HWSW Informatikai Kerekasztal: The Sims 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

The Sims 2

#181 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 08. 22. 19:37

Idézet

veletlenul nem warezrol loptad azt az egyetemet???


mas: telepitettem a naruto simeket de hiaba... nem jelenik meg a csalad alapitasanal az arcuk... miert?
Hát azt úgy kell, hogyha telepítetted, akkor aztán családkészítésnél egy emberkénél kattinjá az egyéni simekre és ott lesz

#182 Felhasználó inaktív   BlueSlime 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 22. 21:20

Idézet

Idézet

veletlenul nem warezrol loptad azt az egyetemet???


mas: telepitettem a naruto simeket de hiaba... nem jelenik meg a csalad alapitasanal az arcuk... miert?
Hát azt úgy kell, hogyha telepítetted, akkor aztán családkészítésnél egy emberkénél kattinjá az egyéni simekre és ott lesz
koszi! megtalaltam

#183 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 18:44

Üdv! Valaki, akinek megvan az Apartment Life kiegészítő, nem tudja hogyan lehet saját apartmant építeni, vagy 1általán lehet saját apartmant létrehozni??? Sajnos amik a kiegészítőben vannak, eléggé gagyik :Đ és nem lehet átalakítani őket!

#184 Felhasználó inaktív   BlueSlime 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 18:49

nekem megvan cask meg nem telepitettem:Pmert a szabadidoig van telepitve csak... azert mert ha jatszok vele 10 percet akkor gond miatt kilep... ha majd elerem, hogy ne lepjen ki akkor telepitem az apartment life-ot es segitek:D de ezt a kerdesed felteheted a sims hungary hivatalos honlapjan... szoktak segiteni minden fele kerdesben... kiveve ami crack meg efelek ,mert ugyebar az illegalis es az meg 1 legalis honlapKép

#185 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 19:07

Idézet

nekem megvan cask meg nem telepitettem:Pmert a szabadidoig van telepitve csak... azert mert ha jatszok vele 10 percet akkor gond miatt kilep... ha majd elerem, hogy ne lepjen ki akkor telepitem az apartment life-ot es segitek:D de ezt a kerdesed felteheted a sims hungary hivatalos honlapjan... szoktak segiteni minden fele kerdesben... kiveve ami crack meg efelek ,mert ugyebar az illegalis es az meg 1 legalis honlapKép
Akkor megpróbálom ott, köszi!

#186 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 29. 20:09

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!

#187 Felhasználó inaktív   BlueSlime 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 148
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 30. 06:29

sikerult? magadtol jottel ra, vagy õk segitettek?

#188 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 16:47

Idézet

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!
hogyan kell tervezni apartmant???Elmondanád?Előre is kössz!

#189 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 17:13

Idézet

Idézet

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!
hogyan kell tervezni apartmant???Elmondanád?Előre is kössz!
Sajnos korai volt az örömöm :Đ A kód használatával elméletileg apartmanná változott az általam kreált ház, de mikor be akartam költöztetni 1 családot, nem írt árat az ingatlanra. :-D Egyébként ezt csináltam: Megépítettem az ikerházat. Azt a spéci szőnyeges ajtóval láttam el. És ezt a kódot próbáltam: changeLotZoning apartmentbase Ugyan megjelent a ház fölött az apartman-jel, de mégse műxik! Hátha Neked sikerül!

#190 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 18:13

Idézet

Idézet

Idézet

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!
hogyan kell tervezni apartmant???Elmondanád?Előre is kössz!
Sajnos korai volt az örömöm :Đ A kód használatával elméletileg apartmanná változott az általam kreált ház, de mikor be akartam költöztetni 1 családot, nem írt árat az ingatlanra. :-D Egyébként ezt csináltam: Megépítettem az ikerházat. Azt a spéci szőnyeges ajtóval láttam el. És ezt a kódot próbáltam: changeLotZoning apartmentbase Ugyan megjelent a ház fölött az apartman-jel, de mégse műxik! Hátha Neked sikerül!
Cheat kód ként írtad be vagy mint háznév?

#191 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 19:44

Mi a címe a magyar Sims 2 segélyszolgálatnak vagy a tudakozónak vagy a holnapjuk (ha lehetne írjátok le a web címet).Előre is kössz.

#192 Felhasználó inaktív   d15a5t3r 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 816
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 08. 31. 20:23

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!
hogyan kell tervezni apartmant???Elmondanád?Előre is kössz!
Sajnos korai volt az örömöm :Đ A kód használatával elméletileg apartmanná változott az általam kreált ház, de mikor be akartam költöztetni 1 családot, nem írt árat az ingatlanra. :-D Egyébként ezt csináltam: Megépítettem az ikerházat. Azt a spéci szőnyeges ajtóval láttam el. És ezt a kódot próbáltam: changeLotZoning apartmentbase Ugyan megjelent a ház fölött az apartman-jel, de mégse műxik! Hátha Neked sikerül!
Cheat kód ként írtad be vagy mint háznév?
Cheat-nek írtam be!

#193 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 06. 12:43

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Idézet

Hát végül összejött, bár nehéz szülés voltKép Így már sokkal élvezetesebb a játék, hogy magam tervezhetem meg az apartmanomat!
hogyan kell tervezni apartmant???Elmondanád?Előre is kössz!
Sajnos korai volt az örömöm :Đ A kód használatával elméletileg apartmanná változott az általam kreált ház, de mikor be akartam költöztetni 1 családot, nem írt árat az ingatlanra. :-D Egyébként ezt csináltam: Megépítettem az ikerházat. Azt a spéci szőnyeges ajtóval láttam el. És ezt a kódot próbáltam: changeLotZoning apartmentbase Ugyan megjelent a ház fölött az apartman-jel, de mégse műxik! Hátha Neked sikerül!
Cheat kód ként írtad be vagy mint háznév?
Cheat-nek írtam be!
szerintem nekem sikerült ház névnek írtam be majd amikor üres volt bementem teleraktam cuccokkal és közbe beírtam azt amit mondtál és cheatnak írtam be

#194 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 09. 20. 18:01

A szabadidő kiegészítőben lehet ajándékozni a szomszédnak??
Ha igen hogyan?
Előre is kössz.

#195 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2008. 10. 17. 16:10

A játékban C gombbal csinált képeket hol lehet megnézni játékon kívül?

#196 Felhasználó inaktív   intel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 268
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2008. 10. 29. 17:17

Meglehet csinálni azt hogy a simnek a feleségén kívül is lehet hasonló kapcsolata??Van hátránya??Hogyan ha lehet?

#197 Felhasználó inaktív   Mateee 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 22. 14:18

Csáásztok!!

ujratelepítettük a gépet és rá lett rakva a sims2 és az össszes kiegészítő és tök jó csak úgy repül nem kell sokat várni,mert mindig az volt a baj,hogy sokáig töltötte,de szerintem jó játék



#198 Felhasználó inaktív   K2 The Highest 

  • Őstag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 5.924
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 22. 16:13

Idézet

Csáásztok!!

ujratelepítettük a gépet és rá lett rakva a sims2 és az össszes kiegészítő és tök jó csak úgy repül nem kell sokat várni,mert mindig az volt a baj,hogy sokáig töltötte,de szerintem jó játék

Igen a Sims2-vel régen annyi baj volt h k.va sokat töltött...Most meg az h már uncsi és mindenki a 3-at várja:)
RiG:
Mobo: ASUS P5KPL-AM-In-Roem-Si
CPU: Core 2 Quad Q9550 Stock 2.8Ghz 12Mb cache 1333MhZ
VGA: Gigabyte GTX550Ti Oc 1GB GDDR5 + ASUS GTX 260 [Just in Case]
RAM: Kinston 4GB DDR2 800MhZ
HDD: 2TB Samsung & 250GB Maxtor



Kép

#199 Felhasználó inaktív   Mateee 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 200
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2009. 01. 22. 22:06

Idézet

Idézet

Csáásztok!!

ujratelepítettük a gépet és rá lett rakva a sims2 és az össszes kiegészítő és tök jó csak úgy repül nem kell sokat várni,mert mindig az volt a baj,hogy sokáig töltötte,de szerintem jó játék

Igen a Sims2-vel régen annyi baj volt h k.va sokat töltött...Most meg az h már uncsi és mindenki a 3-at várja:)
Tudom én is arra várok...

#200 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2009. 01. 23. 00:46

Nekem a 2 elég unalmas volt de a 3 ban úgytűnik hogy nagy változások lesznek gameplay terén úgyhogy kiváncsi vagyok.

Ja van egy sims 2 -s videó amit én csináltam a húgomnak: íme Kép

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • « Első
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó