HWSW Informatikai Kerekasztal: Norton család - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Norton család

#1 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 13:23

Sziasztok!

Szóval a kérdésem vagy inkább a kérésem az lenne,hogy vki elmondaná mely programok tartoznak ide??És az egyes programok mire használhatóak????Mert én az AntiVirusnál leragadtam!!!

Előre is köszi!!!Kép


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#2 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 16:59

Ide tartozik pl a norton commander, mely rengeteg dologban megkonnyiti eletedet, ha nincs windows-od ;]
Kép
Kép

#3 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 17:11

Daks látom vicces kedvedben vagyKép
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#4 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 03:01

Valoban leragadtal Kép. Ma mar symantec neven fut... bar symantec commandert meg nem lattam Daks nagy banatara.

Program? Mint egen a csillag annyi valtozat/verzio. Ember nem tudja oket kovetni. Van sima/corporate/pro/amateur/felprofi stb valtozat mindenbol. Ha csomag akkor valamivel tobb/kevesebb van benne esetleg mindketto. A nagy lenyeg, hogy 2002-es csomagok azt hiszem az elsok amik xp alatt futnak. A nagy szivato mester az osszes kozul a symantec-norton-unerase nevu talalmany. 1x volt a gepemen es kikapcsoltam... legalabbis en ugy tudtam. Aztan csak fogyott a hely mindig. Azota gyulolom. Erdekes, hogy ma mar nem kell annyit buzizni egy xp-vel, hogy igazan fontos legyen ilyen kiegeszito hozza.


Have a good byte!!!

#5 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 19:47

Annyira azért nem maradtam le.Azt tudom,hogy Symantec.Én nem erre voltam kíváncsi hanem az egyes termékek nevére és azok felhasználási területére.Vagyis SystemWorks,Antivirus,asszem van vmi Ghost is szóval ezekre gondoltam!!!


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#6 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 20:50

Annyira azért nem maradtam le.Azt tudom,hogy Symantec.Én nem erre voltam kíváncsi hanem az egyes termékek nevére és azok felhasználási területére.Vagyis SystemWorks,Antivirus,asszem van vmi Ghost is szóval ezekre gondoltam!!!


Én csak az Antivírusról tudok felhasználóként beszélni,megvan a NAV 2003 Professional Ed.Egy hete nyomtam egy format c: -ot és a windows feltelepítése után rögtön kaptam cd-ről egy szép nagy féregvírust.Na mondom fasza kezdhetem előről,azért próbaképp felraktam NAV 2003-t,szerencsére az a szar nem fertőzte meg,és nagyon szépen kitakarította a gépet,mondhatni kikezelte.Szóval ha ilyen jó a többi progi is akkor érdemes megszerezni.

#7 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 20:55

Draga barataim! megis mire valo az internet? http://www.symantec.com/product/
Kép
Kép

#8 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:54

Daks barátomnak köszönöm az infot!!

Malfoy:nekem is a Professional Edition van még maximálisan meg vagyok vele elégedve!!Vírust még nem talált!Most ezt a Systemworks 2003 beszerzésén gondolkodok.Innen lehet róla olvasni néhány hasznos infot:http://www.pcdome.hu/article.php?id=1386

Remélem nem gond,hogy egy másik PC-s hpről copyztam?


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#9 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:07

Daks barátomnak köszönöm az infot!!

Malfoy:nekem is a Professional Edition van még maximálisan meg vagyok vele elégedve!!Vírust még nem talált!Most ezt a Systemworks 2003 beszerzésén gondolkodok.Innen lehet róla olvasni néhány hasznos infot:http://www.pcdome.hu/article.php?id=1386

Remélem nem gond,hogy egy másik PC-s hpről copyztam?


Ilyen dolgokon nem kell gondolkozni.A gépnek szüksége van rá,de komolyan,ha hülyén is hangzik de egy ilyen programcsomag nem ártana nekem sem.

#10 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:10

Holnap le is töltömKép

Egy baj van vele!Kicsit visszafogja a gépet így nem árt neki az 512RAM


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#11 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:17

Holnap le is töltömKép

Egy baj van vele!Kicsit visszafogja a gépet így nem árt neki az 512RAM


Hmm hering ennyi memória már majdhogynem alap...ráadásul fillérekért kapható.

#12 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 14:40

Ja de nem mind1,hogy milyenKépNekem 255SD van és nem fogok venni még 256.Minek??Igaz gépre sincs pénzem így megfontolandó,hogy vegyek-e még 256SD,de majd meglátom!!

Utánanéztem egy-két dolognak és közben megtaláltam Symantec Norton Security 2003,ami egyértelműen a hackerek,vírusok és egyéb haszontalan dolgok ellen véd!Megint csak hasznos kis jószág.


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#13 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 10. 01:54

most raktam ujra a windozt es mondom felteszem a norton antivirus(rovidotve nav:)) 2003at.
erre kiiraj, hogy fatal error vagy mi!
hat mondom... kiraly! Kép
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#14 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 21:29

most raktam ujra a windozt es mondom felteszem a norton antivirus(rovidotve nav:)) 2003at.
erre kiiraj, hogy fatal error vagy mi!
hat mondom... kiraly! Kép
Ezt velem is eljátszotta!!A megoldás az hogy:reset,majd reinstall.Nálam tuti bejött,bár egyszer csak egy újabb format c: segített hogy munkára bírjam.Nekem a védelem ennyit megér,szenvedni kell vele az igaz de ha fentvan 99%-os védelmed van.

#15 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 21:34

Ja de nem mind1,hogy milyenKépNekem 255SD van és nem fogok venni még 256.Minek??Igaz gépre sincs pénzem így megfontolandó,hogy vegyek-e még 256SD,de majd meglátom!!

Utánanéztem egy-két dolognak és közben megtaláltam Symantec Norton Security 2003,ami egyértelműen a hackerek,vírusok és egyéb haszontalan dolgok ellen véd!Megint csak hasznos kis jószág.


Azt hiszem hogy samsung 256 mb ddr ram 5-6000,noname 256 mb ddr ram 4000 Ft jobb helyeken (ennyi memória azért jól megdobja a gép teljesítését ezt be kell látnod hogy megéri ha olcsó sebességre vágysz)De lehet hogy most az sdr ram árakat írtam ki de nem hiszem.

#16 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 02:18

ramegyek, hogy setup.exe, aztan akkor irja ki.
mind1, majd azert kiprobalom, koszi!
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#17 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 14:45

Norton Utilities 2004 mikor jön ki, nem tudjátok? NAV 2004 már kinn van azt vágom, de nem látom értelmét lecserélni.



#18 Felhasználó inaktív   adamlightos 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 113
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 04. 15:10

Nekem megvolt a Norton 2004 internet security Pro....csalódás mert egyedül a tűzfal volt hasznos.
Ha valaki fulladozik sohasem azt kérdezi - miért nincs valaki a közelben aki segítene - , hanem üvölt.... /John Lennon/

#19 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 04. 18:38

NAV 2003 és a NAV 2004 között nem sok különbség van és sztem a Norton tűzfala elég gagyi...


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#20 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 04. 19:53

azért arra a 99%-ra ne vegyél mérget! Kép sokan szidják  a navot és nem is mindig ok nélkül. Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó