HWSW Informatikai Kerekasztal: RTLKlub - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

RTLKlub

#21 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:21

Tenyleg a TV2-ot nem utalom annyira. Az ugyis szarKép nem kell azt meg utalni is... Egyebkent is csak az RTL csinal buzi sztarokat a só resztvevoibol. A BB resztvevoire nem is emlekszem...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#22 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 08:22

Az e havi Gamert en is olvastam es tenyleg megemlitik benne az antisims-et. Csak mar nem emlekszem, hogy melyik cikkbenKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#23 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 05. 18:23

Tenyleg a TV"-ot nem utalom annyira. Az ugyis szarKép nem kell azt meg utalni is... Egyebkent is csak az RTL csinal buzi sztarokat a só resztvevoibol. A BB resztvevoire nem is emlekszem...
Hehe majd fogsz , majd fogsz...... :Đ)Viccen kivül most járt le a szerzödesük és ahogy Pongó genya átigazolt játékos lett úgy akarnak a többiek is (Évi + Renátó a bi ..... borjú biztosan)!

#24 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:18

Ma igen csak bator voltam. szembe szegulve az rtlklub.hu-s moderatorokkal letrehoztam az AntiValosagshow Szovetseget az rtl online-on. Kivan csi vagyok a reakciokraKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#25 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:30

Ma igen csak bator voltam. szembe szegulve az rtlklub.hu-s moderatorokkal letrehoztam az AntiValosagshow Szovetseget az rtl online-on. Kivan csi vagyok a reakciokraKép
megyek is... hol is van az :Đ

egyéb: megláttam életem legrosszabb filmjét úgy 10-15 perce ért véget az RTLklubon :-D

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#26 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:31

http://www4.online.r...180&forumid=214

De eleddig 0 hozzaszolas az enyemen kivul. Lehet tul puhan kezdtem?


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#27 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:36

váááá, nem akarom magam oda regisztrálni... így az én hozzászólásom is kimarad :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#28 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:41

Ne is regelj oda. Szornyu az a rendszer. Mert az aktivalo levelet nekem ugy elbaztak , hogy kb 15 perc alatt sikerul vegre bejutnomKép
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#29 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:42

Én elvben úgy 2-3 hónapja regeltem oda... dfe már nem tudom sema abnevet sem a jelszót, a postládámat meg azóta már többször is kiürítettem :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#30 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:46

Csel: 1.mindig ugyan az a jelszo. 2. Ugyan az a felhsznalo nev. Igaz ez az RTL online-nal es a Gamestar onlinenal nem muxik a tul sok felhasznalo miatt...


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#31 Felhasználó inaktív   sztupy 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 246
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 21:54

általában két nevem van meg vagy 3 jelszavam, de emlékszem arra, hogy oda egy teljesen különbözővel regeltem, mert milyen égő már az RTLKlub online-on beszélni :Đ

- Csak egészség legyen, meg térerő -

#32 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 13. 16:31

Teljesen igazat adok az alattam szolonak! Az RTL Online-on nyomulni ultra gaz! Akkor mar inkabb a chat.hu, ott legalabb van egy csomo no, akit lehet szivatni...
Kép

#33 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 17:53

Lehet ego ott nyomulni de nevem csak egy topikban szerepelKép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#34 Felhasználó inaktív   azTec 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 18:07

RTLKlub olyan mint a Microsoft, hozzányúl valamihez az kampec:)
______________________________ Good Morning! Now we gonna take you to a journey... BANZAII !!!

#35 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 18:57

Vagy eppen csak penzt csinal belole semmi mast...pfff
Kép

#36 Felhasználó inaktív   azTec 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 19:19

Végülis igy is lehet fogalmazni, avagy tök mindegy nekik hgy mi van műsoron, a reklámhelyek eladása a lényeg:)
______________________________ Good Morning! Now we gonna take you to a journey... BANZAII !!!

#37 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 19:21

Jaja...de azert annyira nem tok mindegy, mert ha szar a musor, aki senki sem nezi a reklamot, ha meg azt senki se nezi, akkor nem jon a le, ha nem jon a le, akkor nincs RTL Klub... :Đ
Kép

#38 Felhasználó inaktív   azTec 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 14. 19:23

Hm... ez igaz, de nagyvonalatokban azért nem igazán érdekli őket hogy mi megy, ugyanúgy mint a zenei iparba.... azt mongyák a nyálra hogy az kell a jónépnek.... pedig csak annyi az egész hogy a jónépnek az kell amit kap... ha a szart kapja akkor azt fogja szeretni.
______________________________ Good Morning! Now we gonna take you to a journey... BANZAII !!!

#39 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 12:08

Hat igen...ha az alap sozlganep parasztot nezzuk akkor igen...Kép De ha egy kicsit az orszag kozepe fele nezunk, ahol rengeteg a csatorna, meg a nyelvtudas, meg a muveltseg, akkor ha szar az RTL atkapcsol legfeljebb a nemet RTL-re, ami ugyancsak szar, ugyhogy marad ehelyett a CARTOON NETWORK! Kép
Kép

#40 Felhasználó inaktív   azTec 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 18:35

Sajnos az igazság az, hogy kevesen vannak ezzel így, csak nem mondják. Én is soxor szidtam az RTL-t de mégis sokat azt néztem, de az utóbbi időben rájöttem, csak ritkán szabad tévézni:)))) mindig elvonja a figyelmemet a melóról:)
______________________________ Good Morning! Now we gonna take you to a journey... BANZAII !!!

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó