HWSW Informatikai Kerekasztal: GameUnlimited - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

GameUnlimited

#1 Felhasználó inaktív   Rexor 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 10:18

Ez egy viszonylag új játékmagazin, melynek én is a szerkesztője vagyok. Az oldal megbízható, rendes hírszerkesztőket, cikk írókat valamint a cheatek írásához keres embereket. Amennyiben érdekel a dolog, az info@gameunlimited.hu címre küldj egy üzenetet. Ha nem érdekel, csak nézz be hozzánk! Hamarosan vár az új oldal!Kép

Rexor | GameUnlimited.hu

#2 Felhasználó inaktív   dareal 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 3.577
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2007. 04. 02. 13:45

Idézet

Ez egy viszonylag új játékmagazin, melynek én is a szerkesztője vagyok. Az oldal megbízható, rendes hírszerkesztőket, cikk írókat valamint a cheatek írásához keres embereket. Amennyiben érdekel a dolog, az info@gameunlimited.hu címre küldj egy üzenetet. Ha nem érdekel, csak nézz be hozzánk! Hamarosan vár az új oldal!Kép

Rexor | GameUnlimited.hu
első körben sok sikert az oldalatokhoz, és íme az első véleményem:
a hírek háttérszínét változtassátok meg, vagy a hírek szövegeinek a színét. sötét kék háttéren világos kék betűk nem túl megnyerőek, kb 5 mp-et voltam az oldalon majd close, nagyon nehezen olvasható (most notimmal vagyok, lehet hogy az otthoni nagy moncsin jó, de így veszettül randa és használhatatlan. ez persze nem baj, hisz gondolom nem végleges az oldal design, sőt írtad is, hogy hamarosan jön az új oldal).
valamint a logótok (gondolom ez sem végleges) nagyon-nagyon-nagyon emlékeztet egy másik játékoldal logójára.

még1x sok sikert, időt és kitartást, nem kevés időtöket fogja elvenni (tudom jól, egy majd 3000 tagot számláló oldal adminja vagyok, többek között :Đ)
www.darjani.org - Ingyenes Star Wars Galaxies szerver (nem warez!) www.darjani.org/jgrn- Juggernauts klán (MMORPG, MMOFPS, Airsoft)
My gaming rig: Gigabyte EP45-DQ6 | Intel Core2Quad Q9550 | 2 x 2 giga Kingston HyperX DDR2-1066 | Asus 9800GX2 Extreme 1GB | 4x winyó raid 0+1-ben 1,2TB | SB Audigy 2 ZS Platinum + Yamaha házimozi | OS: Windows 7 SP1 64-bit / LOS / Haiku for fun
Mobile devices:Galaxy Note 3

Téma megosztása:


Oldal 1 / 1
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó