HWSW Informatikai Kerekasztal: RTLKlub - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

RTLKlub

#1 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 21:47

Igaz sok az ismetles de valahogy meg is az egyik legjobb tv csatorna. Persze csak a HBO utan:)

De most olyan dologrol ertesultem ami majd nem megolt. Lesz ValoVilag3. Nem tudom ki mit szol hozza de en megolnem azt aki ezt ki talalta...

KépValoVilag


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#2 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:27

Igaz sok az ismetles de valahogy meg is az egyik legjobb tv csatorna. Persze csak a HBO utan:)

De most olyan dologrol ertesultem ami majd nem megolt. Lesz ValoVilag3. Nem tudom ki mit szol hozza de en megolnem azt aki ezt ki talalta...

KépValoVilag


Már a válogatás is megkezdödött.Sőt még Big Bamba 3 is lesz.De én mindent elviselek(max nem nézem meg) ha lesz Sopranos(Maffiozók) 4.-5. szezon is. :Đ))))

#3 Felhasználó inaktív   beatman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 02. 22:33

parancsolj:

http://www.danubius....ila/index2.html

sot: irj neki, mennyire szereted a vvt! info@arpaattila.com



#4 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:18

Bazzz!!
Ezt már régebben lehetett tudni.. Asszem a B.Brother 2004 tavaszán lesz, a VV3 meg most ősz táján... De ez közel sem biztos.
A lényeg hogy lesz, és én már alig várom, hogy a tv tele legyen kurvával, buzival, lezbivel, undorító hisztis p*csákkal meg kigyúrt agyatlan hülyékkel. Mármint a tipikus valóságsó szereplőkkel...
Nahh mind1.


Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#5 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 07:28

Kész röhej ez a valóságsó őrület, nem különbözik egymástól például a német bb vagy a magyar vagy esetleg a mexikoi, előre megírják a licence-be (vagy miafenébe) hogy mijen karakterek mehetnek be, például kell egy izom, egy vicces, egy kurva, egy öregebb, egy ilyen zseléshajú fogpiszkáló stb..

aztán meg úgyis a vezetőségen múlik hogy ki esik ki, mert hogy biztos nem a néző dönt az fix

Én eddig csak azt tudtam hogy 2003. ban nem fog elindulni biztosan a bb3 ...hála az égnek!!Kép



#6 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 12:24

Egyébként szerintetek nincsenek megjátszva ezek a kedves kis valóságshow-k?Mert amikor a kedves kis Zsoltika bekerült a játékba nekem nagyon megjátszott szagú lett az egész.

#7 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 12:52

Egyébként szerintetek nincsenek megjátszva ezek a kedves kis valóságshow-k?Mert amikor a kedves kis Zsoltika bekerült a játékba nekem nagyon megjátszott szagú lett az egész.
á, hova gondolsz? kíváncsi leszek hogy a 3-ba milyen arcok lesznek.

#8 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:29

Egyébként szerintetek nincsenek megjátszva ezek a kedves kis valóságshow-k?Mert amikor a kedves kis Zsoltika bekerült a játékba nekem nagyon megjátszott szagú lett az egész.
á, hova gondolsz? kíváncsi leszek hogy a 3-ba milyen arcok lesznek.
Gondolom mindenféle de egy megkötés lesz méghozzá hogy az egyik se legyen normális....

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:35

Egyébként szerintetek nincsenek megjátszva ezek a kedves kis valóságshow-k?Mert amikor a kedves kis Zsoltika bekerült a játékba nekem nagyon megjátszott szagú lett az egész.
á, hova gondolsz? kíváncsi leszek hogy a 3-ba milyen arcok lesznek.
Gondolom mindenféle de egy megkötés lesz méghozzá hogy az egyik se legyen normális....
már a 2-ben sem voltak normális emberek, de sztem a 3-ban még ezt is tudják majd fokozni.

#10 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:41

Egyébként szerintetek nincsenek megjátszva ezek a kedves kis valóságshow-k?Mert amikor a kedves kis Zsoltika bekerült a játékba nekem nagyon megjátszott szagú lett az egész.
á, hova gondolsz? kíváncsi leszek hogy a 3-ba milyen arcok lesznek.
Gondolom mindenféle de egy megkötés lesz méghozzá hogy az egyik se legyen normális....
már a 2-ben sem voltak normális emberek, de sztem a 3-ban még ezt is tudják majd fokozni.
Az meg a pláne benne ahogy úgy csinálnak mintha sztárok lennének.Ki a ****t érdekel hogy a Sziszi meg a Péter összejött?Mert az hogy amikor bent voltak akkor szétkürtölték az OK,dehát ha már kimentek akkor mit keresnek a híradóban?Hülye ripacsok.

#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:46

na igen ez a legidegesítőbb, alig várom már hogy elfeljtsék őket. tele van a tököm majkával is. akkora nagy f*szkalap lett hogy az már nemigaz. Kép vv 1-2 "sztárok"

#12 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 16:46

Egy cikk alapjan az is kiderult, hogy parokat is bevallogattak. Letre kene hozzni egy antivalosagshoww szovetsegetKép

KépValoVilag


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#13 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 20:52

Egy cikk alapjan az is kiderult, hogy parokat is bevallogattak. Letre kene hozzni egy antivalosagshoww szovetsegetKép

KépValoVilag


Jó ötlet!Valaki nyisson meg egy ilyen topicot!Mondjuk Reflexufo méltó lenne erre a feladatra :Đ

#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 07:30

Áhh sztem az már nem lenne jo, egy poént csak egyszer jo elsütni :Đ

#15 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 16:24

Áhh sztem az már nem lenne jo, egy poént csak egyszer jo elsütni :-D
Ahogy magunkat ismerem ez nem poén lenne hanem VÉRkomoly dolog!!:Đ))Úgyhogy nyugodtan megcsinálhatnánk!Az rtl-es fórumba meg meghirdetnénk magunkat :-D

#16 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 17:18

Itt megalapitanank. Majd oda is kiterjesztenenkKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 18:57

szerintem kitakarítanának titeket egy életre onnan, ha véghezvinnétek, bár minden az adminokon mulik...Kép



#18 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 21:23

szerintem kitakarítanának titeket egy életre onnan, ha véghezvinnétek, bár minden az adminokon mulik...Kép


Az antisims szövetség is odáig fajult hogy benne van az ehavi gamerben az egyik cikkben (tessék bőszen keresgélni)akkor meg szerintetek mi lenne a valóságshow ellenes kampányban?Benne lennénk a híradóban?:Đ

#19 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 21:31

Télleg ird már ki vmelyik topicba, pliz, mert nincs kedvem megvenni... :Đ))



#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 22:07

Biztos hogy ez az RTL klub topic? :)A tv2-t miért nem ocsároljuk??? Ott a BB.Amugy nem akarom vedeni semelyik adót de csak egyszerűen nem akarnak megszünni.Az emberekben rejlő perverz őrőmet használják ki.nekik az is jó ha mi utáljuk mivel a céljukat elérik vele BESZÉLÜNK RÓLA!!!! Ahogy pár éve a szappanoperákat nyomták mindenhol most a "trend"a nyilvános kukkolás SÓ.Uram bocsá de a divatot pedig a nézők vagyis mi(na jo ez tulzás mi intelligensek vagyunk mert tudjuk a számítógépet használni :Đ))) ) teremtjük .Valóban sikerül agyatlan játékosokat bevalogatni de ez kell mert a legtöbb tv néző azonosulni tud 1-1 tipussal (pl buta szöke csaj drukkol a szöke csajnak vagy az izomagyunak vagy a szépfiunak akik még azt sem tudják megszámolni hányan vannak a szobában egy adott időben) !!Ha nem lenne sok ilyen sz** amiben a cégek szivesen reklámozznak nem lenne Vészhelyzet 9. évad ,Maffiozók 4. évad,3. műszak 3. évad,stb.Mert ezek nem tartanak el egy csatornát sem.Ott az HBO egy ValóságSÓ sincs rajta de 3000-ft havonta. NaaaaaMajka tényleg egy nagyképű sz**zsák lett!!Szabolcs pofájára meg a halál kiváncsi hülye b**inak ott a pénz a ház a kocsi most már ideje elszakadni a tv-töl.Szégyen hogy a keresztnevem egyezik vele. :-D((Üdv!AntiValóSÓ Forever!!!!! A.V.S.

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó