HWSW Informatikai Kerekasztal: Mi most a kedvenc zenéd/előadód - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mi most a kedvenc zenéd/előadód

#21 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:48

Ez egy örök téma. Sajnos nekem nem akar változni az ízlésem.

1. Black - Wonderful Life

a többi sorrendje nem érdekes:

Prince - Purple Rain, M Jackson - Dirty Diana, Springsten - Streets of Philadelphia, Elvis - Suspicious Minds, Phill Colins - In the air tonight, Faithless - Insomnia, Angelo Badalamenti - Twin Peaks Theme, Marvin Gaye - Let's Get It On

Veszedelmesen kifinomult az ízlésem!Kép



#22 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:24

Háát ha rap akkor: DMX mindenképpen, és nem 50 Cent, mert mindenki azt hallgat... sajnos.
Persze ott van eminem is... ő az az ember, akit a legjobban utálok!

Kép eminem

( ez tök jó, csak kár hogy Reflexufo találta ki.. )


Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:49

eminemet én sem szeretem.

#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:20

Hát eminemet sztem csak az ilyen 11-12 éves kiscsajok meg kissrácok szeretik, de persze azért vannak néha jó számai is... remélem ezzel nem sértettem meg senkit

nálam még orok kedvenc a europe-final countdown



#25 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:31

nekem a linkin park a nyerő

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:38

Háát ha rap akkor: DMX mindenképpen, és nem 50 Cent, mert mindenki azt hallgat... sajnos.
Persze ott van eminem is... ő az az ember, akit a legjobban utálok!

Kép eminem

( ez tök jó, csak kár hogy Reflexufo találta ki.. )


Küldök majd egy licenszlevelet regisztrációs díj ellenében! Kép

Szerintem 50cent nem egy nagy eresztés. Ja, és zárt fogsorral énekel!

Kép...50cent...



#27 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:12

Miben különbözik ha vki nyitott vagy zárt fogsorral énekel? elmagyaráznád nekem lécci? egyszer már hallottam errol vmit de sajna véges a memóriám,
...ki kéne már boviteni, bár akkor meg lehet hogy a fejformám lenne abnormális Kép

#28 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:00

Háát ha rap akkor: DMX mindenképpen, és nem 50 Cent, mert mindenki azt hallgat... sajnos.
Persze ott van eminem is... ő az az ember, akit a legjobban utálok!

Kép eminem

( ez tök jó, csak kár hogy Reflexufo találta ki.. )


Hát Eminemet én sem szeretem sőt Rockos beállítottságú vagyok de az Eminemnek most volt valami filmje amihez megjelent egy szám,(vagy maga a filmzene volt?)és az nekem nagyon bejött de hallottam már más számát is az meg egy rakás kaki volt.Amúgy Kedvenc együttesem az Iron Maiden meg a Status Quo,kedvenc számom a 2 minutes to midnight az Iron M.-től.

#29 Felhasználó inaktív   DajackaL 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:31

Annyira fel tud b*szni ha valaki azért nem bír egy énekest/együttest(most épp Eminem-re értem), mert azt hallgatja mindenki és az megy egész nap a tévében meg a rádióban. Szerintem pl. Ice Cube, Onyx, LL Cool J vagy akármelyik régebbi Rappernek is megvolt az mikor éjjel-nappal az ő klippjeit adták a tévében és egész nap róla beszéltek.

#30 Felhasználó inaktív   beatman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 04:23

Tipikusan ilyen nalam a Linkin Park. Oruletesen tisztelem amien soundot kepesek elerni, de ha a villamosmegalloban meglatok egy linkinparkos-polos pattanasos tinit, egybol sohajtva - passzivan is - de elkomolytalanodik bennem a rajongas, ugy erzem nem engem celoz meg a zenejuk. NEM TUDNEK tinik kozott pogozni a duhongoben!

Amugy en birom a mainstreamet!



#31 Felhasználó inaktív   Lothar 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 21
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 05:37

Roviden es tomoren: Hősök - Láttam már sok mindent. Persze az egesz Nyelvtan cimu albumuk egy igazi kedvenc, igy minden hip-hop kedvelonek kotelezo alapmukent szeretnem a figyelmebe ajanlani.


------------------------------------ Acta est fabula

#32 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 10:12

juteszembe a legutóbbi felsorolásomból kihagytam a Jeges-t, mert bár csak két száma van (legalábbis tudomásom szrint), de mégis király.

és most más téma. ez Kép mi? Black power?Kép


TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#33 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 16:18

Annyira fel tud b*szni ha valaki azért nem bír egy énekest/együttest(most épp Eminem-re értem), mert azt hallgatja mindenki és az megy egész nap a tévében meg a rádióban. Szerintem pl. Ice Cube, Onyx, LL Cool J vagy akármelyik régebbi Rappernek is megvolt az mikor éjjel-nappal az ő klippjeit adták a tévében és egész nap róla beszéltek.
Ha ezzel most rám gondoltál akkor félreértettél!Én nem utálom az ilyen dolgokat,csak nem szeretem ha nem bírok egy számot,erre meg egész nap az megy mindenhol,és az én szemszögömből ez olyan mintha soha nem adnának egy rendes számot se!!

#34 Felhasználó inaktív   dJ KiXasS 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 32
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 17:50

Tipikusan ilyen nalam a Linkin Park. Oruletesen tisztelem amien soundot kepesek elerni, de ha a villamosmegalloban meglatok egy linkinparkos-polos pattanasos tinit, egybol sohajtva - passzivan is - de elkomolytalanodik bennem a rajongas, ugy erzem nem engem celoz meg a zenejuk. NEM TUDNEK tinik kozott pogozni a duhongoben!

Amugy en birom a mainstreamet!


Valóban a tinik a legnagyobb rajongótáboruk, de én szvsz nem azért hallgatok vagy nem hallgatok egy együttest, mert hűdenagy a rajongótábora vagy hogy milyen faszagyerekek hallgatják. Soha nem értettem ezt az emberi tudatlanságot, miért kell vkit vmiben követni?

Na mind1, a lényeg, hogy én nem skatulyázom be magam egyik stílusba sem, ami tetszik, tetszik, lehet az tőlem nyálas, csöpögős, a Danubiusban naponta 1000x leadott szám, vagy hardcore, nu metal, rock, stb.

Én tisztelem azon együtteseket, akik megütnek egy bizonyos szintet nálam és attól kezdve tőlem szidhatják, utálhatják mások, nem zavar nagyon Kép



#35 Felhasználó inaktív   DajackaL 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 18:16

Nem rád céloztam Malfoy... amúgy bennem is van egy ilyen, hogy ha meglátok egy olyan kis köcsögöt akinek pólóján van Eminem, Linkin Park vagy akármelyik együttes akinek a zenéjét kedvelem teljesen elveszi a kedvem attól a zenétől, de próbálom azt elérni, hogy ne érdekeljen az ilyen.

#36 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 01:53

ha valaki jó rappet akar hallani feltétlenül halgassa meg DMX-től az X gon give it 2 ya-t és Ice cube-tól a Natural born killaz-t vagy szedje le innen: http://hitmanyr2k.com/Creativity.htm DMX-től a right/wrong-ot, Jet Li fist of a legend c. filmjéből készült videót kell keresni ugyanis ez alatt a videó alatt megy a zene, de már csak a videó miatt is megéri letölteni szerintem. nagyon ütős harcok vannak benneKép

más: ha valaki tudja honnan lehetne megszerezni a Fist of a legend c. filmet és elmondaná akkor nagyon megköszönném


TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#37 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:03

Úúúútálom a rappet!!! ROCK or METAL forever!!!!!!!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#38 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 13:31

hallottál egyáltalán normális rappet vagy rap alatt majkát, dopemant és a többi pancser faszefejet érted?
TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

#39 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 17:39

Soha nem hallottam normális rappet, ugyanis ilyen nem is nagyon létezik... :Đ
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#40 Felhasználó inaktív   asas 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 90
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 22:50

ja mer az olyan jó, hogy pár idegbeteg a fejét rázza meg csapkodja a gitárt.Kép
TECHNO SUX, RAP RULZ :-D "AK 47 is the tool, dont make me act the mothafuckin fool!"

Téma megosztása:


  • (17 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó