HWSW Informatikai Kerekasztal: Hány éve játszol videójátékokkal? - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hány éve játszol videójátékokkal?

#21 Felhasználó inaktív   Darth Rage 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 17:10

Kb. 20 éve nyomom, akkor a test drive 1-el kezdtem. azóta is autókázom leginkább.Kép
Lord Rage

#22 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 18:02

12 éve. 7 évesen kezdtem, és 19 vagyok. Az első a Wolfenstein 3D és a Dyna blaster voltak, no meg a Stunts. Máig imádom őket.
Gaming is beliving...

#23 Felhasználó inaktív   spartan117 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 508
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 18:41

7 éve játszok, 7 évesen kezdtem most 14 vagyok. Első játékom a Doom volt.
A pénz nem boldogít, csak ha van.

#24 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 18:54

6 éves koromban kezdtem el ami pedig a transport tycoon volt 8ma már UTKép)
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

#25 Felhasználó inaktív   Ryo san 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 17
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 19:01

Na úgy látom nem csak én vagyok már ilyen vén kecske,jó et a sok sorstárs:)Én is egy csoda commodorral+4,majd egy c64-el kezdtem még 87-ben.Ezután viszont a konzolok felé fordultam és elkezdődött az évek óta tartó elmebaj:)NES-Megadrive-Saturn-Ps1-Dreamcast-Ps2-Xbox-Gamecube.Ja és minden darab megvan a mai napig is!Még a plus4 is:)Most hogy így végigolvasom 34 éves fejjel,lehet hogy jól mondja az asszonykám,"lökött vagy apjuk":)De nem baj ez már nem gyógyítható:Đ
Hajrá konzolok,tiétek a világ!

#26 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 19:08

Huh, én le sem írtam mivel kezdtem: az első játékaim az akkori pcguru mellékletei voltak - Dark Colony, Spec Ops, Stonekeep. Ezek közül találn a DC jött be leginkább: jó kis humán-élien harcok... mai napig el tudnám tologatni folyomatos skirmishben...Kép

#27 Felhasználó inaktív   Alihash 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 01. 21:10

sztem a videojatekok a fiuknak van kitalalva,ok most mar mindenfele van! ragebb amikor kicsi voltam en is mind a tesom videojatekaval akkartam jatszani...persze meg o nem nagyon engedteKép....en nagyon elveztem a fiuk jatekjait...Kép ... persze most meg mindenfele jatek megjelent a netten,de azok valahogy nem erdekelnek..mar tipikus fiu jatekok..! no games! Kép
~~~~ pEAcE & |0vE & g00d viBEs ~~~~

#28 Felhasználó inaktív   Sybilla 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.057
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 08:48

Idézet

sztem a videojatekok a fiuknak van kitalalva,ok most mar mindenfele van! ragebb amikor kicsi voltam en is mind a tesom videojatekaval akkartam jatszani...persze meg o nem nagyon engedteKép....en nagyon elveztem a fiuk jatekjait...Kép ... persze most meg mindenfele jatek megjelent a netten,de azok valahogy nem erdekelnek..mar tipikus fiu jatekok..! no games! Kép
Sajnálom, hogy így érzel. A női játékos társadalom (ha lehet beszélni ilyenről) nagy részének ez a véleménye. Nekem nem - én a versenyzős, focis, és a háborús-kommandós játékokat nem bírom, a többi jöhet. Kép

És hogy mióta? 1992 óta, akkor vettek a szüleim egy Commodore64-et, csak játék célra. De komolyabb PC csak 1999. decemberétől lett.:Đ

"Párnánk puha, ágyunk öle lágyan ringat. Aztán zajok jönnek. Felrobbantják az álmainkat. ... Ugye nem félsz?" ;) (Bonanza B.)

#29 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 10:06

A csaladunknak olyan 84-85 fele sikerult beszereznie az elso commodore64-et es akkoriban indult a jatekos palyafutasom is. Igaz eleinte csak feszulten figyeltem batyamat aztan kesobb mar csatlakoztam a mokahoz.
Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#30 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 12:43

Az en eletembe kb. olyan 1986-ban lepett be a video jatekozas... Eloszro csak egy egyszeru tv-jatekos kis muszerunk volt, aminek annyira kezdetleges volt a grafikaja, hogy szerintem a mai fiatalok azt el sem tudjak kepzelni. De imadtuk, nyustoltuk, talan annyira, amennyire meg egy gepet sem az eletem soran... Szerettuk, de aztan tonkrement a joystickje es nem lehetett megjavittatni... Utana viszont vettunk egy ujabb gereacios C64-et, amit imadtam. Rengeteg jatekom volt ra, de nem kellett sokar varni arra, hogy megjelenjen az uj Amiga, ami porba tiporta szegeny c64-est... Utana nekem sokaig nem volt mas gepem, inkabb csak a cimborakhoz jartam Amigazni, meg Nintendozni. Azok voltak aztan a szep idok, Nintendon a Dynablasters 5 jatekossal! Zjuhuhuhuuuj! de jo volt! Kép Aztan a C64 meghalt es az Amiga es a feltorekvo PC kozott indult el a haboru, ami eleg hamar a PC javara dolt el. Hiaba voltak mar az Amigak is szinte PC szinvonaluak, inkabb csak PC-re fejlesztettek jatekokat! Ugyhogy vettem egy nagy levegot, es beszereztem egy akkor meg nagyon jonak szamito DX2-100 as PC-t. Ami azert volt kulonleges, mert a 100Mhz-et duplazta, nem a 66-ot. Jo kis gep volt, sokaig lehetett vele nyomulni. Utana rekord gyorsasaggal megindult a pc-re a fejlesztes, es az ember nem gyozte bele olni a sok penzt. Rengetegszer vettem ujabbnal ujabb gepeket, de mindig gyengebbek voltak, mint amire szuksegem lett volna... Aztan volt egy olyan 4 eves szunet, amikor besokaltam, ennek a vegere, olyan 2 evvel ezelott vettem egy X-Boxot. Nem bantam meg! KépKépKép Most meg eppen azon vagyok, hogy a baratnom PC-jet feltunningolom egy picit, hogy a szamomra legfontosabb strategiai jatekokkal is tudjak jatszani, amik sajnos Boxon nincsenek!

Kb ennyi... Kép
Kép

#31 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 13:41

Nekem igaz volt még a PC-m előtt egy tv-játékom... ilyen fekete doboz volt (nem box, de a nevét ne kérdezzétek...), alapon kb 100 játékkal rajta. Piros-fekete joyyal. Jó kis égp volt szerettem. :Đ

Továbbá látom sokan emlegetitek a Dynablaster-t. Nos, én PC-n anno toltam vmi Dynát, ahol bombával kellett különböző szörnyeket robbantgatni labirintusban. Erről beszéltek? Mert az nekem nagyo nbejött.Kép

#32 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2005. 09. 02. 14:00

Idézet

Nekem igaz volt még a PC-m előtt egy tv-játékom... ilyen fekete doboz volt (nem box, de a nevét ne kérdezzétek...), alapon kb 100 játékkal rajta. Piros-fekete joyyal. Jó kis égp volt szerettem. :Đ

Továbbá látom sokan emlegetitek a Dynablaster-t. Nos, én PC-n anno toltam vmi Dynát, ahol bombával kellett különböző szörnyeket robbantgatni labirintusban. Erről beszéltek? Mert az nekem nagyo nbejött.Kép
hello fodzso nekem psp-m vanKépKépKép

#33 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 15:58

Idézet

Nekem igaz volt még a PC-m előtt egy tv-játékom... ilyen fekete doboz volt (nem box, de a nevét ne kérdezzétek...), alapon kb 100 játékkal rajta. Piros-fekete joyyal. Jó kis égp volt szerettem. :Đ

Továbbá látom sokan emlegetitek a Dynablaster-t. Nos, én PC-n anno toltam vmi Dynát, ahol bombával kellett különböző szörnyeket robbantgatni labirintusban. Erről beszéltek? Mert az nekem nagyo nbejött.Kép
igeeen! Kép
az volt aztán a JÁTÉK!Kép

#34 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 16:00

Idézet

Idézet

Nekem igaz volt még a PC-m előtt egy tv-játékom... ilyen fekete doboz volt (nem box, de a nevét ne kérdezzétek...), alapon kb 100 játékkal rajta. Piros-fekete joyyal. Jó kis égp volt szerettem. :Đ

Továbbá látom sokan emlegetitek a Dynablaster-t. Nos, én PC-n anno toltam vmi Dynát, ahol bombával kellett különböző szörnyeket robbantgatni labirintusban. Erről beszéltek? Mert az nekem nagyo nbejött.Kép
hello fodzso nekem psp-m vanKépKépKép
Hali Krisz: az jó. :-D

Lewton: akkor kira. Azt én is nagyon szerettem, még coopba is toltam unokatesómékkal. :-D

#35 Felhasználó inaktív   rpgboci 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 222
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 02. 17:45

Dynablaster!
Hmm.. nagyon naggyon sokat játszottam vele, és hihetetkenül élveztem.
sztem nagyon kira gém volt. még van is.
Disciples 3 fan leszek.... :D

#36 Felhasználó inaktív   Sanyix 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 1.251
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 08:29

Én 9 éve 10 éves koromban kezdtem a gémelést amikor kaptam egy 100mhz-s 486DX4-et :Đ nemtom akkoriban nemlehetett rossz gép, mert minden ment rajta amit szereztem. F22 Lightning II (húú de ámultam hogy milyen grafikája van), Destruction Derby-vel, NQ Rally Championship-el kezdem, aztán később rákattantam a stratégiákra (Red Alert 1, Transport Tycoon, Railroad tycoon 1 :-D) majd a FPS-ekre is, de az FPS-eket már eluntam egy pár éve ideje, mert semmi újat nem hozott egyikse...
ASUS= 0 minőség, full szopás, szemét, nemtörődöm support, bugtemető. asus SOHA többé, és másnak sem ajánlom

#37 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 10:54

Idézet

Idézet

Nekem igaz volt még a PC-m előtt egy tv-játékom... ilyen fekete doboz volt (nem box, de a nevét ne kérdezzétek...), alapon kb 100 játékkal rajta. Piros-fekete joyyal. Jó kis égp volt szerettem. :Đ

Továbbá látom sokan emlegetitek a Dynablaster-t. Nos, én PC-n anno toltam vmi Dynát, ahol bombával kellett különböző szörnyeket robbantgatni labirintusban. Erről beszéltek? Mert az nekem nagyo nbejött.Kép
igeeen! Kép
az volt aztán a JÁTÉK!Kép


Én olyan sokszor vittem végig, hogy a mai napig emlékszem szinte minden pályájára.
Gaming is beliving...

#38 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 11:31

Idézet


Én olyan sokszor vittem végig, hogy a mai napig emlékszem szinte minden pályájára.
én meg mindjárt felidézem az emlékeket!Kép

#39 Felhasználó inaktív   fojesz 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.214
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 12:36

Idézet

Idézet



Én olyan sokszor vittem végig, hogy a mai napig emlékszem szinte minden pályájára.
én meg mindjárt felidézem az emlékeket!Kép
Még meg van?? Kép Én nem találom... nem tudjátok honnan lehet leszedni?

#40 Felhasználó inaktív   Chocho 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 506
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 09. 03. 13:14

Idézet

Idézet

Idézet



Én olyan sokszor vittem végig, hogy a mai napig emlékszem szinte minden pályájára.
én meg mindjárt felidézem az emlékeket!Kép
Még meg van?? Kép Én nem találom... nem tudjátok honnan lehet leszedni?
Természetesen megvan, az öszes régi kedvencemmel együtt. Öszesen 2 CD-t tesznek ki. :Đ Egyébként abandonware a cucc, az az underdogson tuti fennt lesz.
Gaming is beliving...

Téma megosztása:


  • (15 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó