HWSW Informatikai Kerekasztal: Mivel játszol éppen? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (449 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Mivel játszol éppen?

#21 Felhasználó inaktív   beatman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:54

Sajna nincs sok idom jatszani, de ha tehetem, akkor Runaway-t a kedvesemmel! Tok' bejon!



#22 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:56

nekem pont az tetszik benne hogy 1000000000 ellnséget kell lehentelnem mire a pálya végére jutok.

#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:00

Szó mi sz a duplacsövüvel kész mámor az a mamutot gyilkolni, nade annyit?

A kettőnél sem változott az elgondolás, de nagyon szép volt.

Az 1-ben az is idegesített hogy a bigbosst nem én lőhettem szanaszéjjel hanem ott cselzni kellett. Namég ilyet! Az egész abból állt hogy golyózápor, a végén meg cselezünk?



#24 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:22

Hoppá! Micsoda véletlen, hogy pont a SS-ről beszélünk! Ezt a gamestar.de-n találtam.

Serious Sam 2: Es wird ernst!



#25 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:41

Hoppá! Micsoda véletlen, hogy pont a SS-ről beszélünk! Ezt a gamestar.de-n találtam.

Serious Sam 2: Es wird ernst!


alig várom már. kéne egy kis agyatlan öldöklésKép

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:52

Feltétlenül megnézzük!

Valamelyik nap játszottam a Kitty Hawk-kal. A PCguguhoz adták. Na az ám aztán a szégyenletes egy valami. Olyan rövid az a gém hogy az már dühítő. Csúnyán felrántottam magam mikor vége lett. Egyetlen délutánomat vette el, azaz pár órámat. Az ilyenektől megkímélhetném magam,.Kép



#27 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:46

Én a Re-Volttal játszok mert az volt a Gamerhez. Elég szar de nincs más. Minden király játék karácsony elött jelenik meg.
A Gamekapocs legyen veletek.

#28 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 23:57

Szaaaar? Véleményem szerint ez nem eléggé nyilvánvaló! A ReVolt-tal órákig el lehet lenni, csak nagyon kitartóan kell csinálni. Ha már benne vagy a sürüjében akkor nagyon állat. A hajós pálya hihetetlenül jó!

Az a baaj hogy mostanában megjelenő ujságok gémei nagyrészt megvannak. most ezért kell váltogatnom a lapokat. Amióta kiválltak a PCguruból, azóta nem nagyon találom a helyemet az ujságok teré. Ez kb olyan mint amikor a GK mrgszűnt.



#29 Felhasználó inaktív   Zpepe 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 43
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 00:03

Szaaaar? Véleményem szerint ez nem eléggé nyilvánvaló! A ReVolt-tal órákig el lehet lenni, csak nagyon kitartóan kell csinálni. Ha már benne vagy a sürüjében akkor nagyon állat. A hajós pálya hihetetlenül jó!

Az a baaj hogy mostanában megjelenő ujságok gémei nagyrészt megvannak. most ezért kell váltogatnom a lapokat. Amióta kiválltak a PCguruból, azóta nem nagyon találom a helyemet az ujságok teré. Ez kb olyan mint amikor a GK mrgszűnt.


Na jó nem szar csak rövid és hamar meg lehet unni.És amióta a PC Guru két felé szakadt én maradtam ott ahol az emberek (cikk írók) nagyobb része megmaradt. Szóval a Gamernél.
A Gamekapocs legyen veletek.

#30 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 04:05

Street Legal Red Line-t nyomorgatom epp. Vannak dolgok amikkel nem nagyon tudok egyszeruen megbekelni...

Sajnos idom igen karcsu igy csak ilyen instant gamekra van ido... 10 perc itt 10 perc ott.


Have a good byte!!!

#31 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:33

Én a Colin McRae 3-at tolom pc-n.
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#32 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 08:59

Büszkén kijelenthetem, hogy egy órával ezelőtt még a DOOM2-vel Képnyomultam egy kicsit. Sajnos megint rákattantam ugyhogy most már végig kell tolni, nincs mit tenni. Hmmmm.

#33 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:08

Büszkén kijelenthetem, hogy egy órával ezelőtt még a DOOM2-vel Képnyomultam egy kicsit. Sajnos megint rákattantam ugyhogy most már végig kell tolni, nincs mit tenni. Hmmmm.
doom2 hát igen, egy kis nosztolgia nem árt.

#34 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:52

Doom2...reflex ne csábíts!:ĐÉn mindig az éppen aktuális Blizzard-csáberőnek engedek szal éppen war3-mal nyomom éjjel nappal Battle.net-et.(néha Diablo2 is megy a gépen de egyre ritkábban.)Régen War2 meg Starcraft volt.Diablo1 meg kimaradt,de sebaj.

#35 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:54

Ja és persze Project IGI-t s nyomom,enélkül a játék nélkül nem lennék az aki vagyok :Đ.

#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 09:56

Én még mindig nem tom játszani az IGI-t!!!!!!!Kép Egyszerűen semmi sem segít. Amióta gef 4-em vam az IGI-nek azóta annyi.

#37 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:00

Én még mindig nem tom játszani az IGI-t!!!!!!!Kép Egyszerűen semmi sem segít. Amióta gef 4-em vam az IGI-nek azóta annyi.
Hát nekem az a sejtésem hogy amig gf4-ed van addig nem is fogsz játszani!:(A második rész szerintem menne rajta de hát az egy nagy rakás kaki....:Đ

#38 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:05

Sajnos nekem mx-em van. Nem is tudom hogy a Ti.seknek is volt e ilyen gondja. Végül is mind1! Most újítok egy telje gépcsodát! Készülök a DOOM3-ra!Kép

#39 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:15

Jaja arra nem ártana nekem se.. :)Amúgy nekem van egy régebbi gépen amin régebbi gammákat nyomok!Pontosabban egy P1MMX 100Mhz-s és azon rendesen mennek a régi játékok de ha a rendes gépre nyomnám fel őket nem igazán lennének használhatóak...Ha majd idén gépet frissítek akkor ezt ami most van lehet hogy berakom a 100mhz-s gép mellé..:)Amúgy az az ősrégi géphalmaz nagyon sokra jó,pld Megarace 2 ugye nem kell ecsetelnem milyen jó is az a gamma :Đ

#40 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 10:48

Én nemrég akartam leszedni a Doom-okat, de sehol nem találtam...
Reflexufo: honnan szedted le?


Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

Téma megosztása:


  • (449 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó