HWSW Informatikai Kerekasztal: RTLKlub - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

RTLKlub

#141 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 03. 14:52

Idézet

Amúgy én sem tudtam, ki az az Anikó ... Kép Bár már mexokhattam vna, hogy Te mindig mindenkiről mindent tudsz!! Kép
Sybilla: Az Aniko-jelenseg mellett azert nehez elmenni, a Valo Vilag es a Nagy O idejeben szinte mindenki beszelt rola, es tele voltak vele a bulvarmagazinok. Annyira most azert nincs fokuszban, de a konyve mindenhol ott figyel, es hetente azert jelenik meg rola bulvarhir. Sz'al meglep, hogy akad olyan az orszagban, aki nem hallott rola. :Đ

#142 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 04:17

Biztos hulye kerdes a kollegakhoz, es legfokepp a technikai szemelyzethez, de hogy lehet a hirarchivumot egy napnal korabbra visszalapozni? Kivancsi lennek, hogy hova lyukadt ki ez a Gamekapocs vs RTL Klub ugy, ha mar elindult.

#143 Felhasználó inaktív   KaBuTo 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 5.958
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 09:39

RTL KLUB kb menyit fizet aki ott dolgozik müsorvezetöként?Kép

#144 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 10:33

Idézet

RTL KLUB kb menyit fizet aki ott dolgozik müsorvezetöként?Kép
Nyilvan attol fugg milyen musora van, mekkora reteg nezi, milyen gyakran jelentkezik, milyen musoridoben es milyen hosszan. Ha jol tudom a Vago szakit a legjobban, evi 100 milliot + 2-3 Favagok albumot (kiadas, studiomunkak satobbi) foloz. De feltetelezesem szerint Lilu, aki 2-3 havonta kerul csak kepernyore is megkapja eves atlagban a havi felmillat (mivel NDA-kat es egy csomo mindent be kell tartania akkor is, amikor nincs kepernyon, meg hetente sztarvendegkent kell szerepelnie, pozitivan kell nyilatkoznia a bulvarsajtoban a csatornarol satobbi). Persze mindez puszta szobeszed es tipp, ha valaki a tuz kozeleben van es tud komolyabb konkretumat, en is kivancsi lennek az adatokra.

#145 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:33

Anno volt errol egy jo konyv, azt hiszem Arpa Atesz irta. Abban eleg jol le volt irva minden, bar en csak az elso 1/3-adat olvastam, de ott is volt dobbenet rendesen. (pl, hogyan akartak tonkretenni anno a big brothert)
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#146 Felhasználó inaktív   Ford Fairlane 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:46

Idézet

Anno volt errol egy jo konyv, azt hiszem Arpa Atesz irta. Abban eleg jol le volt irva minden, bar en csak az elso 1/3-adat olvastam, de ott is volt dobbenet rendesen. (pl, hogyan akartak tonkretenni anno a big brothert)
Rocko: Nekem meg is van, az elso es egyben utolso bulvarkonyv amit megvettem. :Đ

Jopofa amugy, csak 1) abszolut nem rant le semmilyen leplet a sztarokrol, noha azzal reklamoztak a konyvet, a legdurvabb talan az, hogy valami apro Havas Henrik sztarallurt megemlit; 2) akkora kamu az egesz, mint ide Nagykata, Arpa eladja a Secret of my Success cimu Michael J. Fox filmet a sajat elettortenetekent, marmint, hogy egyszeruen es hivatlanul bement a csatornahoz egy senkikent, szerzodes es fizetes nelkul elfoglalt egy irodat, kinevezte magat kisgorenak, es annyit dolgozott, hogy a vegen szukseg lett ra, es rendesen is maradhatott (az igazsag az, hogy kurva nagy hatszele volt, meno producer az apja Nemetorszagban es a TV2-nel is, kapcsolatban all az egesz filmes es TV-s szakmaval, sot az anyja is valaki a szakmaban kulfoldon, ergo nem kerdeses, hogy mi modon kapott kreativ igazgatoi szeket, a mese persze erdekesebb).

Gondolom minden ilyen bulvarvallomas ekkora parasztvakitas, es persze image epites a sztarok szamara. Az altalad emlitett resz az volt, amikor Arpa ki akarta huzni a Big Brother nagyfesz kabelet, hogy elo adasban menjen el a konkurencianal a villany, de a legutolso pillanatban, amikor kommandoskent belopozott a csatlakozohoz, beszart. Ez akar igaz is lehet, de valoszinubb, hogy csak kepzeletben jatszotta le az egeszet, vagy tenyleg nagyonhulye.

#147 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 12. 04. 11:51

En ugyancsak az elso 1/3-ot olvastam el, de amit odaig irt, az sztem siman belefer az igazsagba. Persze azten is elismerem, hogy hiaba ulnek be vhova csak ugy, nem hagynak es plane nem kapnek egyido utan fizetest. Szoval ott azert biztosan a javara volt a hattere.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#148 Felhasználó inaktív   Gery8 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.159
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 06. 09. 10:43

Ezen a tv-n csak 1etlen műsor van, amit nézni szoktam: Legyen Ön is milliomos...



#149 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 07. 22:05

Énnem néztem másfél ve Tvt
Erre elöször az RTL klubot nézem, persze csak a foci miatt:)

#150 Felhasználó inaktív   SirTocy 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 28
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 07. 08. 00:42

Én azóta nem nézem ezt a csatornát, amióta egyszer leadtak egy filmet (asszem a Közellenség, vagy vmi ilyen címe volt), ahol szabályosan 20 percenként reklámoztak... sajnos egyszer a 20 perc egy mondat közepére jött ki, de segáz, kettőbe vágták a mondatot, az első felét a csávó elmondta, a mondat másik felét meg a reklám után tudtuk megKép... És azóta vhogy nincs gusztusom nézni...

#151 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2006. 07. 08. 14:22

Idézet

Én azóta nem nézem ezt a csatornát, amióta egyszer leadtak egy filmet (asszem a Közellenség, vagy vmi ilyen címe volt), ahol szabályosan 20 percenként reklámoztak... sajnos egyszer a 20 perc egy mondat közepére jött ki, de segáz, kettőbe vágták a mondatot, az első felét a csávó elmondta, a mondat másik felét meg a reklám után tudtuk megKép... És azóta vhogy nincs gusztusom nézni...
no ebben is tejjesen igazad van, az a qrva sok reklám. Minek annyi mondja meg vki....
Nem tudnak normálisan leadni egy filmet. szal ékken a HBO:)
Nyitok is egy HBO topicot

#152 Felhasználó inaktív   chris 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 14
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 02. 22:29

Az jo:DKépKép

#153 Felhasználó inaktív   Walin 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 16. 23:38

Az RTL Klub hamarosan útjára indítja az új Való Világ-ot:D
Bizonyíték:

http://www.rtlklub.h...rstitial/vv.php

#154 Felhasználó inaktív   First Aye 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 2.676
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2010. 08. 16. 23:49

xfaktor promo előtt mindig leadják

dejó, h ma is csak a hazudj, ha tudsz és a rejtély miatt néztem tv-t
"Ha az élet egy játék, akkor gyűjtsünk achievementeket!"

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 6
  • 7
  • 8
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó