HWSW Informatikai Kerekasztal: The Sims 2 - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

The Sims 2

#21 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 13. 00:32

Eljött a sötét erők pillanata, s démoni harcosok elkezdték terjeszteni a földön a Sims 2-t. Várok ide mindenféle véleményt, tapasztalatot a játékkal kapcsolatban, hiszen gondolom nem mindenki az AntiSzimsz Szövetség tagja! Kép



#22 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 13. 06:30

megkornyekeztek a sotet erok, és egy bizonyos mágus nevezett Myko, rám akarta szabaditani ezt a sötét átkot, de hos callisto keményen ellenállt, és  visszaverte a támadást. ha minden igaz, a máguson fog csattanni az átok....:Đ
Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#23 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 13. 11:59

En meg nagyon remelem h Kormin meg rajtam is fog csattanni egy-egy original atok. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#24 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 13. 14:42

Én is nagyon remélem :Đ

#25 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 02:45

AVi! Szivem szerint nagyon odaadnám neked a Sims 2-t tesztelésre és egy klassz kis cikk írására! Ugye belemész?!?!?!?! Kép LécciLécciLécci!

#26 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 09:04

Hm hat egyreszrol reg volt dolgom ugy uj jatekkal h irjak is rola, ennek orulok, de sztm Andi megjobban orulne ha tesztelhetne. Valamelyikunk biztos belemegy majd estig adunk valaszt. Kép


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#27 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 11:03



#28 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 15:51

Karakterem elindult a buziniggerré válás rögös utján 

#29 Felhasználó inaktív   Myko Alto 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.088
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 17:37

Ezek szerint sikerült feka csókát csinálnod? És hogy tolod? Udvarolsz a pasinak, vagy hogy?

#30 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 18:03

Háát még konkrétan nem tudok. Van 1 niggerem az űrből, gondolom ha lezbiket lehet csinálni (márpedig  lehet, mert az 1.ben is lehetett), akkor gondolom buzikat is lehet. Habár igaz, hogy az előbbi szép látvány, viszont amikor a buzicsók lesz, ott majd kikapcsolom a monitorom :Đ

#31 Felhasználó inaktív   -callisto- 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.652
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 19:10

azért kapcsolod ki, nehogy tulságosan rágerjedj a témára és elovedd a hasonlo témáju filmjeidet...:Đ

amugy ahhoz kepest, hogy mindenki nagy antiszimsz tag, itt nyomja a cuccot...hmmm.. lehet , hogy az itteni urak kozul mindegyik csak a virtuális világban kaszanova? :-D


Keep it up, Rock 'n' Roll Good music save your soul!

#32 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 19:33

Hát, aki anti-Sims az hülye, röviden és tömören és kész. Egyedül a kétes célzatú kiegészítő hadat lehetne kifogásolni, de a maga a Sims egy eszméletlenül forradalmi játék, a mesterséges intellgienciája mind a mai napig példaértékű, a játék maga pedig zseniális.

Habár még csak pár órája játszok a Sims 2-vel, az már tisztán látszik,  hog eszméletlen mennyiségű munka van benne, nem véletlen az online-offline sajtó egybehangzó 95% körüli értékelése!

#33 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 20:33

Nem azért de az 1. rész olyannyira unalmas volt, h 10 perc játék után már a végrendeletemen gondolkoztam. Egyszerűen semmi jóra nem volt idő. mindig csak enni, aludni, fürdeni munkába menni, azt ugyanez előről. Most viszont biztosan fogom nyomni a sims 2-t (kb 20 percig) mert ide betették (az első részből nagyon hiányzot) hétvégét, és az öregedést. Most legalább lesz a játéknak célja. A család fenntartása. Az egyben már örültem, ha kigyulladt a tűzhely, mert legalább történt vmi, meg ha vki meghal akkor annyi gonddal kevesebb.

#34 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 20:36

Ha a Sims-et untad az eletet is fogod. Mit gondolsz mibol all? Eszel alszol furdesz dolgozol szorakozol, es ugyanezt elorol..


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#35 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 14. 20:41

Bocsi h elkeserítlek,de én nem említettem a szórakozást. Ez az amire nincs idő ebben a játékban. A valós életben van hétvége.

#36 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 15. 09:31

Rosszul csinalod a jatekot.. ennyi. Mi az hogy nincs ido ra? Nem jatszottal eleget ebbol is latszik. 10 perc jatek utan hogy tudod azt megallapitani h nincs szorakozasra ido? En legalabb vegignyomtam pl a D3-at mielott kerek velemenyt alkottam rola...


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#37 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 15. 13:09

Ez így van. Először kicsit pedálozni kell, mint a való életben... majd ha van elég pénzed, jó munkád házad satöbbi, akkor lehet bulizni ezerrel!

#38 Felhasználó inaktív   Dudo King 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.049
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 15. 17:47

ox! Elöszőr én is sokáig nyomtam meg minden, de amikor már csak azt láttam, h mindig ugyan az megy akkor már nem kötött oda a géphez, legalábbis nem olyan sokáig.Szal az h már mindent megcsináltam legalább 10x azután már nem teljesen izgi a game.

#39 Felhasználó inaktív   Avium 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6.232
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 16. 09:12

Azt elismerem h a Sims nem az a jatek ami orakra a gep ele kot, de arra tokeletes h ha van fel orad amiben fingod sincs micsinalj akkor addig a csaladodat igazgasd. En legalabbis erre hasznalom.


Through war we will teach your heresy. 通过战争我们教会你异端 Through battle we will teach your frailty. 通过交锋我们教会你脆弱 Through death we will teach your fate. 通过死亡我们教会你命运

#40 Felhasználó inaktív   InGen 

  • Senior tag
  • Csoport: GK moderátor
  • Hozzászólások: 2.140
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2004. 09. 16. 15:11

ime a b***niggerem :Đ

Téma megosztása:


  • (11 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó