám le a helyedben, mert kategóriákkal jobb telefont kapsz a pénzedért. (ja és öcsém, és 2 ismerősöm is volt 5800 tulaj, 1-2 éves használat múlva mindegyikőjüknél jelentkezett az a hiba, hogy a kijelző elfeketedett/vagy mindenféle szín összevissza bejött rajta, és nem érzékelt a kijelző, igaz reset mindig megoldotta, de azért aggasztó probléma)

Hmm... Az Ace az nekem már egy kicsit sok lenne. Esetleg még a Samsung i5700 Galaxy spica-ra gondoltam, de erről a telefonról nem tudok túl sokat. Úgyhogy, ha van véleményed/tapasztalatod erről a telefonról nyigodtan jöhet. Ja és megint csak, mennyire strapabíró?

#1555 Felhasználó inaktív   Sogi555 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 119
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 06. 06. 22:58

Üzenet megtekintéseIdézet: Gosztonyi19 - Dátum: 2011. 06. 06. 18:28

Hmm... Az Ace az nekem már egy kicsit sok lenne. Esetleg még a Samsung i5700 Galaxy spica-ra gondoltam, de erről a telefonról nem tudok túl sokat. Úgyhogy, ha van véleményed/tapasztalatod erről a telefonról nyigodtan jöhet. Ja és megint csak, mennyire strapabíró?

nyomkodtam már spicát, elég lomha egy készülék, én egyáltalán nem voltam tőle elszállva. akkor inkább egy galaxy 3, két ismerősöm is használ olyat, egyszerű, olcsó, de legalább rendes sebességgel megy, és tényleg azt kapod, amit kifizetsz.
egy kis olvasnivaló róla: http://mobilarena.hu...n/bevezeto.html

kiemelnék egy mondatot a végéről: "A Spica és a Galaxy 3 között viszont sebességben ég és föld a különbség, és igen, most látszik az, hogy már nem csak a csúcsmodellek tudnak olyan gördülékenyek és gyorsak lenni, hanem vállalható mennyiségű pénzért is olyan gépet kapunk, ami az átlagfelhasználónak az esetek zömében bőven elég kraftot tud biztosítani."

#1556 Felhasználó inaktív   The Lone Drow 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.540
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2011. 10. 10. 18:07

Egy olyan kérdésem lenne, hogy T-mobile-nál szeretném megvenni 0ft-ra az SE Xperia PLAY-t. Mivel konkrétan nincs feltüntetve az oldalon, bankszámla kivonat is elegendő a vásárláshoz, vagy muszáj munkáltatói hozzá?
"Meghalni nem halhat meg az, Mi öröklétig áll. Számlálatlan korok során Enyészik - a Halál." H. P. Lovecraft

"Becsüld az életet, gyilkolj csendesen!"

"A tökéletes gyilkosnak nincsenek barátai, csak célpontjai."

"I breathe shadow, caress with fingers of razor-sharp steel, and weep tears of poison. Mine is the name of your sudden, messy death."

"Bízz meg az árnyakban, mert a fényes ösvényeken mindig jó célpontot nyújthatsz az ellenfeleidnek."

Téma megosztása:


  • (78 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 76
  • 77
  • 78
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó