HWSW Informatikai Kerekasztal: Half-Life 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (32 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Half-Life 2

#1 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 03. 18:06

Ejjj-ejj galád nemzet, hát eme dicső gamma-szuszpenzáriónak a topiciárusában miért nincsene titkokat s kérdéseket fellángoló, vélemények megütköztetésére szolgáló, üzenethalmaz, mely mint ragyogó égből a sűrű nyílzápor hull a halandóra!?Kép Kép ...Kép

Nos, ha már ezt is megírtam, hát hozzábiggyeszteném, h eme várva-várt kis gamma-szuszpenzáriómat bizony nagy előmunkálatok várják itthon a számítógép környékén.:Đ Már előre kezdem a gép tuningot.:-D Monitor már megvolt, most jön a proci, majd a ram. Aztán az elengedhetetlen mini-bárszekrány az asztal mellé. És az óly dicső; HALF-LIFE 2 CD.Kép Na persze eredetiben ám! Nem csalás, nem ámítás.Kép



#2 Felhasználó inaktív   Cold Fire 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 03. 18:39

Nézz át a Doom3 Vs. HL2 ( vagy valami ilyesmi ) topicba!
Az alvástól megéhezem. Az evéstol elálmosodom. Az élet szép.

#3 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 20:40

Nana... Nem lenne pofátlanság nem csinálni a HL2-nek saját topikot!? Áááááá!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#4 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 05. 20:56

Lassan majd én is nekikezdek a gépfejlesztésnek. Nem vagyok hajlandó gagyi gépen eme remeket futtani, szegényes grafika mellett. Azt hiszem megadom majd a módját. Még nem szedtem magam ösze teljesen a vidijókat láttán. Még nem nagyon hiszem el hogy ilyen létezik.

#5 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 05. 21:08

Ugye? Sajna új gépre én csak karácsony táján számíthatok, de az is lehet, hogy elhalasztom és már 64 biteset veszek...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#6 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 10:00

Ehh...mi másért fejleszténem a gépemet, mint a HL2?!?! De basszus, most mi lesz velem? NVIDIA párti vagyok és engem aggasztanak azok a hírek, hogy ATI-n lesz igazán perelj a game. Lehet, hogy képesek lesznek elérni ezek a mocsok manipulátorok, hogy ATI kártyát vegyek az NVIDIA helyett? Hát lehetséges ez, kérdem én!? Kép

#7 Felhasználó inaktív   *SHADOW* 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 496
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 10:59

Ehh...mi másért fejleszténem a gépemet, mint a HL2?!?! De basszus, most mi lesz velem? NVIDIA párti vagyok és engem aggasztanak azok a hírek, hogy ATI-n lesz igazán perelj a game. Lehet, hogy képesek lesznek elérni ezek a mocsok manipulátorok, hogy ATI kártyát vegyek az NVIDIA helyett? Hát lehetséges ez, kérdem én!? Kép
Ez nem a játékfejlesztők hibája. Az nVidia kártyáknak egy gondja van a HL2vel: az antialiasing nem működik... az nV kártyával készített shotokon ezért nem látni FSAA-t. De hallottam vmi olyat, hogy ez nem csak a HL2 hibája, hanem a kártyával van a gond, mert valamit kicsit máshogy csinál, és a DX 9.1 majd javítja a hibát... de ez nem 100% hivatalos forrásból jött hír, tehát ne vegyetek rá mérget...
Mental Static  - blog minden hülyeségről

#8 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 07. 04:55

Én már úgy tudom hogy a javítva van már minden mostanság megjelenő jobb kártyán(beleértve az NVIDIA-t is) Kép

#9 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 07. 07:43

Ne parázz, Myko bratyó. Menni fog az nálad is. Nem hiszem, hogy a skacok maguk alatt akarnák vágni a fát. Azt is kétlem, hogy az ATI annyi zsével megdobná őket, hogy megérje kizárni a NöVídíásokat...Kép

#10 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 09. 16:23

Tudod Lock, a mai világban már semmin nem lepődőm meg. Még azt is kinézem a ValvE-ből, hogy ha a Microfos elég lóvét tolna beléjük, akkor XBOX exclusive lenne a game. Semmi sem kizárt. Manapság már pont tojnak arra, hogy NEKÜNK mi a jó Kép.

Igen, valószínű, hogy el fog kocogni a masinámon, de azért néha nem árt fejleszteni és hát erre most itt a legjobb alkalom, csak előtte kipakolok egy OTP-t, hogy tudjam miből fizetni az upgrade-et Kép



#11 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 09:43

Nemhiszem, hogy ilyen drasztikus lépésekre kéne magunkat elhatározni, hogy Atit vagyünk..:Đ Én azt mondom, kibírom 6xos élsimítás nélkül, azért nem fogok venni egy Atit..:-D Meg hát még egyenlőre elketyeg ez a kártya is a gépemben (Ti 4200, 128 ram), inkább egy ujj proci kéne (most xp1600 van), na megy egy memória (mostr 256 ddr van), na meg egy vinyó, mert a sok iso (akarom mondani saját dokumentumaim, és eredeti játékaim:) megtöltök ezt a szegény kis 40-es vinyómat.:-D Na kézcsók

#12 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 13:36

Half Life 2 Rulz! sajna alazza a Halo-t is... :Đ(((
Kép

#13 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 11. 18:32

Ehhez semmi kétség.:Đ Porba döngöli, aztán megforgatja benne, majd megint kicsit beledöngöli.Kép Hát igen... VÉGÜLIS alázza... Egy picit...Kép

KépKépKépKép Half-Life 2 KépKépKépKép vs. https://forum.hwsw.h...default/022.gif HALO https://forum.hwsw.h...default/022.gif

https://forum.hwsw.h...default/020.gif



#14 Felhasználó inaktív   Shifty 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 7.717
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 17:28

Nem tartozik szorosan a topic témájához,de a Condition Zeroról mit tudtok????
...when you look long into an abyss, the abyss also looks into you Friedrich Nietzsche

#15 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 17:46

Nem tartozik szorosan a topic témájához,de a Condition Zeroról mit tudtok????
Semmit! :Đ))
Kép

#16 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 12. 17:52

Miazhogy nem ide tartozik ide tartozik! Semmi különöset a megjelenésen (egyenlőre) nem változtatak, és ugye HL2 támogatású a dolog! Nothing else...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#17 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 14. 10:09

Mi az,hogy HL2 támogatottságú dolog?
CZ-t egyjátékosmódra hegyezik ki, szóval asszem a CS fanoknak marad a jó öreg CS...

Kézcsók



#18 Felhasználó inaktív   Conker 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 82
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 17:03

Nem tudjátok, hogy mikor jelenik meg az KépXBOXKép-os verzió?


Life is short! Play more! XBOX!

#19 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 21. 08:57

Nem szeretjük az XBOX-osokat...Kép De nemtom...

Mellesleg láttátok a legújabb videót? Bazzeg majdnem összeszartam magam, ilyen leromlott helyen kezdődik, gondolom a játék kezdődik ott, na és találsz egy vasat (régi half-life szokásKép) aztán találsz egy véres hullát, ami valaha egy tudós volt, csak ugye rámászott az a görény, aztán még egyet az feléled és rádtámad, te meg ugye elkezded ütni mint egy állat, és kurvajó leütöd, beleesik a vízbe és BAZZEG feljön a hulla a felszínre!!! Sorolhatnám tovább... KURVAJÓ!Kép


A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#20 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 22. 16:58

Még vmi!

Ajánlom mindenkinek, hogy töltse le a most legújabb Hl2 videót! Nem fogjátok megbánni! A video címe "traptown"!!!Kép


A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

Téma megosztása:


  • (32 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó