HWSW Informatikai Kerekasztal: Half-Life 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (32 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Half-Life 2

#41 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 28. 20:09

Ez hivatalos infó?KépKépKép

Nem Zup, nem hivatalos... A Valve képviselője biztosan nem hivatalosan mondta.


#42 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 28. 21:10

Az kár.Kép
Akkor nem biztos, hogy megjelenik szeptember 30-ra.


Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#43 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 29. 18:44

Akkó biztos, ha mán fut a gépeinken, skacok!

De a hír jó, mög teccik.



#44 Felhasználó inaktív   Ca$h 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 4.147
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 29. 19:12

Öőőőőőő, izé, meg naszóval. Valaki lejjebb összehaonlította a Halfilét a Hálóval.

Szerintem nem kéne... Merhogymármiért: Mindenki tudja az előnyeit a (Hal)filének. A Halo oldalán csak 1 dolog van, és az a játékélmény. De az aztán nagyonabszolúte. Ott vagy, ráadásul a leépült agyú haverokkal, és még be is szálltok egy tankba, ésatöbbi. Ez az ami miatt egy rakás embör szívesen játszik a föld kerekén egy két éves Flashpointtal. pölö.

És szerintem mindenki tud olyan példát mondani, hogy a hang is gagyi, a főszereplőt hívhatnánk Pixel Petinek is, mégis napokon (éveken) át milyen jól elszórakoztat minket a gamma.

De továbbra is mondom, nem érdemes összehasonlítani a két játékot.

Mindkettővel játszani kell! sokat!KépKépKép


Tokeletesen igazat adok neked Lock...lassd az avataromat... :Đ)) Egyebkent meg az a gond, hogy a Halo ugyebar X-box-os jatek, rgo nem lehet olyan uberdurva, mint a hl, mert nem eleg izmos a gep, amire keszitettek. Sajnos mire kijon pc-re, addigra mar eleg elavultnak fog tunni a tobbi game kozott, hiaba lesz sokkal szebb a grafikaja, mint a dobozon. Viszont, ha a halo kettot pc-re fejlesztettek volna mar eleve, akkor lehet, hogy agyonutotte volna a hl2-ot, mert grafikaban is durva lett volna es azt a jatekelmenyt semmi sem tudja visszaadni, amit a halo! De sajna a penz beszel, ezert nem lehetnek ellenfelek a halo es a hl...
Kép

#45 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 08. 29. 20:16

Az biztos! Iszonyatos lesz a játékélmény!!! Legalábbis arról a párperces in-game videóból nekem nagyon az tűnt ki, hogy ez már szinte gyalogsági szimulátor lesz, olyan szinten élethű! Borrrrzassztóóóóóóóó!!!!!!!!!KépKépKépKépKép

#46 Felhasználó inaktív   Lock 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 314
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 03. 18:29

Hát a "szimulációban" kételkedem, mert arra ott a Delta Force sorozat, a Rainbow6 mega Operation FlashPoint (ruleeeeeeeeeeeezzzz!), de a játékélmény legalább, mint az 1942, sőt szerintem jobb! :Đ)

#47 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 09. 28. 08:58

KépKépKépKépKépUh, most olvasom a Gamershellt:KépKépKépKépKép
"As of Friday afternoon, online retailer Amazon.com showed the game being released Dec. 1, while EBGames.com showed it shipping Nov. 14, and GameStop.com showed it being released Feb. 2 of next year. Check the above link or read the full story for more details."

Azért remélem ezt a jövő február 2-át nem gondolják komolyan!!!


#48 Felhasználó inaktív   Nasty 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 179
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 29. 20:00

Nincs jobb a H-Lnél csak a HL2!!!

Miután láttam én is azt a bizonyos videot ahol mindent ismertetnek arra a következtetésre jutottam hogy nagyon karcolos kiss game lesz de remélem hogy az uj Counter-Strike is zuzós lesz!!!

Kép


No buts miau!That's the law!

#49 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 02. 19:33

A Condition Zero?:Đ Áhhh... Ezek a balfékek bassszus SINGLE PLAYER módra helyezték ki a játékot, nem pedig MULTIRA!! Na perze mutli is lesz benne, de azt mondták a fejlesztők, hogy a szinglire vannak ráállva... hát nem röhej?? napjaink legfelkapottabb multis fps-ét(amit a neten átszanak), szingli módra hegyezik ki... áhh.szerintem majd a hl2 source enginejéhez csinálnak majd egy CS féle modot, ami majd télleg DÚRVA lesz, de én a CS: CZ-től nem várok sokat...Kép Meg a grafika se egy nagy szám...Kép

#50 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 07. 11:59

Hát ez az előző aztán qrva ronda lett! Kép

#51 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 08. 08:36

Hát ez az előző aztán qrva ronda lett! Kép
Jah nem lett rossz :-D csak igy tovább ezzel be lehet vágodni a moderátoroknál :Đ)

#52 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 13:45

Hát ez is megvolna...ellopták a betat.Kép

Aki nem hiszi, járjon utána errefelé...


Only human!

#53 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 14:26

Tudjuk...
Stay with in the Family!

#54 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 15:33

Tudjuk...
Hát igen, nem is neked, HCG tagnak mondtam...hanem azoknak akik esetleg még nem tudták.Kép
Only human!

#55 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 16:11

Ez hihetetlen...ilyen nincs. Hogy manapság mikre ráérnek az emberek. Legyünk öszinték, ezzel a forráskód ellopással azt hiszem nagyobb kárt csináltak, mint azt gondolnánk. Ha emiatt csak jövöre kapjuk kézhez a Half-Life 2-t, akkor iszonyat mérges leszek! Kép Arról nem is beszélve, hogy hatalmas anyagi kárt okoznak ezzel a ValvE-nek.



#56 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 17:33

Nos ez azért nem ilyen egyszerű... lehet, hogy hülyeséget mondok, de mi van, ha ezt az egész káoszt a Valve találta ki, méghozzá jól átgondolt üzleti fogásként. Bővebben nem részletezném, mindenki elgondolkodhat ezen.

Röviden:

1. a mostani botrányok miatt a csapból is HL2 folyik ergo ingyen reklám.

2. a HL2 akkor sem készült volna el ha nincsenek ezek a balhék ergo most erre fogják a további halasztást.

3. Hogy lehet az, hogy a féltve őrzött anyagokat ilyen könnyen megszerzi valaki? Én nem tenném rá netes gépre a top secret anyagaimat...

És még van néhány átlátszó momentum..., de az is lehet, hogy nem nekem van igazam és csupán csak balfa** a VALVe...


Stay with in the Family!

#57 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 08. 19:07

Talán ez a link segít mindekinek, hogy tisztábban lássa a dolgokat...sok érdekes tény van benne egy helyre jól összeszedve.Kép


Only human!

#58 Felhasználó inaktív   Deathunter 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 135
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 09. 09:08

Innen ez fogott meg legjobbanKép
Stay with in the Family!

#59 Felhasználó inaktív   Ivoke 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.385
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 09. 09:38

Hmmmm ez elég meggyőző....Kép Asszem ezek után nem sok vita lehet.


P5N32-E SLI-E8400; 4x1GB; 2x GF9600 GT SLI; HD103UJ, HD642JJ 2x HD403LJ; X-Fi Xtreme; LG W2253TQ-PF; XP SP3; W7 64-bit

#60 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 09. 13:15

"Mindenki, aki azt vallja, hogy a HL2 a forráskód kikerülése miatt késik, csak tudatnám, ami kikerült, annyi van a Valve birtokában. Nem több, nem kevesebb, nagyon fontos hát, hogy megértsétek: NINCS kész.

A Valve által bemutatott E3-as prezentáció egy nagy csalás. Megpróbáltad már megölni a katonát a "physicstown" pályán? Barugják az ajtót? Semmi szkriptelt esemény?

Akik azt mondják, hogy ez nem beta verzió, csak alfa: csak, hogy tudjátok, ez minden amit a Valve ki akart adni szeptember 30-án!

A Valve-nak üzenem: Úgy gondolom abba kellene hagyni a hazugságokat, különben ki kell juttatnom mindent a netre, amim még van! Nagyon jól tudjátok mitek van, akárcsak én!"

Ezt nyilatkozta az az ember aki ellopta azt a bizonyos "beta"-t. Ezen erdemes elgondolkodni!

Egyebkent meg nem akar valaki elkuldeni nekem mail-en egy HL2 beta linket???? Legyszi valaki!Kép



Téma megosztása:


  • (32 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó