HWSW Informatikai Kerekasztal: Linkin Park(oló) - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Linkin Park(oló)

#1 Felhasználó inaktív   No Name 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 16:04

Szerintem királyok a srácok.De te,hogy vagy ezzel?Divatzene?Vagy a NuMetal megmentője?
önkéntes szűzoltó

#2 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 17:04

az egyik kedvenc zenekarom a papa roach mellett.
nekem nagyon bejonnek.
lattatok mar az uj klippet, a numbot?
en meg nem!
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#3 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 20:25

Sztem, vmi förtelmesen SZAR! Ez a Numetal egy ki**szott nagy divatzene!!! Ezek mind ilyen magamutató buzik, azt se tudják hová szúrják má azt a rohadtsok piercinget! Sztem nem a Numetal megmentője, hanem a rock/metal zene megszégyenítője! OFF!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#4 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 20:56

Szerintem nem szabad általánosítani. Abban igazad van, hogy pl a Bizkit, vagy az ilyen Avril zenéje semmitmondó szar. De pl ott a System of a Down. Vagy a Freshfabrik (a régi). A parknak is vannak oílan számai, amelyeknek a szövegei abszolúte nem populáris és semmitmondó vackok. Na meg: még mindig jobb, hogy ilyenek mennek az MTV-n, mint a BSB és klónjai..

#5 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 22:12

Hát a System of a Down sem jobb náluk 2-3 fokozatnál... De csak azért, mert belőlük is azt a szokásos divatzenét csinálják! Azt kérdem mér? Aki nem akar szerepelni az MTV-ben annak nem is kell!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#6 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 15. 22:16

Hát a System of a Down sem jobb náluk 2-3 fokozatnál... De csak azért, mert belőlük is azt a szokásos divatzenét csinálják! Azt kérdem mér? Aki nem akar szerepelni az MTV-ben annak nem is kell!
Az új album tényleg pocsék. De azért egy Chop Suey-ra, vagy egy War-ra azt mondani, hogy gyenge, az elég nagy eretnekség. Nem minden szar, amit sokan szeretnek. A szövegeik, a dallamaik is nagyon jok.

#7 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 02:01

az az egyik baj a magyarokkal, hogy minden zenet vmilyen stilushoz akar rendelni.
ez amugy mar tobb helyen hallottam.
en ugy vagyok vele, hogy azert hallgatok olyan zenet, amilyet, mert teccik es bejon es nem azert, mert egy bizonyos stilushoz vagy csoport zenei izlesehez tartozik.
ez a numetal kifejezes amugy eleg hulyeseg es semmi ertelme.
inkabb szoktak elektronikus rock zenenek vagy vmi hasonlonak nevezni.
de mondom, felesleges kategorizalni.
"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#8 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 07:38

Skacok, sztem a Systemet, és a Linkint bűn összehasonlítani. A System egész más, mind mondanivalóban, mind zeneileg. Sokkal jobbak. Az új album pedig nem értem, hogy miért lenne szar, elmondhatnátok...

Ja, és telleg van a Linkinnek is egy-két hallgatható száma, de nem ez a jellemző, és énis inkább utálom, minthogy szeressem. A Papa Roach meg a Pod meg a többi kretén egyenesen elhúzhat a sunyiba, semmi eredetiség, klónzenék.


Only human!

#9 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 10:42

Jahh, igaz van egypár eléggé jól összedobott számuk, de mondjuk azér még nem a kdevenceim közé tartozik...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#10 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 10:46

Hát A System is gőzerővel hajt a rosszoldal felé... Az a zenekar, amelyik szerepel az MTV-ben, vagy engedik hogy játszák a számukat, vagy felkérik őket és elfogadják, az már régen rossz!!! Ezek a zenekarok csak a hírnévre mennek a zene minőségének rovására! Ezeket kifejezetten UTÁLOM!!!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#11 Felhasználó inaktív   Retee 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 65
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 16:05

Az új System album nem volt popular, hiszen már az egyetlen klippet is egy oylan számból forgatták, aminél tudták, hogy bant fognak rá kapni, és ez is történt. Tudjátok a Boom. Viszont ami az albumot illeti... Tipikus System számok, de hiányoznak róla a Chop Suey, Deer Dance, WAr szintű nóták, mind oylan szürke és közepesek. Ez az eladáson is látszik. Még az ucso előtti album 3 milliós példányszámban kelt el, ez csak 400 ezer emberkét érdekelt. Az hülyeség, hogy minden ami a TV-ben megy, az divatzene. Nem igaz. Pl új Metallica is agyba főbe meg, és tényle más mint a régi, de azért nem divat. System sem. No meg pl Vivan megy Ákos, és ne mond, hogy az ő számainak nincs mondanivalújuk. Mindig vannak kivételek. És igaza van annak, aki azt mondja, hogy nem csak ezt kell nézni. Ha neked tetszi kegy szám, érzéseket kelt benned stb, de azért nem hallgatod, mert divatzene fílingű, és az milyen már, akkor bolond vagy. Amúgy hány éves vagy Horny?

#12 Felhasználó inaktív   No Name 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 11
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 16. 17:13

Hé skacok nyugi.Itt a LP-ról van szó nem az aktuális divatzenékről.
önkéntes szűzoltó

#13 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 17. 09:26

Én azé nem hallgatok meg egy olyan zenét ami "divatzene", mer akik !!!!ÁLTALÁBAN!!! szerepelnek az MTV-ben, azok mind ilyen piercinges szelésfejű kiszőkitett parasztok és útálom őket, annyira sem tisztelem őket, hogy a zenéjüket meghallgassam...!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#14 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 17. 09:27

Csak az a probléma, hogy a LinkinParkról mindenkinek a divatzene fogalma jut az eszébe! Vajon mér?
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#15 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 17. 12:09

Ha megnézed, a System szinte alig szokott menni a tvben, ha megy, akkor azis inkább koncertfelvétel. A klippeket nem nagyon adják. Amugy az uj albumrol: sztem azert ezen is van 1-2 utos nota, itt emlitenem az Innervisiont, nameg a Boomot is, nameg a Nugunst, a Mr.Jacket, a Highway Songot, Fuck the Systemet, nameg a Streamlinet...bár itt már szinte az egész albumot felhoztam;)A tobbi szam is ut, de azok egy leheletnyivel gyengebbek...


Only human!

#16 Felhasználó inaktív   kukac7 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 4.711
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 17. 15:24

ez egy eleg rossz szokas amugy.
es vajon miert olyan sikeresek?
talan azert, mert sok embernek teccik, az meg, hogy a tvben is megy a klippjuk egy reklamfogas es hogy ismeretbbek legyenek.
meg gondolom a tvknek sem mondjak a kiadok, hogy ha szakad, ha nem ezt a klippet jaccatok es kesz.

mindenki azt hallgat amit akar, ami neki teccik es nekem senki ne mondja meg, hogy mit kellene hallgatnom.


"Olyan csúnya vagyok, hogy a kurva is azt mondja, fáj a fejem."

#17 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 13:56

Ha sokan szeretnek egy zenét, azzal nincs is probléma...Kép De ha már az mtv-ben is nyomják, meg mittomén, akkor az már sztem divatzene!Kép De PEACE! Kép
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#18 Felhasználó inaktív   BeneJoe 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 707
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 16:02

Ha sokan szeretnek egy zenét, azzal nincs is probléma...Kép De ha már az mtv-ben is nyomják, meg mittomén, akkor az már sztem divatzene!Kép De PEACE! Kép
Figy erre én csak annyit took mondani hogy a kedvenc bandám a KoRn is enyhén szólva divatzene lett, főleg az USAban. Mégsem érdekel, mert toom, hogy én nem divatból kezdtem el hallgatni már kb 5 éve...és ez sztem sokkal fontosabb mint a hülye külsőségek, meg minden. Remélem érted mit akarok mindani.Kép
Only human!

#19 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 16:45

Naná, hogy értem, de ezt így nem lehet megkülönböztetni az embereknél...Kép Legalábbis én nemtom...!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#20 Felhasználó inaktív   zsoltikaje 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 98
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 18. 17:06

nekem az egyik kedvenc együttesem a Slayer, abból nem valószínű, hogy divatzene lesz, pedig szokott menni klippje a musicboxon isKép
Semmi többet nem tudok elmondani

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó