HWSW Informatikai Kerekasztal: Mobiltelefonok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (78 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mobiltelefonok

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 01. 19:50

naszoval régen is volt egy ijen topic, ha ide lehet irni hogy kinek mijen telefonja van, megéri-e másnak olyat venni, stb...

naszoval én egy nokai 3510i-ben gondolkozok erőssen, merthogy nemrég apám vett olyat, westelbe 43e-volt...

....szaguldozok a biciklivel, be a pannon kirakata elé... mit látom 29900 ft- nokia 3510i, (frissen ragasztva át a plakátom erre az összegre) wazze leesett az állam, szerintem holnap én leszek az eslő aki bejut a az üzletbe ( a boltos elott), igaz tudom hogy a pannon az dragabb, de hát ha eccer majd a mi kis fővárosunk belvárosa felé visz az utam vagy az ecseri felé, majd kisüttetem :Đ szerintem ez tobb mint jó üzlet...

ja ha jollatom akkor rossz főtopikba tettem bele :-D, nembaj ugye kedves moderator bácsik??? Kép



#2 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 01. 19:56

Vegyél SonyErriccson P800-at. A Westelnél csak 320 lepedő....!
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#3 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 01. 20:44

Meg vagy 2 kiló (súlyban értendő) már ha arről a "becsukom -telo kinyitom-pda" ról beszélünk... :Đ



#4 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 03:36

En meg mindig (a regi topic) ota is a nokia 8890-esemet nyuzom. Szeretem mert nagyon pici es sose nyomja a zsebem. Ma mar odivatunak tunik mivel se szines kepernyo se quake nem fut rajta. Nem is tudom mire cserelnem le ... azt hiszem semmire. Tudja amit akarok hogy egy telefon tudjon es ez nekem eleg is.
Have a good byte!!!

#5 Felhasználó inaktív   Fricci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 06:00

Én Lord Mixx-hez hasonlóan gondolkozok. A munkám miatt sokat telefonálok, de nincs szükségem csili-vili telefonra, színes kijelzőre, fényképezőgépre, hogy ágyba hozza a reggelit meg ilyesmi. Ellenben kell a jó aksi, a tiszta hang (ezt mondjuk már mindegyik telefon tudja) a jó térerő, meg hogy azért nézzen is ki valahogy. Kb. 1 évig nekem 6210-esem volt (számomra a telefon a Nokiánál kezdődik...bár ez a saját privág véleményem) és most cseréltem le egy 6310i-re. Jelenleg sztm ez az utolsó olyan felsőkategóriás telefonszéria, ami teljesen megbízható (nem fagy le, nem csinál hülyeségeket). Én ezzel teljesen elégedett vagyok, aki most akar telefont (és "telefonra" van szüksége, nem videjójáték-kamera-mp3lejátszó-személyiasszisztensre) annak bátran ajánlom.

#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 06:57

Ahha az aksi kapacitása most már télleg nagyon fontos... bár én a telomat nem használom sokat ezért volt hogy már amikor szinte nem is hvtam nem is sms-eztem kettő hetig birta :Đ

#7 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:25

Mondjuk ha telót kéne választanotok ( full ingyen ) akkor melyiket választanátok???
Én a Nokia 5100-st... nem tudom ki ismeri, de az a telefon nem semmi.
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:40

Hát nemtom mert van amelyik szép de nem okos, és van amelyik okos de nem szép, és néha akad egy olyan amelyik egy kicsit mindkettot magában hordozzaKép

talán nokia 3300 (nem osszetevesztendo a nokai 3330-assal) meg N-Gage
de most látom a gsmporton hogy mire is gondolsz, naigen, ez egy csúcsszuper telo, vmelyik nap a kezemben tarthattam egy ilyet, hátnagyon yo... ez is kéne (ha adnák)Kép



#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:40

Hát nemtom mert van amelyik szép de nem okos, és van amelyik okos de nem szép, és néha akad egy olyan amelyik egy kicsit mindkettot magában hordozzaKép

talán nokia 3300 (nem osszetevesztendo a nokai 3330-assal) meg N-Gage
de most látom a gsmporton hogy mire is gondolsz, naigen, ez egy csúcsszuper telo, vmelyik nap a kezemben tarthattam egy ilyet, hátnagyon yo... ez is kéne (ha adnák)Kép



#10 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 19:05

Nekem egy S55-ösöm van, és teljes mértékben meg vagyok vele elégedve... Szerintem az egyik legjobb telefon ár/teljesítmény arányban (ami még jó, az a 3650, de az olyan ronda, hogy csak na :Đ )... 3510i helyett mindenképpen ezt tudom ajánlani...

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#11 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 19:51

Én is 55öst birtoklok, csak én C55-öst :Đ

Gyengébb enyhén szólva mint az S55, de szvsz megéri az árát, akinek nem fontosak olyan apróságok, mint a szines kijelzö, de kell neki Java nameg adatkábelen át nyitható java port, annak ez szerintem jó választás :-D Nem mondom rá, hogy csúcs, meg nem egy újdonság, de Java + Polifónikus + Siemens és Westelnél 20 pénz kártyával... nameg GPRS, ha valakinek az a fontos :-D

Öszintén szólva nekem három gondom van vele:

1.) Kicsit lassacska... azaz a töltések igen hosszúak. Bár más Java-s mobilt még nem használtam, tehát lehetséges hogy a többi is ilyen, de engem pl. így elsöre zavart, azóta megszoktam a töltögetéseket

2.) A polifónikus halkabb az egyszólamuakhoz képest... eleinte furcsa volt, hogy maximum hangerön is milyen halk

3.) A két rákerült játék nem teljes :-D A folytatását le lehet tölteni... pedig nagyon örültem hogy van Prince of Persia-m mobilon is, aztán amikor közölte hogy eddig van rajta kicsit elszomorodtam... és még azóta se töltöttem le, és azt hiszem nem is tettem volna ha nem sikerült volna nem olyan régen nagynehezen gépre megszerezni a java cuccost, és adatkábel segítségével rávinni, mert WAP-ról nem töltöm re, arra nem pazarlok pénzt...

Egyébként ezeket kivéve elégedett vagyok a telóval, igaz hogy egy hete van még csak meg :-D


Mental Static  - blog minden hülyeségről

#12 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 19:59

a C55ről pár szót szólnék... nem tudom ShadoW milyen a szoftververzió a telefonodban, de gondolom azt azért tudod, hogy a Siemens kiadja a softfrissítéseket, hogy otthon házilag is felfrissíthesd... az S55-ben pl. a 16-os soft a 12-esnél 2x gyorsabb, és ezt komolyan mondom... olyan mértékben átírtak benne pár dolgot, hogy azóta siznte repül a telefon a sebességtől :Đ

A halk hangokkal sjnos én is küzdök, a léegjobb megoldás, ha készítesz egy olyan midit, ahol 15 szólamban ugyanaz a hangjegy szól maximum hangerőn, így már elég elviselhető a "halksága" a telefonnak (legalábbis az S55nek)
Ezt viszont nem tudtam... régi jó öreg MT50-semben teljes játékok voltak... köztük a Moorhuhn, meg az örök kedvenvcem a Potyogó Doboz 2 :-D

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#13 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:21

:Đ Ezt a szoftfrissítést akkor majd megpróbálom... van esetleg valami veszélye? :-D

A játékok ingyenesen leszedhetök a siemens oldalárol, csakhát WAP... viszont az általad adott linken megtaláltam öket :-D


Mental Static  - blog minden hülyeségről

#14 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:34

ha áramszünet lesz a frissítés közben, akkor irány a szervíz, de ott garnciábval megcsinálják...

azok is csak demók, hidd el nekem :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#15 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 22:32

Lehet hogy demok igaz...

Tehát ha elcseszem a szervizben nem mondják azt hogy ejnyeejnye miért nem vittem inkább be, és ez nem garis problema?


Mental Static  - blog minden hülyeségről

#16 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 22:50

a Siemens az egyetlen cég, ami támogatja az otthoni frissítést, így a hivatalos programmal történő frissités során szerzett hibákért is vállalják a felelősséget... de kikódoltatás, meg egyéb nem-hivatalos frissítés után persze a garinak annyi...

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#17 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 22:57

a Siemens az egyetlen cég, ami támogatja az otthoni frissítést, így a hivatalos programmal történő frissités során szerzett hibákért is vállalják a felelősséget... de kikódoltatás, meg egyéb nem-hivatalos frissítés után persze a garinak annyi...
Arra valahogy nem is gondoltam :Đ Akkor egy ilyet valószínüleg meg fogok próbálni, thx az infót.
Mental Static  - blog minden hülyeségről

#18 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 23:29

forum.terminal.hu --> mobil szekció... illetve kecs.uw.hu, bátr az utóbbi már elavultabb sajnos...

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#19 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 08. 03:13

nem tudom minek van 2 mobiltelefon topic, de ide is irok.. :Đ lord: remek telonak nez ki az a 8910, ha sznobozni tamad kedved, es van par dolcsid lecserelni, de ragaszkodsz hozza, akkor 8910i-t tudom ajanlani (http://www.nokia-asi...,27115,00.html), ami mar rendelkezik szines kijelzovel (mintha annyira nagy cucc lenne egy szines lcd, csak megemlitem, hogy van ilyen is).
Kép
Kép

#20 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 02:19

hm... van mar ilyen topic vhol nem? Kép

en az se t310est tom ajanlani kameraval felvertezve.
nekem is ilyen van. :Đ


"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

Téma megosztása:


  • (78 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó