HWSW Informatikai Kerekasztal: Hasznos programok - HWSW Informatikai Kerekasztal

Ugrás a tartalomhoz

  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

Hasznos programok

#1 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 18:18

Ezt a topicot azért készítettem hogy ha valaki keres egy bizonyos fajtájú programot,pld útvonaltervezőt amit most én is,akkor mások akik tudnak segítsenek rajtuk.Vagy ha valaki talál egy igen jó és hasznos dolgot,akkor azt megossza velünk.Én most éppen egy útvonaltervező programot szeretnék,de eddig mindegyik vagy regisztrációt kért,vagy egyáltalán semmit sem ért.Egy jót ismertem de az megszünt.[smile_012.gif" border=0 align=absmiddle>Úgyhogy aki tud egy Európai útvonalakat előállítani képes JÓ programról az légyszíves szóljon!!!!

#2 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 18:31

Van nekem egy ilyen programom, igaz nagyon régi és eléggé primitív... Nemhinném, hogy fenn van még a neten, az is kétséges, hogy a gépemen fenn van e, de mindja rákeresek, de konkrétan milyenre gondolsz, úgyértem milyen részletesre?
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#3 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 18:45

Van nekem egy ilyen programom, igaz nagyon régi és eléggé primitív... Nemhinném, hogy fenn van még a neten, az is kétséges, hogy a gépemen fenn van e, de mindja rákeresek, de konkrétan milyenre gondolsz, úgyértem milyen részletesre?
Konkrétan olyanra,amiben be lehet állítani hogy honnan és hová megyek,és ezután kíír minden fontosat.Helyek amiken keresztül kell haladni,elhasználódó benzin,benzinköltség,km,szóval úgy nagyjából minden!

#4 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 18:57

Puff neki...! Mondom az enyém elég primitív, de ígérem keresgélek, mer azér volt nekem ilyen programom, mert egy órára be kellett vinni ilyen utatás szarságot, hogy számold ki hogy mennyibe kerül... blabla, szal körülnézek...
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#5 Felhasználó inaktív   WrongWay 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 479
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 19:46

Puff neki...! Mondom az enyém elég primitív, de ígérem keresgélek, mer azér volt nekem ilyen programom, mert egy órára be kellett vinni ilyen utatás szarságot, hogy számold ki hogy mennyibe kerül... blabla, szal körülnézek...
Most már nem érdekes mert találtam egyet,valami ˇˇeasytourˇˇ magába a weblapba van ágyazva,szerintem jó,már ki is nyomtattam az eredményt,de azért kösz.ha neked kell valami ilyesmi szolj és adok címeket.

#6 Felhasználó inaktív   Horny 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.011
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 06. 19:47

Ok thx!
A sims fertőző, ragályos és gyógyíthatatlan! [Antisims Szövetség]

#7 Felhasználó inaktív   JackDaniels 

  • Tag
  • PipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 213
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 06:42

Én valami frankó képlopó progit keresnék amivel screenshotokat tudok kimenteni játékokból. MInden segítséget nagyon köszönök!!
Sims?? Nem értem!!! Én szoktam sms-ezni de minek oda az "i" betű?????????

#8 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 08. 11. 14:55

Tudok egy jó programot floppy formázáshoz, hátha valakit érdekel.
A neve 166 floppy, s az a tulajdonsága, hogy 1,66 Megásra formázza meg az 1,44-es mágneslemezeket.
A weboldal: http://166floppy.cjb.net
Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#9 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 09. 04. 16:47

Bocsika,hogy ezt irom,de szerintem már ritka ma az,hogy valaki flopyt használna.Max windows installnál.

Örülök,hogy van egy ilyen topic is,mert én is ismerek pár jo progit.

Pl tegnap találkoztam Eye valami a cime,es a medal oldalon találtam rá.Arra jo,hogy ami neked fen van játék,annak a szervereit kijelzi amik aktivak(vagyis ha lehet igy csatlakozni a jatekkal),és ráadásul mindig frissitik.És azert jo nagyon,mert leszukitheted a keresést,mondjuk hogy 200 ping alat keressen,bagy hogy ne legyen tele,ne legyen pass,eu-ban legyen,stb...Szoval én már is beleszerettem.

Ha valaki érdekel : www.mohaa.hu cimen nézzen körül



#10 Felhasználó inaktív   Zup 

  • Törzsvendég
  • PipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 1.166
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 04. 19:01

Hát figyelj, attól még hasznos a program! Különben meg nem mondtam, hogy kötelező kipróbálni...

Van még progi, ami jó, az a neve, hogy Q2 to Q3a. A Quake 2-es pályákat lehet vele Q3-as formátummá konvertálni!


Segíts a rendőrnek: verd össze magad! http://doom3.hardwired.hu http://ragames.atw.hu

#11 Felhasználó inaktív   Fricci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 08. 15:41

Bocsika,hogy ezt irom,de szerintem már ritka ma az,hogy valaki flopyt használna.Max windows installnál.

Örülök,hogy van egy ilyen topic is,mert én is ismerek pár jo progit.

Pl tegnap találkoztam Eye valami a cime,es a medal oldalon találtam rá.Arra jo,hogy ami neked fen van játék,annak a szervereit kijelzi amik aktivak(vagyis ha lehet igy csatlakozni a jatekkal),és ráadásul mindig frissitik.És azert jo nagyon,mert leszukitheted a keresést,mondjuk hogy 200 ping alat keressen,bagy hogy ne legyen tele,ne legyen pass,eu-ban legyen,stb...Szoval én már is beleszerettem.

Ha valaki érdekel : www.mohaa.hu cimen nézzen körül


Amit te találtál, annak a neve AllSeeing Eyes..tényleg nagyon príma kis program, rengeteg fps-t és rts-t támogat. Ajánlani tudom mindenkinek, akinek szeret neten játszani.

#12 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 09. 09. 05:52

Ja tudom,csak kapásbol nem jutott az eszembe.De mondjuk én láttam hogy nem csak fps-t,hanem sok egyéb játéknak is a szervereit le lehet tolteni.

#13 Felhasználó inaktív   Fricci 

  • Újonc
  • Pipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 36
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 09. 12. 08:41

Nemtom valaki ismeri-e: ha otthon házi web vagy ftp szervert üzemeltetsz, bizonyára gond hogy állandóan változik az ip címed...így haverokkal előbb közölni kell hogy mi a jelenlegi, és csak úgy tud belépni hozzád. Erre van egy kis progi (+ e-mail-es regisztráció) a www.no-ip.com

Miután regisztráltad magad, megadsz egy domaint (xyz.no-ip.com) és letöltesz egy kis progit. A kis progi minden alkalommal mikor fellépsz a netre, közli a no-ip.com -mal az ip címed, és te azon a domain-en leszel elérhető, amit megadtál...

ennyi...remélem mindenki értette



#14 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 09. 17. 05:58

Ez tényleg jo kis progika,de ez akkor is jo,ha pl roger wilco-zni akarnak.Akkor is hasznos ez,nemcsak ha tolteni akarnak egymasrol,sot még játszani is,ha kreált a gyerek,és nem kell szorakozni,hogy mi az ip,stb...



#15 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 10. 02. 16:34

Programom van pár, DC-n meg is talál6ó Kép, de most inkább egy weblapot mondanék, ahol le van írva a legtöbb működő free SMS küldő: http://zipihub.fw.hu

#16 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 10. 03. 06:00

koszi,majd megnézem

#17 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 10. 22:16

Van egy rakat hasznos progim, ajánlom böngésszétek át őket! Weblap Kép



#18 Guest__*

  • Csoport: Vendég

Elküldve: 2003. 11. 11. 06:55

Mondj 1-2 pl,hogy milyen progik vannak!?

#19 Felhasználó inaktív   frpeter 

  • Őstag
  • PipaPipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Fórumtag
  • Hozzászólások: 5.386
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 11. 09:19

Pfu, kettöt és könnyebbet: winfos jaítók, teszt progik, karbantartó progik, winyó figyelők, XP testreszabók, bott gyorsítók, de van még egy halom. Kép

#20 Felhasználó inaktív   rocko 

  • Senior tag
  • PipaPipaPipaPipa
  • Csoport: Alkalmi fórumtag
  • Hozzászólások: 2.880
  • Csatlakozott: --

Elküldve: 2003. 11. 16. 18:34

Nem reg ajanlotak nekem valami uj fajta lejatszo progit. A neve ViPlay es valami URUSoft a fejlesztoje. En csak ajanlani tudom mert mindent lejatszik, feliratot is gond nelkul lehet csatolni illetve tartalmaz nehany kulonleges beallitast is. Sajna azt nem tudom megmondani, hogy honnan lehet megszerezni mert en is csak ugy lan party-n kaptam meg.
"A háború először a remény, hogy utána jobb lesz; aztán az elvárás, hogy a másiknak rosszabb lesz; aztán az elégedettség, hogy tényleg nem lett jobb neki; s végül a meglepődés, hogy mindenkinek rosszabb lett."

Téma megosztása:


  • (6 Oldal)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Utolsó »
  • Nem indíthatsz témát.
  • A téma zárva.

1 felhasználó olvassa ezt a témát.
0 felhasználó, 1 vendég, 0 anonim felhasználó