HWSW Informatikai Kerekasztal: Sürgős segítségre szorulók segélykérése - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Mellékleteink: HUP | Gamekapocs

  • (578 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Sürgős segítségre szorulók segélykérése

#41 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 13. 07:40

Gondolom cd-re akarod kiírni. Kép A Nero, (és a többi CD irka proginális ez a helyzet) már nem is kell átalakítani. Elég ha az elején audio cd írást választasz, azután áthúzod a cuccot a CD-re. A prog. automatikusan átkonvertálja wav-ra. Egyes író progikkal zajszűrést, levágást is tudsz csinálni.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#42 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 13. 22:30

hja, vagy így Kép
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#43 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 13. 22:59

Hája a jobb progik. Te mivel írsz? Én Neroval...

#44 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 13. 23:21

egyébként mi van avval amit nem tud átkonvertálni? legalábbis nálam néha előfordul, hogy vmi miatt nem jön össze. ilyenkor mit csinál a Nero? kihagyja? vagy nem találkoztatok még ilyen problémával?
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#45 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 14. 08:26

Nekem nyöszörgött érte, hogy ez és ez a file nem jó hagyjuk, vagy megpróbálom újra. Ha nem tudta megcsinálni akkor nem konvertált. Ilyenkor még megprószáltam winappal, és ha azzal sikerült behúztam még azt is. Nekem a fájl nevek miatt szokott ablakokat dobálni, hogy túl hosszú meg ismeretlen karaktert tartalmaz, etc. Olyankor kézileg át kell írni a nevét. Nagyjából ennyi.

Ja NERO 5.5-m van, de nem az író mellé adott light/express, hanem full. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#46 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 14. 09:10

A pontos szabványok nevét nem vágom, de "ő" és "ű" karaktereket nem nagyon kezelnek a cdírók, ezeket érdemes valamire butítani (pl. ö és ü). Tehát semmi dupla hosszú ékezetes magánhangzó. A hossz szerinetem ritkán korlátoz, bár volt, hogy valakinek klasszikus zenét csináltunk, és ott annyi infót akartak belesűríteni a szám "címébe", hogy azt tényleg rövidíteni kellett.

#47 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 14. 12:14

Nekem is full van 6.0.0.9 Kép
Hosszú nevek meg ő,ű-nél nekem is parázik. Viszont ha egy mp3CD-t írok elég fasza, hogy kb. 30 file-t írhatok át kézzel...

#48 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 18:11

badguy: hogy tudom visszacsinalni, hogy a tobbi mp3-at lejatsza? Valahogy nem mukodikKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#49 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 19:40

bemész ugyanoda ahol elállítottad és visszaállítod ahol volt: waveOut output v2.0.2a (asszem a legfelső). :Đ

egyébként nem tudja vki mi játsza le a .OGM video fájlokat??


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#50 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 23:34

Még az életbe nem láttam ilyet... WinDVD vagy vmi videoszerkesztő, pl Livestudio? Kép

#51 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 07:33

BsPlayer www.bsplayer.org Nagyon jó kis proggy tud feliratozni, én ezzel nézem az összes videót. Ja és magyar nyelvű!


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#52 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 08:14

Na egy másik topicban javasltak egy jó kis progit, neve: Viplay. Ezt szedd le, lejátssza 100%, direkt neked megnéztem Kép Bsplayer is elég cool! Kép

#53 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 09:15

köszi, köszi. :Đ ha hazaérek kipróbálom mindkettőt. (én eddig a mediaplayer classicot preferáltam.)
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#54 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 17. 09:36

Videó lejátszó progikkal kapcsolatban jut eszembe, hogy egy film elejét Windows Media Player 9 segítségével néztem, a végét meg WinDVD 5-tel. Az érdekes az, hogy a WinDVD jól láthatóan szebb képet adott... Mpeg2 tömörítésű volt a film, de lehet, más esetben is így lenne.

#55 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 17:48

Hát ha több codeced van fenn, akkor elképzelhető hogy másikat használ a ét progi. Nekem ugyaez van pl MediaPlayer és DivX player esetében: tipikus effektus: nagyon sötét a kép. Mediában ez van, DivX player rendesn lejátssza. Egyes codecek sztem csak egyes lejátszókhz rakódnak fel, persze lehet, hogy tévedek, de ez lenne az egyetlen magyarázat.

#56 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 20:01

ez a Viplay olyan kezelőfelülettel bír mint a Winamp. kár, hogy kicsit fagyogatott.Kép a Bsplayer viszont pöpec. :Đ
"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#57 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 17. 21:13

A képminőségben rejlő különbséggel kapcsolatban hasonló véleményen vagyok. Pontosabban szerintem több dolog működik a lejátszás során, mint a kodek, és a többi lépcsőben is lehet a különbség. Például megdöbbenve tapasztaltam, hogy egy 3-400Mhz Celeron gépen akadásmentesen játsza a teljes képernyős Divx filmet a Crystal player! Ugyanazon a gépen a codec minőséget minimumra állítva, akár még ffdshow segítségével is csak szánalmas szaggatás lesz az eredmény. És állítólag ugyanazt a codecet használja, csak a többi lépést, a kép renderelését vagy mit csinál a saját útján... A WinDVD egyébként tipikusan tud úgy használni codeceket, hogy azt más program nem tudja használni. Ő például kezeli az ac3-at, de azt más program attól még nem tudja lekezelni, valahogy nem rakja be a "közösbe" aa codecet.

#58 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 21:25

Naja, sztem elég hülyén van ez a codec dolg kitalálva, mert nem is lehet őket normális kezelni, megnézni meg semmi. Valahogy okosabban kellett volna megldani.

#59 Felhasználó inaktív   badguy 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.911
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 17. 23:47

van egy Gspot nevű progi ami megmutatja melyik film milyen codecet használ (ha erre gondolsz megnézés alatt). download: http://www.headbands...t/download.html


"What difference do you think you can make, one man in all this madness?"

#60 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 18. 07:27

ez a Viplay olyan kezelőfelülettel bír mint a Winamp. kár, hogy kicsit fagyogatott.Kép a Bsplayer viszont pöpec. :Đ

A Bs-ben pont az teccik, ,hogy igen jól használja a kodekeket, és tud AC3-at. Én már bő 1 éve ezt használom, és az újabb verziókkal csak finomodott a proggy. Ja és a méret sem elhanyagolandó. Kép


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

Téma megosztása:


  • (578 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó