HWSW Informatikai Kerekasztal: Játékvezérlő kormányok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Játékvezérlő kormányok

#1 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 11:01

Nekem egy Microsoft Sidewinder Forcefeedbackes kormányom van és eszméletlen brutál!Grand Prix 4-et lehet vele legjobban nyomni(Azt a feelinget bazzeg...)De én már Sports Car GT-től kezdve a NFS Hot pursuit 2-ig mindent nyomtam vele,és valami elképesztően valósághű.Aki nem kormánnyal van az multiban hátrányban van,nem is kicsiben.

#2 Felhasználó inaktív   Lord Mixxx 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 406
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 04:38

Erre mar eleg regen rajottunk mi is. Kormany nelkul nehez iven tartva a kocsit fekezni/gyorsulni kicsit.

En egy logitech driving force-t nyuzok ami szerintem par embernek hajegnekallast okoz... miert?

EZ EGY PS2 KORMANY AMI JO PS2-HOZ ES PC-HEZ IS!!!!!! Mind2on 'forcefidbekes" szoval szuper.... 1x Gran turismo elott kuporgok vele 1x meg street legal elott... szoval szupi.

Ha valaki ps2 es pc tulajdonos akkor mason nagyon nem is erdemes gondolkoznia........


Have a good byte!!!

#3 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 15:43

Mivel nincs Ps2-őm ezért nekem tök mind1 de ha lenne akkor eladnám ami most van,és vennék egy olyat vagy hasonlót.

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 06. 09:46

Nekem Logitech Formula Force GP-m van. Egyik kedves szupermarketemben láttam meg olcsón, reggel már ott tipródtam, nehogy elkapkodják, ha már ingyé adják szinte:) Persze másokat kevésbé hatott meg az akció (előtte tényleg sokkal többe került mndenhol, ma már ez a normál ára, 20 ropi alatt). Mindenestre is garit nem adtak hozzá:Đ Egyébként szeretem, bár az egyetlen játék, amiben igazán értelmét láttam a Forcenak, az a Rally Trophy. igaz, az egyúttal az egyetlen igazán jó autós játék is a szememben:) ott aztán lehet kapaszkodni a kormányba, miközben pattog szerencsétlen járgány a bukkanókon! hihetetlne, hogy sem szebbet, sem jobbat nem láttam azóta...

Viszont van egy érdekes hibajelenségem, érdekelne, minden kormány csinálja-e ezt: néha belassul, mintha besszagatna a játék, pedig nem arról van szó. Egyszerűen néha (főleg kanyar körül) átmegy kicsit lassított felvételbe. Olvastam persze erről a bugról, sokak szerint az alaplap USB kezelse is hibás lehet (sis 735), de hiába frissítek kormány drivert, alaplap drivert, kötöm külön USB bővítőkártyára, állítgatom a BIOS USB opciókat, nem tűnik el. Ráadásul csak néha csinálja, és idővel javul is ("bemelegszik"). Nem akadájoz éppen meg a játékban, de érdekelne, másnál volt-e már ilyen.

Egyébként nem olyan rosz kormány, tekintve, hogy milyen olcsó.



#5 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 15:48

Nekem MS FFB-es kormányom van az nem produkált ilyet, pedíg már a 2. gépemen szolgál. Tőbb jó autós gamma van amihez igazán jól jön egy kormány. A szimulátorokhoz elengedhetetlen a jó eredményekhez, de jópár arcade autósgammánál is hasznát lehet venni. Érzed a kanyarban, hogy mennyire sodródik az autó, mert mikor megcsúszik a verda a kormány is hirtelen fellazul. Sokan úgy gondolják az a FF lényege, hogy "rázzon" a kavicsos úton, de az csak egy pici része a dolognak.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#6 Felhasználó inaktív   Stoki 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 42
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 29. 10:20

Hali Nekem is Microfost FFB em van én Colinban nyomom, de nagyon klassz én is leárazva vettem a Tesco-ban 18 -k ért, de sztem j vétel volt, kár hogy a NFSHP2-ben nem megy a FFB-lehet rossz a progi :Đ ma prbalom ki a Vrally 3 ban...
Abit Nf7S, Amd athlon XP 2500+ Barton 1833@2100Mhz(10,5*200) ,2x256 ddr 400mhz, PowerColor 9800pro,Maxtor 80Gb 7200,Maxtor 40Gb 7200.

#7 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 30. 22:41

Hali Nekem is Microfost FFB em van én Colinban nyomom, de nagyon klassz én is leárazva vettem a Tesco-ban 18 -k ért, de sztem j vétel volt, kár hogy a NFSHP2-ben nem megy a FFB-lehet rossz a progi :Đ ma prbalom ki a Vrally 3 ban...

Megy HP2-ben is csak a gyárilag megadott Viper Racig beállításaival használd úgy jó lesz. PS: a gombokat értelemszerűen át kell konfigurálni.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#8 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 09. 23:33

elevenítsük fel a topakot, nekem ugyanis aktuális lesz lassan.

nézelődtem online áruházkban, első ránézésre ez a 2:

http://www.depo.hu/?pn=product&c_main=68&c_parentid=90&c_id=104&p_id=12746&page=2
szállítással az ára kb 25ezer

http://www.depo.hu/?pn=product&c_main=68&c_parentid=90&c_id=104&p_id=29997&page=2
ez kb 22


a kérdés: ezek jók? egyáltalán érdemes 25ért "minőségit" venni, jobb ennyivel a 8000 ftos tescosnál?

#9 Felhasználó inaktív   zephon 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 641
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 09:45

Idézet

elevenítsük fel a topakot, nekem ugyanis aktuális lesz lassan.

nézelődtem online áruházkban, első ránézésre ez a 2:

http://www.depo.hu/?pn=product&c_main=68&c_parentid=90&c_id=104&p_id=12746&page=2
szállítással az ára kb 25ezer

http://www.depo.hu/?pn=product&c_main=68&c_parentid=90&c_id=104&p_id=29997&page=2
ez kb 22


a kérdés: ezek jók? egyáltalán érdemes 25ért "minőségit" venni, jobb ennyivel a 8000 ftos tescosnál?
nem lévén nagy kormányszakértő nem kell készpénznek venni, amit mondok. én a logitech momoról eddig csak jót hallottam. én ha a helyedben lennék, biztosan a logitech kormányt venném meg.
Time fades even legend...
War, war never changes...

#10 Felhasználó inaktív   MikeReem 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 812
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 10:04

logitech kormanyom mar volt, igaz nem pont ilyen, de az biztos, hogy minosegeben az valamivel jobb, mint a saitek. kulon errol a logitech kormanyrol meg en is csak jokat hallottam. errol a saitekrol meg sokan azt mondjak, hogy nagyon jo a benne levo motor, igy a force feedbackje talan jobb is, mint a logitech-e. Viszont allitolag nem a legjobb a pedalok kialakitasa, bar ez lehet ember fuggo is, hogy kinek mi a jo. A Saitek designosabb, viszont a logitech tartosabb, minosegibb termek. Persze a tescosakat mind a 2 magasan veri, ezek mar ahhoz kepest luxus minoseguek.

szerk.: most jottem a media marktbol. mas okbol voltam ott, de veletlenul meglattam, hogy van ott pont egy olyan logitech kormany. megnezegettem es szerintem van olyan minosegu, hogy megeri az arat.

#11 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 12:46

köszi mindkettőtöknek, ami nálam még a logitech mellett szól, az a normális sebváltó. (a másikon a kormány hátuljánb van a két kar-unokatesómnak is olyan van, de annyira nem jön be, még ha egyszerűbb azzal váltani akkor se :Đ)

#12 Felhasználó inaktív   machintos 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 863
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 13:05

hmhm asszitem ittpolitikai kormányrol van szoo.csodálkoztam is de megnyugodtam.:Đ
nagyon kell vigyáznom magamra,mert belölem csak egy van.a többiek sokan vannak ök könnyebben potolhatok.

#13 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 10. 16:25

Idézet

hmhm asszitem ittpolitikai kormányrol van szoo.csodálkoztam is de megnyugodtam.:Đ
ja, végülis az állmahatalmi szervezetek azok nem is társalgási témák, hanem egyfajta hardverek.

#14 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 13:58

megjött a kormány

#15 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 14:19

Idézet

megjött a kormány
és ezzel a lendülettel el is mehet a *&@#ba!Kép

#16 Felhasználó inaktív   Roly 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.099
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 14:47

Idézet

és ezzel a lendülettel el is mehet a *&@#ba!Kép
mi van?! :-D
a logitech momo racing koermányra gondolok :Đ

#17 Felhasználó inaktív   lewton 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 3.025
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 15:53

Idézet

Idézet

és ezzel a lendülettel el is mehet a *&@#ba!Kép
mi van?! :-D
a logitech momo racing koermányra gondolok :Đ
hát én nemKép

#18 Felhasználó inaktív   VIII Satan 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.326
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 16:29

Idézet

Idézet

Idézet

és ezzel a lendülettel el is mehet a *&@#ba!Kép
mi van?! :-D
a logitech momo racing koermányra gondolok :Đ
hát én nemKép
én sem, úgyhogy sztem valaki, aki erre jogosult, legyen olyan szíves, és nevezze át vmi hasonlóra, de egyértelműre ezt a topicot
-== LORD VIII. SATAN ==- ( _ _ ) === === |EĐ==$*#=------------ - - - - . .\ \. . ./#""" + ' / \ / / \ \

#19 Felhasználó inaktív   Halfer 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.284
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 17:17

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

és ezzel a lendülettel el is mehet a *&@#ba!Kép
mi van?! :-D
a logitech momo racing koermányra gondolok :Đ
hát én nemKép
én sem, úgyhogy sztem valaki, aki erre jogosult, legyen olyan szíves, és nevezze át vmi hasonlóra, de egyértelműre ezt a topicot
Szerintem elég egyértelmű két okból is. Tiltott téma a politizálás a Fórumon és a Hardver-és szoftver topikban van Kép Ami ugye nem lehet más Kép De átneveztem, bár ha jobbat tudtok, közöljétek velem.


#20 Felhasználó inaktív   General Thomas 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 3.941
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2006. 09. 18. 17:22

nem baj, azért nekem si mindig a a politika ugrott be errőlKép
"Az élet szép, csak mindig jön valami és elszúrja" Myko Alto

"Did you know your phone is dead? Do you ever recharge the batteries?"
"They recharge? I just keep buying new phones."
House MD

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó