HWSW Informatikai Kerekasztal: RTLKlub - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

RTLKlub

#41 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 18:39

Jaja...elobb a melo es csak utana a szorakozas...ez lenne a helyes sorrend ugyije! :Đ))
Kép

#42 Felhasználó inaktív   azTec 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 76
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 19:01

Igen-igen, mégis néha ráfanyalodok és bekapcsolom a tv-t... ilyenkor szokott belassulni a munkamenet:)
______________________________ Good Morning! Now we gonna take you to a journey... BANZAII !!!

#43 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 19:07

Biztos, hogy ilyenkor az RTL Klubot szoktad nezni? Nem inkabb valami kellemesebbet? Mondjuk XXL? Ehhe... Kép
Kép

#44 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 17:38


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#45 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 03. 18:18

Manapság ki tudja mi igaz, mi pletyka, és mi az amit vki csak azért talál ki, hogy ő legyen a központban... Sajnos ez ilyen világ, az igazságot két emberen kívül soha senki nem tudhatja... Kép

#46 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 19:52

Na ez az, amiben tokeletesen egyet ertunk! Eleg, ha csak belenezel neha a valosagshow-kba! Ott latod csak meg igazan, hogy a valosagot mennyire el tudja ferditeni a media! Nagyon nagy kocsogok ezek!
Kép

#47 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 21. 21:28

Ja, elég gáz. Csak a pénz a lényeg, közben meg elhitetik az emberekkel, hogy nem is. Hát sztem ez elég nagy szemétség. A Mediában csak a hazugság van, és az a baj, hogy ezt sokan el is hiszik. Még amit saját szememmel látok azt se hiszem el mindig feltétlen... Kép

#48 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 03. 11. 05:02

Igen, de ha jobban belegondolsz az elet mar szinte csak errol szol, a penzroo es a csalasrol...Az igazi ertekek mar csak nehol talalhatoak meg...
Kép

#49 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 05. 02. 21:16

Ugy gondolom, hogy a tv musorok nagy reszet azert kell nezni, mert kikapcsol. Ha nezek valamit, azt altalaban csak ugy poenbol es mindig tudom, hogy semmi koze a valosaghoz. Illetve ez regen volt igy, mert ma mar kb nem foglalkoztat a tv. Regen lestem ilyet, hogy monika so, meg nehany ilyen hulyeseget. Akkor is tudtam, hogy hulyeseg, de nem volt gepem es igy tudtam piheni, semmit tenni. Szoval itt a mi nagy bajunk, hogy az emberek nezik, de el is hiszik amit latnak. Ma mar en maradok a Fabry-nal, Frei-nel, ER-nel es a tobb oras esti moziknal. Bar mar az is csak ismetles...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#50 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 21:50

Ujjabb strigula az rtl-nek, vagy talan megsem, egyszeruen nyomjunk ra egy "OUT" feliratot. Nos mindenki nagy oromere vege a valovilagnak. Ezt ma vagtam le amikor ultem a buszmegaloban, es melletem valami okoskodo csaj a telefonba boszen uvoltotte, hogy "jaj a csaba ezt nem erdemelte volna meg es nem tudja hogy mihez kezd ezutan"... Nezem, levagaj, de erre meg eroteljesebben kezdi mondani. Nos kozoltem vele, hogy az ilyen embereket altalaban megtaposakk, majd lapattal verik laposra... ugy csinalt mintha nem vagna le es felszalt a buszra. Persze nem akartam szejel utni:)Na erre nemreg olvasom, hogy eljen vv4! meg survivor 2 ja meg meg valami kikepzes vagy kihivas esetleg kinzas... na valami ilyesmi ahol szerelmes parokat akarnak szejelzuzni...na hagyjuk ehez nem ertek:D Na szoval orultek neki, hogy annyi valosagso fog menni egyszerre az rtl-en hogy csak na... na mondom szep, de mellete extrakent szerepel, hogy lesz terminator 3 osszel...jee, es most hova szarjak. Kajakra legszivesebben szolnek valamelyik terroristanak, hogy ugyan nezzen be az rtl-hez...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#51 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 06. 07. 22:25

Én nem szoktam nézni a Bagi-Nacsát a tv2-n,de ma valamiért rákapcsoltam.Hát netudd meg hogy hogyan LEALÁZTÁK(így,szó szerint,nagybetűkkel)az rtl-es valóvilágot.Az egy dolog hogy paródia,de ez olyan szintű volt hogy ebből szerintem lehet hogy lesz per is.Sőt biztos vagyok benne.Kép

Az volt benne a poén,hogy igaz hogy ez csak egy kifigurázás az egész,de mégsem azon röhögtem,ahogy ők előadták,hanem magán az rtl-es valóvilágon.Ez nem csak egyszerű paródia volt.KépNagyon élveztem.Kép



#52 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 18:17

Most neztem a fokusz-t. Arrol volt szo benne, hogy regen hogyan partyztak a nepek. A bemondo ugy zart, hogy a szulok, mar azt figyelik, hogy hogyan partyznak a gyerekeik es hogy mit hallgatnak "a polka helyet a hiphop-ot" es kozben eklubos partyt mutatnak. Eklubnak sok koze van a hiphop-hoz...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#53 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 18:43

Én azt nem értem hogy művelt emberek hogy képesek Fókuszt és Aktívot nézni?
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#54 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 19:38

Csak azt nem ertem milyen alapon figurazzak ki a VV-t, amikor a BB2 megabukas volt oriasi hatalmas szegyen, es hamarosan jon a BB3! Ennyit a TV2 rol meg h mit fikaznak.. sztm az az ado csak erolkodik h szintbe tudja magat hozni..

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#55 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 22. 20:25

Aztán ez volt még utána 20.25-21.10-ig is. LKépL!

#56 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 23. 18:13

Nagyon egyszeru a keplet, 40 fok a szobamban, ezert le kell mennem, mert kulonben megsulok. Lent meg van tv, meg... mas nincs is amivel el tudom foglalni magam, ezert mostanaban gyakran tv-zek.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#57 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 23. 20:03

Ha TV akkor vmi sport...nagyon ritkán TVzek mostmár...

Avium:a TV2 sose volt vezető csatorna hazánkban...


...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#58 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 24. 01:26

Ezt senki se allitotta Kép

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#59 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 24. 11:09

De az előző hozzászólásodból pont az jön le, hogy mintha sokan mondták már ezt neked...
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#60 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 07. 25. 12:05

Jah, neeeeeem! :Đ Csak azt ecseteltem h mennyire nembirom a tv2 uzletpolitikajat mert a "humoros"nak mondott musoraikban fikazzak az RTL-t az osszes tobbiben meg majmoljak azt. Semmi egyediseg nincs a tv2ben.

Av [salalausukKép]


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

Téma megosztása:


  • (8 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó