HWSW Informatikai Kerekasztal: Sürgős segítségre szorulók segélykérése - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (578 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sürgős segítségre szorulók segélykérése

#21 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 25. 01:29

Hali, lenne egy nagy problémám! Kép Nem tudom miért, de mostanában állandóan ledob a net! Egy darabig megy (akkor is k*rva lassan) aztán megszakad! Már megnéztem a telcsikábelt, az müxik, 3 vezetékkel próbáltam, az is müxik! A tárcsázási idő viszont jóval hosszabb lett! Csak kattan egyet a modem és kész, ennyi volt! Valaki segítsen, ez már k*rvára zavaró! KépKépKépKépKépKép Thnx!

Win XP d van ? mert nekem is ugyan ez volt kb a gondom ... azzal oldodott meg a helyzet hogy egy komfortos format C: t bevetettem és ujratelepitetttem az XP t

magyarázatot ne várj mert én se tudok .. télleg idegesítő mert én is ezzel szivtam egy ideig

ez idő alatt ugy hidaltam át a problémat hogy allandoan töltöttem

mert nekem scak akkor szakadt meg a dolog amikor nem hasznaltam eléggé a netet



#22 Felhasználó inaktív   Jaden B 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 477
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 25. 23:43

Én ma újratettem az egész rendszert (formázás után), de még mindig szarakodik! KépKépKép
"...azok nem is élő halak voltak!"

#23 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 26. 19:18

Modem, hálókártya, vagy mit használsz, nem szar???

#24 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 27. 11:31

Szerintem így első körben modembibid van. Kérj kölcsön v.kitől egy másik modemet prószára.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#25 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 11:47

Sziasztok!
Van 1 kis problémám. A kissé avítt, ámde a szívemnek oly kedves gépemmel nem stimmel vmi. Az egész ott kezdődött, hogy +próbáltam feltelepíteni az XP-t. Ennek elvi akadálya nem is lett volna (Celeron900MHZ proci, Abit-VH6 alaplap, GF2 MX400, 20GB HDD, 256MB Ram), de gyakorlatban persze semmi sem megy simán, merthogy nem ismerte fel a billentyűzetemet (vmi Vulcano a típusa). Vagyis: a 98ra rá tudtam telepíteni, mert azt csak egérrel is meg lehet oldani, ellenben, ha bmelyik billentyűt lenyomtam, akkor az egér is "lefagyott". Igy nem volt az igazi, szal visszatértem a 98hoz, ha nincs ló, jó a szamár is elv alapján. Azonban pár nappal később bekaptam vmi vírust, amitől szegény 98 teljesen szétesett, úgyhogy egy gyors formázás után elrohantam egy haverhoz Genius klaviért, hogy akkor majd most babráljon ki velem az XP!:Đ Persze nem vált be ravasz számításom, mivel itt is ugyanúgy fagyott, így már telepíteni se tudtam, hiszen ha entert nyomtam a telepítés folytatása végett, akkor meghalt a bill. Igy végül újfent a 98at raktam fel (volt 1 kis deja vu-m...:-D), csakhogy most ez sem ismeri fel a klavit, de legalább nem fagy be. Csak pár karakter elveszett. Pl: kukac, pontosvessző, ilyenek. Ja, a kis lámpák se világítanak. és pl az alt+v-re a kedvencek jönnek elő.
Ha valakinek esetleg van vmi 5lete, akkor legyen oly jó, és dobjon meg vele! ELőre is köszi, és bocsi, hogy kissé hosszú voltam...

#26 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 05. 12:05

Nekem is is volt ilyen problémám. Nekem az egerem és a scannerem Genius és az XP még csak véletlenül sem ismeri fel egyiket sem. Noshát ezek után feltettem magamnak a kérdést, hogy kell e nekem ez a nyüves XP! Kell a francnak meg úgy is rengeteg helyet foglal! Maradj meg szépen te is a 98-nál, az a legbiztosabb. Nem is kell más! Játékok futnak rajta, office megy, Autocad megy, zenét hallgathatok, filmet nézhetek, hát mi kell még ezen kívül?KépKép

#27 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 13:39

Ez rendben is van, csak most már a 98se is problémázik a klavimmal. Elég unalmas hogy pl. @-t csak vágólapos másolással tudok írniKép

#28 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 05. 16:17

Ne legyetek lámák! Op rendszer ha nem ismer fel valamit, akkor alapnak regeli, egeret, bill, meg video kártyát. Olyan nicns hogy nincs, max pár funkció nem működik. Ha a bill uilyet csinál meg kéne nézni nem kontakthibás-e vagy nem szar-e az alaplap, esetleg nem tört-e a le a bill bedugójánál valami.



#29 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 07:15

Jól mondod fr, nem lehet, hogy a bill. csatid halt meg az alaplapon? Ugyanis ha csak az XP alatt nem menne akkor most 98 alatt hibátlannak kellene lennie. A szokásosat még eljátszhatod, kipróbálod a havernál az ominózus bill., hogy az ő gépében megy-e, ha igen akkor tutira az alaplapi csatid haldoklik. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#30 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 12:47

Havernál kihúztam az ő Genius klaviját, és bedugtam (óh, te kis huncut!:-D) az én Vulcanomat (ti hogy hívjátok a sajátotokat?:Đ) és minden ment, mint a zsákbaszarás. Nála. Nálam nem. Új hardver hozzáadást csináltam, és voilá! máris lehetett rengeteg @-m, hogy a ;-kről ne is beszéljek. A lámpák ugyan nem világítanak, na de semmi sem lehet tökéletes. Az Eszkökezelőben a PS/2 kompatibilis egér porton (merthogy nekem olyan is van;)) van egy sárga !, az Erőforrásoknál pedig az ütköző eszközök listája az alábbiakat tartalmazza: "Bemeneti/kimeneti tartomány 0060 - 0060 használja:
Szabványos 101 vagy 102 gombos, illetve Microsoft Natural Keyboard billentyűzet
Bemeneti/kimeneti tartomány 0064 - 0064 használja:
Szabványos 101 vagy 102 gombos, illetve Microsoft Natural Keyboard billentyűzet"
Akkor tuti, hogy az alaplap mcsatija az utolsókat rúgja? Usb az 1etlen +oldás?

#31 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 06. 12:54

Noshát ennyi okosság után én mit is mondhatnék? Tehát ha nem oprendszerhiba és a csatlakozók is ok akkor már csak egyetlen megoldás marad! A KALAPÁCS!Kép Az erőszak csodákra képes! Kép Persze a kalapács némileg túlzóan hathat, de nekem is volt már olyan hogy azt sem tudtam hogy mi van, kicsit kalinpáltam a gépben a csavarhúzóval egy kicsit ás láss csodát már ment is minden!

Viszont a por! Az bizony alattomos dolog tud lenni! Egy mély lélegzetet és egy nagy fujást mindenképpen javaslok a géped egészsége érdekében!



#32 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 13:36

Én pont a por miatt szoktam 4-5 havonta szétbontani a gépem és kipucolni rendesen...megéri!

#33 Felhasználó inaktív   slender 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 47
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 15:11

HÁÁÁ....HÁÁÁÁ....HÁÁÁÁÁÁPCIIIIIIII..... Huh. Kicsit nagy a por.Kép

#34 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 06. 15:20

Ugye ugye! A rutinosabbnál már ott van ilyenkor a nagy CO2 patron a gép mellett. Igényteleneknél meg a pumpa!KépKépKépKép

#35 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 06. 15:49

Co2- patront hol a rákba lehet beszerválni, mert nekem már herótom van a fújogatástól és a porfüdőtől :Đ( Vagy kéne vmi sűrített levegős palack :-D)

#36 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 06. 15:59

Noshát nekem soha nem volt rá gondom mert én onnan származom ahol a CO2-t kitermelik és palackozzák, uhhogy van is ismerős meg unokatesóm volt boltjában mindig volt egypár a biztonság kedvéért. De szerintem kiskereskedelemben is lehet kapni, ahol technikai gázokat árulnak!

#37 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 07. 10:48

Sűrített levegős palackot (Pc tisztításhoz) elvileg már egy-két PC-s boltban is lehet kapni. Vagy műszerész boltban.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#38 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 07. 12:32

Thx, körbenézek.



#39 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 12. 19:43

Valaki meg tudja nekem mondani, hogy egy xy.mp3-bol hogyan tudok csinalni xy.wav-ot????
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#40 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 12. 23:57

pl Winamppal (pl.2.91) jobb klikk/Visualization/Visualization Options/ ott az Output és azon belül a NullSoft Disk Writer plug-in v2.0c. ezután nem lejátsza hanem wavvá alakítja az mp3akat. ha hallgatni akarod ismét akkor visszaállítod.
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

Téma megosztása:


  • (578 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó