HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Underground - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Underground

#1 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 13:16

Aki szereti a Nfs sorozatot az jöjjön ide és szoljon hozzá az új kiegészítőhöz.Most, hogy megvolt az előszó: elég érdekes lesz a Game mert át fognak térni olyan játékmenetre ahol folyamatosan lehet felyleszteni a járgányokat és pénzt kapunk a versenyekért. Szerintem nagyon király lesz.Nem tudja valaki PC-re a megjelenés időpontját?
A Gamekapocs legyen veletek.

#2 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 14:40

nagyon varom, es remelem nem ilyen arcade hulladek lesz mint a midnight club 2. Ha megmarad az nfs4-5-ben valo felig arcade, felig szimulator jelleg, az pont eleg lesz. ha pedig a tuning resz fele olyan jo lesz mint a street legal akkor meger egy kek tdk-t.
Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 15:14

nagyon varom, es remelem nem ilyen arcade hulladek lesz mint a midnight club 2. Ha megmarad az nfs4-5-ben valo felig arcade, felig szimulator jelleg, az pont eleg lesz. ha pedig a tuning resz fele olyan jo lesz mint a street legal akkor meger egy kek tdk-t.
Azt írták, hogy majdnem teljesen szimulátor lesz. A Midnight Club 2-höz ilyen király játékot nem illik hasónlítgatni.
A Gamekapocs legyen veletek.

#4 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:42

Szep a grafika es ha az ember haverral versenyzik felvaltva par sor mellett akor el is megy szerintem. Komolyan nem szabad venni mert akkor a vernyomas csokkentot oda kell kesziteni alapbol...

A jatek jovo ev elejere van beigerve szoval meg parat lehet addig aludni. Elotte meg jonni fog a fast and the furious is aminek a neve igencsak sejtet valamit a mufajarol...


Have a good byte!!!

#5 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:32

Asszem semmi kozunk hozza... :Đ

Szep a grafika es ha az ember haverral versenyzik felvaltva par sor mellett akor el is megy szerintem. Komolyan nem szabad venni mert akkor a vernyomas csokkentot oda kell kesziteni alapbol...

A jatek jovo ev elejere van beigerve szoval meg parat lehet addig aludni. Elotte meg jonni fog a fast and the furious is aminek a neve igencsak sejtet valamit a mufajarol...


De ugye nem csak egy hülye konzol átirat lesz?A MODERÁTOROK MIÉRT ÍRNAK ÉKEZETEK NÉLKÜL? Ez engem teljesen idegesít.
A Gamekapocs legyen veletek.

#6 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 02:34

Sajnalattal jelentem, hogy a jakok lezabaltak az ekezetet a bill-rol. Viszont van jo hirem is: miutan toroltem a midnight club 2-ot a gepemrol megmaradt egy marek pirula... milyen kell: kek vagy piros? Kép

A hulye konzol atiratrol meg csak annyit, hogy vannak neha ott is igen-igen nagy dolgok. Lasd pl. vice city, vagy gran turismo. Ha barmelyiket lattad nem hinnem, hogy azt mondanad, hogy hulye konzol... bar tenyleg sok baromsag van rajuk (de ez pc-re is igaz)


Have a good byte!!!

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:40

És miért szereted mondjál valami indokot.
pl.: a szép autók ami gyorsak isKép

#8 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:50

És miért szereted mondjál valami indokot.
pl.: a szép autók ami gyorsak isKép

Szép magyar mondat volt.
Én már várom ezt a game-et. Nem tudom milyen lesz, de várom!
Mondjuk most megint új hangulata lesz ezzel a játékmenettel, de ha jól összerakják a srácok, akkor szívesen fogom tuningolni a Lamborgini Diablo-mat...:Đ


Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#9 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 23:28

Sajnalattal jelentem, hogy a jakok lezabaltak az ekezetet a bill-rol. Viszont van jo hirem is: miutan toroltem a midnight club 2-ot a gepemrol megmaradt egy marek pirula... milyen kell: kek vagy piros? Kép

A hulye konzol atiratrol meg csak annyit, hogy vannak neha ott is igen-igen nagy dolgok. Lasd pl. vice city, vagy gran turismo. Ha barmelyiket lattad nem hinnem, hogy azt mondanad, hogy hulye konzol... bar tenyleg sok baromsag van rajuk (de ez pc-re is igaz)


A Grand Turismo konzolos, de átirata sajnos nincs :Đ( Pedig a legkirályabb autos game...

Az NFS:Underground megjelenése nem összel lesz? Legalábbis mintha a GameStarban azt írták volna (legalábbis haver azt mondta)


Mental Static  - blog minden hülyeségről

#10 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 01:19

En vettem a faradsagot es megneztem a roppant bonyolult

http://www.needforspeed.com -on. Ha te is megteszed akkor valamivel sokkal pontosabb infot fogsz tudni olvasni mint egy offlany lapban...


Have a good byte!!!

#11 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 11:09

En vettem a faradsagot es megneztem a roppant bonyolult

http://www.needforspeed.com -on. Ha te is megteszed akkor valamivel sokkal pontosabb infot fogsz tudni olvasni mint egy offlany lapban...


A gamestar honlapjáról való az infó, az nem offlájn :Đ Egyébként jártam ott a hivatalos honlapon is, de ott csak bekuttantottam milyen...
Mental Static  - blog minden hülyeségről

#12 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 10:38

Látom már, hogy az év szimulátura lesz.

Megjelenés: Need for Speed: Underground - 2003 11.28.


A Gamekapocs legyen veletek.

#13 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 13:58

Moderalta / atnezte / felesleget torolte: Lord Mixxx (kinek nem tetszik tepjen sorszamot a panaszirodaban)

Elarulnad honnan szedted ezt az infot? Az EA honlapjan early 2004 van kirakva.....


Have a good byte!!!

#14 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 17:41

nagyon igeretesnek nez ki ez a jatek, kivancsi vagyok, hogy mit tudnak osszehozni az nfses fiuk.
biztos nem lesz olyan reszletes a tuningolos resz, mint a street legalban.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#15 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 26. 13:21

Szintén nagyon várom már a gammát. Remélem tényleg jó hangulatu lesz és nem rontanak el rajta semmit.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#16 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 01:43

regebben azt hallottam, hogy pcre ki sem fog jonni.
nagyot csalodtam volna az nfs keszitoiben, ha nem jott volna ki.
mondjuk ugy is atiratbol lesz reszunk, de meg az is jobb, mint a semmi.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 04. 22:06

Mi ez a lapítás?:Đ Legalább egy órája kint van a demó (ergo lesaz PC:)!

Nekem például kimondottan tetszik! Kormánnyal még nem próbáltam, de billentyűvel sem volt rossz. A demóban egy circuit meg egy gyorsulásos pálya van. A grafika első ránézésre abban különbözik az elődtöl, amiket a menüben be lehet kapcsolni, mint pl. motion blur, light trail... Ezek kimondottan hangulatosak! Én élveztem a demót.

Azt próbálta már valaki, ki lehet-e szedni a sound trackeket a NFS HP2-ből? Nagyon húzós kis zenék voltak szerinem, minden száguldozós játék alá jó lenne (mondjuk a Carma 2 Iron Maiden trackjei sem voltak rosszak:). Kimondottan elvitte a játékot a hátán a zene és grafika... Az Underground demó nekem egy picit élvezetesebb, talán. Bár persze a végleges még lehet sokkal jobb is, vagy rosszab is...



#18 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 09:13

Letöltöttem, megvizuáltam. Még nem játszottam vele, mert reggelre jött csak le (a gamershell kicsit túl volt terhelve) de a grafika alpján nagyon ígértesenek tűnik. Mjad ha otthon megnéztem még jövök!!


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 05. 10:14

Most vettem észre, hogy a demóban a választott autó tuningolását autómatikusan elvégzi a progi (magyaráz is, hogy a teljesben mennyi lehetőségem lesz erre), és ezt többféleképpen meg tudja csinálni! Ez jó:Đ Nem vagyok igazi autó mániákus (én gépbuzi vagyok, mint itt sokan mások:) de imádom a szép felniket, és nagyon értékeltem, hogy különböző felniket kapott az autó minden indításkor, szépen, háromszögekből kivitelezve, nem holmi textúráról van szó (bár az utóbbi időben olyan már talán nem is volt). Már csak az érdekelne, hallottak-e Street Legalről a készítők, vagy ez volt hamarabb:)

#20 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 07:34

KépMegnéztem tegnap este, és jónak tűnik. Bár ebből mág sok konzekvenciát nem lehet levonni, mert itt a két fajta versenyen kívül nem sok látszik. Pl. hogy jutsz az autóhoz, vásárolni kell? Tuningcuccokat is venni kell vagy eleve tuningos verdák vannak csak? Majd meglássuk Kép A grafika viszont lenyűgöző és mi tagadás be is szaggatott egy picit, de remélem ez csak a demo sajátossága és nem a gépem kevés (PIV 2.66, 512 Ram, Gef4 TI4600)Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

Téma megosztása:


  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó