HWSW Informatikai Kerekasztal: A játékok erotikus kisugárzása - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

A játékok erotikus kisugárzása

#1 Felhasználó inaktív   Daks 

  • Törzsvendég
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 1.847
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:14

Mi a velemenyetek a jatekok erotikus kisugarzasarol? miert olyan elvezetes fel napig bamulni a poligon ciciket es a pixelseggeket? az biztos, hogy lula sem az osszetett manager-reszetol lett hires, sot lara sem azert mert lebirkozott par tigrist... nem eleg nekunk, hogy tele van a varos lengen oltozott holgyekkel, de meg a szamitogep elott sem hagynak minket beken? felhaborito... ;(

vagy talan mar egy jatek attol sikeres, hogy minnel nagyobb dudai vannak a fohosnonek? ;(


Kép
Kép

#2 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:21

Elég csak a Dead or Alive Extreme beach ball-ra gondolni(nem biztos hogy ez a neve szo szerint)ez a játék egy nagyon szupi verekedős játék volt,de amikor megláttam a labdás játék első shotjait nem a graf szépségét néztem...:Đ))

#3 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:34

Buktak mar el jatekok, hiaba nezet jol ki benne a fohosnonok. De ketsegtelen, hogy nem rossz egy szep poligon not iranyitani...
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#4 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:37

Buktak mar el jatekok, hiaba nezet jol ki benne a fohosnonok. De ketsegtelen, hogy nem rossz egy szep poligon not iranyitani...
Lehet hogy a Tomb Raider sorozat ezért volt olyan sikeres nem a játszhatósága,szépsége,tetszetőssége(?) :Đ miatt....:-D)

#5 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:38

Hat ja. De a mostani reszt Miss Croft se tudta megmenteni.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#6 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:40

Hat ja. De a mostani reszt Miss Croft se tudta megmenteni.


Meghiszem azt.A szar akkor is szar ha szépen csomagolják.

#7 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:43

Pedig bevallom a TR6 grafikaja tenyleg nagyon jol sikerult. Csak hat az iranyitas nem egyszeru dolog. Majd a TR7Kép


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#8 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:44

Pedig bevallom a TR6 grafikaja tenyleg nagyon jol sikerult. Csak hat az iranyitas nem egyszeru dolog. Majd a TR7Kép


Hmm....Mondtam hogy a grafika nem minden,ez esetben ez duplán igaz mert TR-ről van szó :DD

#9 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:46

Emlekszem amikor valamelyik TR-nel elkezdtek terjeszteni, hogy Lara a jatek vegen levetkozik teljesenKép. Na akkor mindenki jatszott vele mint az eszelos. A vicc, hogy csak kamu volt.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#10 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:51

Na a tinik ilyenkor szoktak olyan szép mutatványokat végrehajtani,pld. kiugranak örömükben az ablakon....Merthát hogy nem láthatod Mrs Lara szép poligonmelleit az nagy dolog...:Đ

#11 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 21:53

Kivancsi vagyok az uj LULA jatekra. Ott egy dologra kell nagyon figyelniuk a fejlesztoknek. A grafikanak jonak kell lenni, mert kulonben bukas a jatek. Egyebkent a kepek alapjan a grafikaval nem lesz para.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#12 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:01

Bocs kicsit el vagyok tájolva de mi az a LULA?az is valami erotikus játék féleség?Vagy tudom miaz csak fáradt vagyok?:Đ

#13 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:05

Pontosan en sem vagom. De irto sokat beszeltek rola anno az ismeroseim. Valami szex ceget kell uzemeltetni vagy valami hasonlo. Biztos van itt valaki aki tobbet tud nalam.


"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#14 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:09

Hmm ez fincsinek hangzik!Kell nekem!Rá is kattanok a Google-ra!!

#15 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:10

Ha megvan az elso resz akkor ugyan dobd mar at nekem is az oldal cimet. thx
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

#16 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 22:13

Najóvan:)) én ehhez most már fáradt vagyok..:Đ Felmentem www.lula.com-ra erre mi fogad ott tárt karokkal...:-D)

#17 Felhasználó inaktív   beatman 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 120
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 04. 04:08

Ööö.

PANIC IN COBRA CITY!



#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 04. 23:12

Ha már így rátérünk a virtualbuxákra, akkor én is ideteszem a véleményemet. Egy időben kerestük Kakuk haverommal a legjobb virtuálbuxát. A végén arra a közös álláspontra jutottunk hogy a top10-ben feltétlenül Archer kisasszony az első, a nem kihívó, de mégis megnyerő megjelenése és az inteligenciája miatt.

Elnyertemég tetszésünket a Desperados kebelcsodája is, és amit én mindig végignézek, a hitman cn47 -ben a táncoscsajt a villanypóznán amikor eltereli az őr figyelmét. Kép

Emlékszik még valaki a Shadow Warrior lövöldöző, fürdőző kurváira? Sálálálálá.......Képdurrrrrrr



#19 Felhasználó inaktív   Sharkys 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 162
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 08:55

Miért nem csinálnak egy olyan játékot amiben vannak meztelen csajok!

A JK2-ben Kyle barátnője sem volt rossz, csak nagy volt a segge!


Ez a nap is úgy kezdődött, mint a többi. A farmer kiment a földjére, a tejesember kiszállította a tejet, az elnök pedig lebombázott egy olyan országot, melynek még a nevét sem tudta kiejteni.

#20 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 07. 05:20

Igaz nekem van Nude skin Kyle barátnőjéhez, de szerintem már nem nagy durranás Kép

Téma megosztása:


  • (4 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó