HWSW Informatikai Kerekasztal: Hacker s(z)imek - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hacker s(z)imek

#21 Felhasználó inaktív   Borg 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 275
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 22. 02:43

Uplinkhez lusta vagyok keresni..Darksignt pedig töltögetem de lassan.
Cogito ergo Sum! Vampire of the Games

#22 Felhasználó inaktív   Diesel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 27. 19:24

Bárki aki nyomja a Dark Singst, de Lord Mixx elsősorban te, hogy lehet elküldeni a letöltött filét a zrion.orgra, mert sehogy sem megy, bár töröm az agyam.


Powered by Diesel__ I am the STORM and I am the WONDER and the FLASHLIGHTS, NIGHTMARES and sudden EXPLOSIONS!!!

Diesel__ Gallery

#23 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 14. 22:09

Hello!

Ha még érdekel valakit, hogy honnan lehet letölteni az Uplinket megírom neki mailben. Én leszettem a javító patchet, de még azóta nem volt szerencsém kipróbálni. A legjobb húzásom eddig ez volt a játékban: egyrészt kitöröltem magam minden adatbázisból, hullának írtam be magam meg ilyenek... azután nem tudom miért kaptam levelet az ARC-os fazonoktol.. Bocsánat elkalandoztam. Szóval asszem Uber valami lehettem amikor szétnézegettem a bankokban egy kicsi kinek milyen zsíros a számlája, azután lenyúltam 1milcsit ügyesen eltüntettem a nyomaim egy félpercen belül mindkét bankban és a trace útvonalában is, mire jött egy mail az uplink-es fazonoktól mennyire ügyes vagyok és Elite minősítést aggadtak rám, innentől kezdve a pénzel nincs gond...

Ki hogyan szokott indúlni? Szerintem az elején még hülyeség a Trace kijelző masinákkal törődni, felveszek 1ezrest, elválalom a törlős küldetéseket fejlesztem a procit, mert gagyi, azután megveszem a hardveres:) trace kütyüt... ekkorra már tutira lehet válalni Academic Database-es melókat, amik a könnyűségükhöz viszonyítva elég jól fizetnek...

Az átutalásos melónál meg az a trükk, hogy miótán átutaltad a manit, nem szabad elfelejtkezni a Done gombról:). Emlékszem én is sokszor átutaltam, utánna kitöröltem a logot és vártam a csodát, de csak nem tetszett nekik (béndzsa voltam:)). A logot, meg nem szoktam kitörölni, még nem fújoltak érte meg nem engem kapnal megnézik kinek is ment a mani:).

Bocsi ha valakinek ezzel elronottam a játékát!

Nekem mindenesetre nagyon bejön. Ami nem tetszik az csak annyi, hogy a amikor körbetracelem a félvilágot (mégha eltüntetem képről a sok IP-t akkor is villognak nevek..

Ave



#24 Felhasználó inaktív   Diesel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 15. 16:22

Végre egy ember aki úgy néz ki rendessen belefogott. Sajnos ennyire már nem emlékszek a részletekre, de azt tudom, hogy tuti a gém. Ha már ott jársz mikor LANon keresztül lehet betörni valahová, (ez csak akkor van a játékban, ha megpatchelted), hogy azt hogy kell csinálni. Addigra valószinü, hogy már a legfullosabb hardver lessz a markodban. Szóval nyomjad kitartóan és remélem neked sikerül és ide veted majd a megoldást.

Powered by Diesel__ I am the STORM and I am the WONDER and the FLASHLIGHTS, NIGHTMARES and sudden EXPLOSIONS!!!

Diesel__ Gallery

#25 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 18. 16:28

Hali!

Amit az 576-ról lehet letölteni azaz a Dark Sign, amiről szó van?

Még a Pecset nem sikerült letöltenem, sőt addig se jutottam el szabadidő hiányában, hogy meg szemrevételezzem.

Gondoltam, hogy csak pecselés után fog működni a LAN-os buli, mart hibatalos oldalon láttam olyan képeket amin számomra imeretnel domainek szerepeltek. Amiben nekem segítségre lenne szükségem...

Kérdés: MIt csinálja azzal a maillel, amiben ajánlatot tesz nekem az ARC-os cég. Próbáltam mindenfélét írni és reply-t küldeni de semmi válasz.

Egyébként próbálkozom mindenfélével a játékban (kiismerés céljából)

Pl: Ha eladod az Uplink Agent List-et egy idő után érkeznek a hírek, hogy titokzatos körülmények között meghalt ez+az az Upink ügynök (kb 4- hír egymás után).

Pl: Ha megszerzed az UAL-et, és elküldöd a file-t kódolatlanul a Uplink-nek, kap egy kis dicsérő mail-t arról mennyire ügyes vagy.

Megyek DS pecset nézni, ha esetleg tud valaki olyan címet ahonnan le is lehet tölteni, akkor bebiggyeszthetné a fórumba.

Előre is kösssz!

Ave

ui: Bocs az esetleges hibákért, lustavagyok átnézni mit irtam :Đ!



#26 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 18. 17:01

Hali!

Az 576-os kérdés tárgytalan:)

Akinek sok szabadideje van belepillanthatna ezekbe (sajna nekem nincs).

www.blindvirus.com

www.terminalzero.com

www.exosyphen.ro

Ave



#27 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 18. 17:12

Valaki...

Honnan lehet leszedni a 0.92-es patche-et. Én nem fogok azért fizetni, hogy egy ingyenes játéknak pénzért töltsem le a pecsét.

Milyen lehet a Blue Sky-os hacksim?

Tudom.. tudom ezt mind egy hozzászólásban is leírhattam volna:)!

Ave



#28 Felhasználó inaktív   Diesel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 18. 17:57

Hali!

Amit az 576-ról lehet letölteni azaz a Dark Sign, amiről szó van?

Még a Pecset nem sikerült letöltenem, sőt addig se jutottam el szabadidő hiányában, hogy meg szemrevételezzem.

Gondoltam, hogy csak pecselés után fog működni a LAN-os buli, mart hibatalos oldalon láttam olyan képeket amin számomra imeretnel domainek szerepeltek. Amiben nekem segítségre lenne szükségem...

Kérdés: MIt csinálja azzal a maillel, amiben ajánlatot tesz nekem az ARC-os cég. Próbáltam mindenfélét írni és reply-t küldeni de semmi válasz.

Egyébként próbálkozom mindenfélével a játékban (kiismerés céljából)

Pl: Ha eladod az Uplink Agent List-et egy idő után érkeznek a hírek, hogy titokzatos körülmények között meghalt ez+az az Upink ügynök (kb 4- hír egymás után).

Pl: Ha megszerzed az UAL-et, és elküldöd a file-t kódolatlanul a Uplink-nek, kap egy kis dicsérő mail-t arról mennyire ügyes vagy.

Megyek DS pecset nézni, ha esetleg tud valaki olyan címet ahonnan le is lehet tölteni, akkor bebiggyeszthetné a fórumba.

Előre is kösssz!

Ave

ui: Bocs az esetleges hibákért, lustavagyok átnézni mit irtam :Đ!


Ebböl az írásodból nem igazán értem, hogy most a Dark Singsról vagy az Uplinkröl beszélsz. A többit keregélem.

Powered by Diesel__ I am the STORM and I am the WONDER and the FLASHLIGHTS, NIGHTMARES and sudden EXPLOSIONS!!!

Diesel__ Gallery

#29 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 17:56

Hi Deisel!

A Dark Signs-al még nem játszottam. Nem tudtam még letölteni hozzá a 0.95-ös pecst.

Kérdésem az Uplink-re vonatkozott. Hogyan kerülhetek be a nagy sztory-ba. ARC... kaptam mail-t amiben meginvitálnak, hogy dolgozzam nekik, de nem tudom mit kell válaszolnom az üzenetre :Đ. Ezért elakadtam a történetben, illetve járkálok a neten bekukucskálok mindenhová (töltögetek törögetek:) )

Ave



#30 Felhasználó inaktív   net2003 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 6
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 19. 17:57

OH bocs 0.92

#31 Felhasználó inaktív   Diesel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 12. 23. 12:01

Add meg az emailcímed átküldöm a patchet arra.

Powered by Diesel__ I am the STORM and I am the WONDER and the FLASHLIGHTS, NIGHTMARES and sudden EXPLOSIONS!!!

Diesel__ Gallery

#32 Felhasználó inaktív   Diesel 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 153
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2005. 05. 28. 15:55

Ismét szeretném kicsit megmozgatni az állóvizet, a magyar Uplink Fanok segítségével. Éppen ezért létrehoztam e becses játéknak egy magyar FAN oldalt melyre várok minden érdeklődőt. Remélem leszünk páran akik jól elvagyunk ezzel a remek kis játékkal.

http://uplinkgame.uw.hu/

Uplink - Hacker Elite Hungarian Fan site


Powered by Diesel__ I am the STORM and I am the WONDER and the FLASHLIGHTS, NIGHTMARES and sudden EXPLOSIONS!!!

Diesel__ Gallery

Téma megosztása:


  • (2 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó