HWSW Informatikai Kerekasztal: Mivel játszol éppen? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (449 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mivel játszol éppen?

#1 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 18:18

Gondolom nem kell tepni a szamat, mirol is lesz itt szo. En eppen (legalabbis amikor nem forumozok es nem is dolgozok) pirates of caribbean-t es vietcong multit nyuzom. Ti?
Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 18:22

Generals es Tropico. Massal mostanaban nem nagyon jatszom.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#3 Felhasználó inaktív   TReE 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 8
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 18:26

Wolfeinstein- Enemy Territory, neha egy kis Vice city, no meg Nexagon deathmatch KépKép


nema gyereknek anyja sem latja a fatol az erdot ;(

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 19:53

gta:vc-t nyomom mostanában, néha 1 war3, vagy diablo2. bár máe kéne valami új mert kezdem unni ezeketKép

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:17

Én most éppen a nosztalgia korszakomat élem és a Descent 3-mal játszom. Kimondottan felüdítő! Ezután pedig az Outlawsba fogok belemerülni újra.

KépNEWGKKép



#6 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:20

Én most éppen a nosztalgia korszakomat élem és a Descent 3-mal játszom. Kimondottan felüdítő! Ezután pedig az Outlawsba fogok belemerülni újra.

KépNEWGKKép


az outlaws az ugye egy régi western fps? ha az amire gondolok akkor az egy jó kis gamma.

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:23

Bizony az! Mekkora fííílingje volt és még van most is! Ilyen hangulatot már régóta nem tapasztaltam LA gémben, csak a JK2-ben. Ott még tudták hogy mit hogy kell csinálni.

KépNEWGKKép



#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:28

ha már nosztalgiánál tartunk lehet hogy újra elő kéne venni a transport tycoon-t. az egy mekkora nagy game.

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:33

Ezzel a nosztalgiázással azért finoman kell ám bánni! :Đ ha nem vigyázol ugy jársz mint én. Tegnap Golden Axe-val nyomultam! Kép

#10 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:34

nem is tudom hogy hány éve nem játszottam vele. az is jó.

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:39

Hoppá! Kihagytam valamit. A barátnőmmel újra és újra és újra mindig ugyanazt kell játszanom. Mortal Kombat 4-et! Csudára le tud verni.

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:47

MK4 az tenyleg joKép

Valamelyik nap a Prince of Persia-t vettem elo mint eletem elso pc-s jatekat. Iszonyatosan ut.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:50

Rám kb évente rámtör egy ilyen nosztalgia fíling, és akkor ijenekkel játszom: ttd, TIM, hasonlók

ja és haverokkal multiba nálunk más szóba sem jöhet mint doom ... doom2 :DDDD



#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 20:51

Hé! Azt én is feltettem a barátnőm gépére, hogy lássa az alapokat is. Próbálom rászoktatni játékokra de csak a MK4 jön be neki. A sims érdekes módon nem.

#15 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:10

az mk4-el is sokat játszottam régen, hú de jó lenne most egy kis verekedésKép (természetesen virtuális)



#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:17

Én érdekes módon a MK2-vel sokkal többet nyomultam, bár arra az időre tehető a játéktermes korszakom is, úgyhogy ez érthető. Mondhatni mindenhol MK-ot játszottam.

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:31

Én érdekes módon a MK2-vel sokkal többet nyomultam, bár arra az időre tehető a játéktermes korszakom is, úgyhogy ez érthető. Mondhatni mindenhol MK-ot játszottam.
én az mk1-e meg az mk3-at nyomtam a legtöbbet. talán a 2-vel játszottam a legkevesebbet. még a trilogy vagy mi a szösz volt a neve, azzal is jól szórakoztam haverjaimmal.

#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:37

Visszatérek egy kicsit a témához, ilyenkor nyáron mindig próbálom behozni a lemaradásomat és azokat a gémeket játszom amiket csak a polcra szórtam. Igy tettem a GORE-ral is. Jó volt egy kicsit pörögni a sok lopakodós gém után.

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:38

én ilyenkor a serious sam 1-2-t veszem elő, bár a gore is megfelel a célnak

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:43

Húúú! A SS1-re de nagyon ki voltam akadva annak idején! Egyszerűen idegesített hogy már a pálya elején látom a pálya végét de mire uda jutok addíg 1000000000 ellnséget kell lehentelnem.

A gragik viszont *5-ös!



Téma megosztása:


  • (449 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

2 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 2 vendég, 0 anonim felhasználó