HWSW Informatikai Kerekasztal: Need for Speed: Underground - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Need for Speed: Underground

#41 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 25. 15:05

One egy kerdesem:

Az ugye tiszta, hogy a stylus pontok alapjan kapjuk a cuccokat. A kerdes igy szol: lehet-e ugy megszerezni tuning cuccokat, hogy az ember quick race-ban nyomul? Egy valag matrinyat begyujtottem mar vele de sose jott alkatresz. Ezt csak azert kerdem mert vannak bizonyos palyak ahol kisse nehez nyerni es nem nagyon bannam ha a verdaba bekerulne egy-ket okossag hogy boritekolni lehessen a gyozelmet.

Lancer 4ever!!!


Have a good byte!!!

#42 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 25. 16:32

na igen, ez jo kerdes.
mar miota jaccok, de meg mindig nincsennek uj lampaim!
pedig mar 2. szintu a szerelesnel az elso 3 dolog.
ez eleg erdekes.
ezt ki kellene majd probalni.bar szeritnem a profilba automatice elmenti a pontokat, ha quick racebe mesz is.
proba cseresznye!
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#43 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 26. 08:09

Na akkor kezdjük előről. A cél: legalábbis ha jól értelemztem (kb. 50-60 futam után) Underground módban a TOP listák élére kerülni, mind drift, drag etc., valamint a magazinokban címlapként szerepelni. Alapesetben van egy pár autód alapszintű tuningal (quick race). Első feladat. Underground mód: úgy lehet bekerülni, hogy az elején van egy próbafutam, ha ezt teljesítetted megveheted az első autódat. Ezt a később bármikor le is cserélheted. Ekkor kezdődik el a játék tényleges része. Alapban nem sok cuccod van, de ha jól teljesítesz a versenyeken és első vagy (kezdésnek nem érdemes medium-nál erősebb szinten kezdeni, mert (ott is megkapod a cuccokat és pénzed is lesz mindíg bőven) csak megnehezíted a dolgod ez alól a vérprofik kivételek. Tehát amit meg underground módban az megjelenik quick race módban is (turbo, nitro, felnik etc.). A tunning két részből áll és ezeknek is szerepe van. A teljesítmény növelésével foglalkozó rész egyértelmű, a másik az auto kinézete. Erre kapod a reputation pontokat. Ennek azért van jelentősége, mert a futamokért kapható pontoknál mint szorzószám szerepel. Tehát hiába a nagy teljesítmény ha a kinézet miatt nem kapod meg a megfelelő pontokat. Tehát a futamok alkalmával lesznek extra feladatok is, ezt is érdemes megcsinálni, mert jó kis extra cuccokat lehet érte kapni. A quick race mód a hírnevedet hivatott növelni érdemi nyeremény nincs (matrica), de az underground futamokon nyert autókkal (ezek nem tuningolhatók, de 5 csillagos a rep-je és ezáltal ötszörös szórzót is kapsz érte) érdemes (csak easy módban) versenyezni 1-1 kört mert kellemesen emeli az elismertségi pontjaidat és ez is segít a listára való felkerülésben. Tehát a quick race és az underground összefügg egymással, de csak underground módban van esély továbbjutni. Még1. dolog egy idő után le kell majd cserélned mindenképpen az autód, mert követelmény lesz pl. a hatsebességes váltó ez meg csak bizonyos modellek esetén áll majd a rendelkezésedre. Összegezve, minden tunning kell, és jó ha figyelsz a rep. pontjaidra is. Asszem most ennyi...



#44 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 26. 08:10

Nnna mire beírtam kiléptetett a cucc KépKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#45 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 26. 22:29

Na emberek, nekem 1.100001 valamennyi a verziószám (egyszóval full végleges) , DE kilép a 19 pályánál ha megcsinálom a cowart reward-nál , csináltam más profilt is de ott megint kilép :Đ De patch még nincs a game-hez, tud valaki segíteni nekem ????

#46 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 27. 09:29

Nincs 5letemKép Használj rippelt verziót, azzal megy.Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#47 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 27. 17:40

Nem tudom mi lehet a bajod. Nekem jol meg (nvidia 5.2.1.6 driver). Meg egyszer sem fagyott vagy lepett ki. Nem tudom mi lehet a gondja.


Have a good byte!!!

#48 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 28. 11:08

Na emberek, nekem 1.100001 valamennyi a verziószám (egyszóval full végleges) , DE kilép a 19 pályánál ha megcsinálom a cowart reward-nál , csináltam más profilt is de ott megint kilép :Đ De patch még nincs a game-hez, tud valaki segíteni nekem ????
van mar peccs a jatekhoz.
1.2xxx lesz a jatek.
egyik haver is azt mondja, hogy az elso cowart rewardnal lefagyneki es kilep a winbe.
odaadtam neki a peccset, majd meglatjuk, hatha az segit rajta.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 28. 18:23

Linket tudsz dobni a patch-hez, mert én már égbe-földbe kerestem, de nem találtam a hivatals oldalon se :Đ

#50 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 29. 01:36


"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 30. 00:14

Kösz kukac!! Már megy, igaz előtte probálkoztam az a hivatalos oldalon nemrég megjelent EA auto-update-elő patchel, amivel nem mentem semmire, de ez: DeViance-esel, mivel a játékhoz ilyen crackem is volt, pont egyezett és megy már , tehát mégegyszer kösz.

#52 Felhasználó inaktív   bLoCk 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 30. 01:29

Ja Köszi kukac!Kép
Ha nem mész el mások temetésére ők se mennek a tiédre! ----------------------------------------------------------------- Fékezzük meg az inflációt, együk meg a gazdagokat...

#53 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 30. 02:19

nincs mit sracok, en is csak veletlenul talatam azt a linket.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#54 Felhasználó inaktív   Powell 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 30. 08:42

Vki pls egy tippet hogytudom legyűrni a Legendet.Itt küszködök vele régótaKép



#55 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 01. 23:12

Miben, merre, hogyan? stb... hanyadik palyanal tartasz?
Have a good byte!!!

#56 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 02. 08:02

Csak kitartással, én most tartok a 105. pályánál és most már csak easy módban tudom többszöri nekifutásra megcsinálni a pályákat, pedíg eddíg medium-ban nyomtam, de annyira csal az AI, hogy már másképp nem lehet. Sőt az sem mind1 milyen autóval állsz ki ellenük. Itt a vége felé már nem szabad törődni azzal, hogy melyik verda tetszik neked, hanem csak az számít, hogy a legjobban gyorsuljon és a legjobban irányítható legyen. Pl. a Drif-ben a hátsókerekes autókkal lehet a legjobb eredményeket elérni (Toyota MX-5, RX7, Nissan 240ZX 100 000 pont feletti értékeket lehet símán csinálni) Drag-ban elsőnek a Civic, Acura RSX, majd Mitsubishi Eclipse, és Skyline jött be. Sprintben és a körversenyekben, Civic, RSX, Eclipse, Skyline működött (esetleg még S2000).


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 12. 02. 23:55

Sajnos en is rajottem, hogy hiaba tetszik a Lancer ebben a jatekban ugy van megcsinalva, hogy mindenkeppen valtogatni kelljen a kocsikat. A penz erdekes dolog es szerintem tok felesleges is mert semmi ertelmet nem talaltam. Nem kuporgatsz, hogy alkatreszt vegyel inkabb kinylodsz, hogy vegre vehess.... no mind1 nem lehet minden 100%

#58 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 03. 08:11

Így van lehetne még -12 dolgot javítani, de azért nekem így is nagyon bejönKépKép És különben is így lehet, majd ennél is jobbat csinálni folytatásnak KépKép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#59 Felhasználó inaktív   Powell 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 10
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 03. 17:44

Már legyűrtemKépAz utolsó pályán volt.



#60 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 04. 07:01

Mivel fogtad meg?
Have a good byte!!!

Téma megosztása:


  • (21 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó