HWSW Informatikai Kerekasztal: Tropico-A Cuba szimulátor - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Tropico-A Cuba szimulátor

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:14

Remelem nem kell bemutatnom ezt a jatekot. Van mar masodik resze is, de szerintem az 1 sokkal jobb. Minden tavaszal elokerul mert akkor mar annyira varom a nyarat, hogy valami ilyesmi jatekkal kell jatszanom. Persze csak egy nagy pohar uditovel ulok le melle amiben talalhato jegkocka is boven. Aztan egy nem hideg nem is meleg, inkabb huvos szobaban elinditom a jatekot. Nagyon szeretem.

Nektek mi a velemenyetek errol a jatekrol?


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 00:49

Remelem nem kell bemutatnom ezt a jatekot. Van mar masodik resze is, de szerintem az 1 sokkal jobb. Minden tavaszal elokerul mert akkor mar annyira varom a nyarat, hogy valami ilyesmi jatekkal kell jatszanom. Persze csak egy nagy pohar uditovel ulok le melle amiben talalhato jegkocka is boven. Aztan egy nem hideg nem is meleg, inkabb huvos szobaban elinditom a jatekot. Nagyon szeretem.

Nektek mi a velemenyetek errol a jatekrol?


nekem megvolt de nekem special nem jött be igazán ...

jáccottam vele meg minden de sajnos nem az én stilusom



#3 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 18:50

Szerintem k*rva jó! Főleg, mert nekem magyarul volt meg, és Ganxsta "Döglégy" Zolee adta a magyar hang-aláfestést.
De amúgy jó gamma!


Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#4 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 00:11

Valaki meseljen reszletekrol is mert nem lattam a szoban forgo jatekot. Adhatna nemi segitseget kezdeshez stb.
Have a good byte!!!

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:44

Egy kis szigeten kell ugykodnod. Eloszor lakhelyet es munkat biztositanod a lakosagnak. Majd alap dologokat biztositani: kocsma, korhaz, etterem...stb. Persze kozben a turizmust is fejlesztheted. Szalodak, strandok, kilatok es egyebb dolgokkal csalhatod oda a turistakat. Persze kuldetesek is vannak. Van amikor pl a Svajci bank szamladat kell novelni. Szoval egy nagyon jo kis hangulatos jatek.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 19:31

Moderalta: Lord Mixxx (Panaszt ugy lehet tenni, hogy 3 db kobe vesett tablat eljutatsz Mykohoz....)
Have a good byte!!!

#7 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 03. 16:58

Igy visszaolvasva kihagytam dolgokat. Ugyanis a jateban peldaul diktatori szerepet is betolthetsz. Megteheted peldaul, hogy kemenyen katonak segitsegevel tartod fent a hatalmad, persze koszben sulyos adokat es miegymast adhatsz meg. Persze ilyenkor is lesznek ellenlabasaid. Oket nemes egyszeruseggel megoletheted.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#8 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 02. 24. 17:56

Én csak a 2. résszel játszottam, illetve játszogatok, nekem tetszik, aranyos kis gamma. Azonban az itteni hozzászólásokat olvasva valahonnan megkerítem a first verziót is.
Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 09. 15:28

Hat en a masodik reszt nem nagyon kedveltem. Az elso az viszont nagyon, de nagyon jo. Egy dolgot rontottak el benne. Bar ezt en nem tudtam meghallgatni, csak olvastam. Ugyanis a magyar verzioban a gizd Ganxta Zoli a magyar hang. (elnezest de nem vagom, hogy irjak helyesen a nevetKép) Szoval alitolag az nem sikerult tul jol. De az angol hang tokeletes. Viszont a szovegek magyar forditasa siman jo. Biztosan szerezd be magadnak az elso reszt!KépKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 21. 12:42

Nekem csak az 1. rész van meg. Tetszik, de egy idő után megunom. Kép

#11 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 18:05

Az igaz, hogy gyorsan meg lehet unni. De nekem ez a jatek is olyan, hogy neha-neha amikor nagyon olyan hangulatom van akkor csak-csak betoltom es fel-fel epitek egy-egy szigetet. Igaz ez nem marasztal a gep elott tobb hetig... De azert megis csak jo velemenyel vagyok rola mert szeretem ezt a game-t!Kép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#12 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 24. 18:58

Én is szeretm, csak pont az a baj (ahogyan az előbb említetted), hogy nem ragasz oda engem a gép elé.

#13 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 25. 19:31

Jaja, a jatek gyengepontja az az, hogy ha felepitettel egy kikurt jo szigetet akkor nincs kedved ujba kezdeni, a regi meg mar full exytras igy nincs mas valasztas mint valami mas game ele ulni...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#14 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 26. 16:38

De viszont, ha nagyon unatkozom jó, ha van ez a game. Hamr feldob (igaz nem tartósan, de valamennyire enyhít).

#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 10:30

Az uj gamestarban a jatek arlistan neztem mennyibe kerulnek a jatekok... Hat ez a Tropico csupan 990huf. Szerintem ez igazan nem sok ezert a jatekert, szoval jovoheten megyek es megveszem.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 27. 10:52

Igen.A 2.rész még 9990 huf, de (szerintem) nem sokáig (persze nem azért, mert rossz a játék).Kép

#17 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 08. 09:18

Azert meg egy ideig annyi lesz. Bar mostanaban nem vagom, milyen jatekok keszulnek, de szerintem csak ido kerdese es kijon a 2hoz egy kiegeszito. Aztan meg egy ideig ennyi marad az ara, de majd ha jon a 3ik akkor az is lemegy.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#18 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 03. 08:09

Már most (csak) 3990huf-ba kerül és még semmilyen kiegészítő nem jött ki hozzá. Nem veszi senki, hogy így lement az ára? hirtelen 6000-rel csökkentették. De nekünk ez csak jó.

#19 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 08. 10. 15:20

Hat igen, az elso nagyobb siker volt szerintem. Meg nekem jobban is tetszet. De ezek szerint feltevesem hibas volt es szepen lassan lemegy az ara. Ez jo. Kivancsi vagyok mennyi ido mulva erkezik majd egy kovetkezo resz, akar kiegeszito, akar a 3ik.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#20 Felhasználó inaktív   norbertboy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 28. 11:09

Sziasztok!

Lehet itt az épületeket forgatni?

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó